МЦ 21 12, переваги і недоліки.

Mykola STARyy

Снайпер
Считаю что специализированные вещи все же больше подходят именно там, для чего они и создавались :)
Гена, я чоловік суто цивільний і військових аналогів МЦ не знаю:(, тому орієнтуюся по навантаженнях і швидкостях.:)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:D
Дядя Коля, колись спеціалізоване масло для зброї продавалося у нас прямо на заправці. Маленькі стограмові баночки, Азмол виробник. Не дешево, та і на ввесь вік не напасешся. Потім виручали прикордонники :) Зараз в нагоді став райберт.
Хоча на тому ж райберті сила силенна тем з продажу спецалізованих мастил іменитих брендів. І цінники там - ВАГівське дороге мастило відпочиває :D
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ще знайшов, під правим остановом пружинка тріснула, хрупала коли натиснути, поміняв. Ну і "вишенька на торті" - замінив нарешті трубу магазину. 32 г (Мельничукових :p) перезаряджає на раз!
Їду на оперативний простір, попробую.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Результат роботи насухо
IMG_20181017_124035.jpg
IMG_20181017_124020.jpg
IMG_20181017_124005.jpg
Ніби і нічого страшного, заполірував і працювала, але по печінці шкребло. в
 

Mykola STARyy

Снайпер
Машинка працює безвідмовно. Стріляв крамними бо самокрута з малими навісами не було, а робити лінь.
Тахо Град(дисперсант) #5; 32г і МСВ Мельничук #7; 32г.
Все перезаряджає без проблем.
Ну і як каже Майкл Щур "Але є одне але!"
З 10 пострілів Тахо №5 не впала ні одна лисуха, хоч налітали як на замовлення! Казав мені Володимир Михайлович (Механік) що вони не пробивають, а я не вірив. Вклав 3 шт Мельничука №7, впало дві.
Отакі пироги...
Завтра, як буде час, розколупаю той і другий, гляну що там за потрохи.
Ага, мастив Ватойлом, велозмазки ще нема.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Цікаве спостереження На NS A0 1,9/36 №1; кучність з циліндра набагато вища ніж на Круку або Тахо Буран . Діаметр осипу менший майже вдвоє.
Боюся з чока взагалі не попаду ні в що.
 

oleg_vol

Мисливець
На торці колодки наклепу нема, тільки ледве замітний слід. Значить ствол доходить до крайньої точки.

Мої вітання форумчанам. Прийміть до гурту поціновувачів МЦ (володію декілька місяців). На моїй МЦ присутній невеликий наклкеп - це проблема ? Механізм працює нормально.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мої вітання форумчанам. Прийміть до гурту поціновувачів МЦ (володію декілька місяців). На моїй МЦ присутній невеликий наклкеп - це проблема ? Механізм працює нормально.
Ви задаєте питання і не дождавшись відповіді самі на нього відповідаєте :) Нащо тоді питаєте?
Наявність наклепу і "нормально працює" - де логіка? :) Правильно так - "нормально працює, наклепу немає". Але це ідельний варіант. А в основному "маємо те, що маємо" (с) - нормально працює, але є наявність наклепу :)

Ось корисний ролік, я завжди рекомендую власникамм МЦ 21-12
 

Trigal

Снайпер
Ось корисний ролік, я завжди рекомендую власникамм МЦ 21-12
Да, ролик Эдуарда с ганз.ру.
С ним и пообщаться можно и полезно. Интересный человек, фанат МЦ2112, знает это ружьё до мелочей. И устройство и принцип работы механизмов.
 
Зверху