МЦ-6 с 2 парами стволов

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вам надо в раздер "купи-продай"!
 

PETROPAVEL

Слідопит
У нас кстати продается подобный , у хозяина в наличии два экземпляра МЦ - 6 ценою 4 тысячи долярей каждый ..
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А сколько пар стволов?
 

Володимир0504

Слідопит
Довго шукав (прокрутив майже всі 20 сторінок розділу) і нарешті знайшов тему по обговоренню МЦ-6. На даний допис наштовхнула конкретна рушниця котра продається у нас на форумі по досить привабливій ціні 25500 грн.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/мц-6.71010/page-3#post-818542
Так як з елітною зброєю не дуже добре знайомий. Подивитись в живу також не дуже можливо, МЦ-шки не часті гості збройових крамниць нашого міста. В знайомих також на руках ТОЗи, ИЖі, турки, італійці, чехи, німці (старі). То вирішив глянути в інеті. Перше на що, наштовхнувся ось це коротеньке відео
Отже питання до знавців. Чи можливо укомплектувати рушницю з нашого форума ще 2-ма парами стволів, раструбами і циліндрами? Скільки це вартуватиме? І скільки вартувавби такий комплект МЦ-6 з 3-ма парами стволів як на відео.
П.С. Пишу тут бо не хотів засмічувати тему пана Туріста 1945 з продажу МЦ 6.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Отже питання до знавців. Чи можливо укомплектувати рушницю з нашого форума ще 2-ма парами стволів, раструбами і циліндрами? Скільки це вартуватиме? І скільки вартувавби такий комплект МЦ-6 з 3-ма парами стволів як на відео..
Володя выскажу своё мнение,не кому его не навязывая!
Чем покупать СТАРОЕ МЦ-6 а потом к нему СТВОЛЫ искать,
лучше купить ( даже б\у) Беретту 686-687 со СМЕННЫМИ ЧОКАМИ!
И всё..... пишу как владелец 2-х этих ружей!
 

tyrist 1945

Тигр
Взагалі мц 6 специфічна рушниця на поціновувача. Я купував три рази мцшки і продавав по причині несумісності моєї статури і цієї рушниці. Шістку яка в розділі продаж я продаю вже в мінус:) Хоча бій в неї добрий, по паперу все добре, осип добра, а полювати не можу. Повторюсь... ружик на любителя.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Повторюсь... ружик на любителя.
Игорь согласен! НО для тех кто постоянно в ПОИСКЕ,для кого ОРУЖИЕ это уже болезнь,
её ( МЦку 6 или 8) пройти,попробовать,владеть-НАДО! Иначе сам не поймёшь за что и почему
эти ружья так ценились и ценятся до сих пор! Это как полуавтоматчик ни когда не имевший МЦ-21-12 )))
 

Володимир0504

Слідопит
Я знаю чим:) Вони невбиваємі!!! Я маю наввазі замки.
Хлопці у відео кажуть настріл їхнього МЦ-6 більше мільйона і з ним нема жодних проблем, цікаво який настріл вашого девайсу? В мене також були проблеми з тим, що, рушниці не лежали;), цікаво як ця, хоч бери і в Коломию їдь.
 

Володимир0504

Слідопит
Володя выскажу своё мнение,не кому его не навязывая!
Чем покупать СТАРОЕ МЦ-6 а потом к нему СТВОЛЫ искать,
лучше купить ( даже б\у) Беретту 686-687 со СМЕННЫМИ ЧОКАМИ!
И всё..... пишу как владелец 2-х этих ружей!
В даний конкретний момент, прайс 3Б не для мене
https://ibis.net.ua/category_search/?param_41[]=8850&categoryID=947
А так ви праві ціна такого МЦ як у відео буде думаю ще вищою ніж Бретти 686-ї чи 7-ї. На майбутнє цікавий варіант. А на МЦ пана Туріста я подивився якось поновому не так скептично як до інших вертикалок радянських.
 

tyrist 1945

Тигр
Хлопці у відео кажуть настріл їхнього МЦ-6 більше мільйона і з ним нема жодних проблем, цікаво який настріл вашого девайсу? В мене також були проблеми з тим, що, рушниці не лежали;), цікаво як ця, хоч бери і в Коломию їдь.
Настріл невідомий. Визначити його тяжко:) Їхати нащо? Я можу показати другим способом:) тим більше що ти Володя порядний і чесний.
 

Володимир0504

Слідопит
Настріл невідомий. Визначити його тяжко:) Їхати нащо? Я можу показати другим способом:) тим більше що ти Володя порядний і чесний.
Не знаю все можливо іскра є, і навряд погасне, треба трохи це все переварити...
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
треба трохи це все переварити...
Це дуже правильно!
Одне діло купити в Ігоря і полювати в своє задоволення, а інше докупити пару, другу стволів. Найти стволи на МЦ 6 з потрібними параметрами, в хорошому стані і щоб були в плюсі, та ще за адекватну ціну - це майже не можливо!
Умні люди кажуть, що учиться требе на чужих помилках, то краще повчіться на моїх. Колись я теж мав такі плани, але з МЦ-8, то врешті купити готове з двума парами було б дешевше, чим комплектувати своє. Навіть, якщо Ви знайдете таку пару стволів, то її нада ще і правильно підігнати під Вашу колодку, інакше тисяча пострілів, і шат стволів гарантований. А таку роботу в Україні можуть зробити тільки декілька людей, я тільки знав двох, один залишився в Криму. Подумайте, чи треба таке Вам, а чи може купити ту саму Беретту і насолоджуватись полюванням!
 
Зверху