МР-27 2009р.

Статус
Закрита.

BariN007

Новачок
Продам МР-27М 12/76, ствол 725 мм, чок/получок. Реєстрація Івано-Франківська обл. Настріл за 8 років 300 патр. Стан нормальний. Ціна 11000.При зустрічі розумний торг. Можливий виїзд в межах розумного. Причина продажі перехід на полуавтомат. Конт тел 0505264439, 0673177752
 

Вкладення

Останнє редагування:

BariN007

Новачок
В мене резерв на 8600 не заберуть відпишу. Людина робить документ на право придбання.
 

Юра М.

Новачок
раковини, сип в стволах є? шат? опишіть, документи? якщо то додам 200 і в четвер 18- пятницю19 заберу
 

Producer

Мисливець
Если продавец хочет потерять совесть и уважение окружающих, то естественно он согласиться продать ружье дороже другому покупателю, а не тому с которым ранее договорился и поставил резерв.
 

BariN007

Новачок
Якщо резерв то резерв! По рушниці був би ідеал то була на 2000 менше як в магазині . Івано-Франківська реєстрація 2009h. В звязку із десь місячним нечищенням зброї у верхньому стволі мікросип ну майже не замітно і думаю на постріл вона і так не впливає. Шату ніякого немає це ж рушниця 2009 р. На дереві на цев'ї малесенька тріщинка майстер( по зброї) залив клею і сказав що буде ще не один десяток служити. Справа навіть не в резерві вона до завтра просто їм тоже далеко їхати, може мають пару варіантів. ПО одну машину я тоже ніколи не їхав все брав пару варіантів. От дивлюсь все цей форум і справді бачу якщо людина заінтересована в зброї то вона її купить . Народ я не Зауер продаю, а від батька маю ИЖ -58 79 року в супер стані, а хочеться ще п'ятизарядку щось із Бенеллі. Кому треба той дзвонить.... а тут така тактика почекати. Так і справді як напсисав Юра є два телефони , хоть Фейсбук разом з ще "Незаблокованими":D:eek:o_O Однокласниками. Та мав би час почекати перед сезоном на комісію і за два уйдет! 8600 то 15000. Кому детальні фото прошу дуже маю дзеркальний Canon!~~~~
 
Статус
Закрита.
Зверху