МЦ 6-12

AA-UA

Новачок
Вітаю всіх. Рушниця дісталась від дідуся, заслуженого мисливця України. Пройшла оцінку у експерта, перед продажем. Рік виробництва 1955. В первозданному вигляді. Все рідне. Один раз замінювалась пружина. Стріляла не багато. Більше 30 років стояла в сейфі. Стан ідеальний. Особливо приглянеться колекціонерам і поціновувачам хорошої, надійної мисливської зброї. Рушниця зареестрована в дозвільній системі. Знаходиться в Білій Церкві київскої області. Ціна 2600 у.о.

Пишіть або телефонуйте 0976346434.
 

Вкладення

Останнє редагування:

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А болти для чого крути якщо нічого не ремонтували?
 

AA-UA

Новачок
І знову обман , болти кручені , зброя пройшла ( Крим і Рим і мідні труби) ціна явно завищена , в ту ціну нова Беретта 686 на даний момент.
Це не обман. Я онук, і далекий від цих справ. Передаю слова експерта. Щойно уточнив що все рідне. Але один раз змінювалась пружина. Думаю знаючі люди що хотіли б цю рушницю оцінять вживу. Київська обл, Біла Церква. Ласкаво прошу.
 

ЧИЖ1969

Мисливець

китайМисливець
Нове
І знову обман , болти кручені , зброя пройшла ( Крим і Рим і мідні труби) ціна явно завищена , в ту ціну нова Беретта 686 на даний момент.


Один раз замінювалась пружина людина написала в оголошені . Болти не докручені до кінця.
Вдалого продажу.
 

oloyko

Мисливець
IMG_20180519_150934_HDR.jpg
Сама світла частина то мертвий замок,який є частиною колодки,а зміна відтінку може бути результатом того,що рушницею човгали в чохол і обратно,тільки стволи вставлялись в чохол мушкою вперед,а колодка з прикладом відповідно колодкою вперед
:) ви самі в це вірете? то стволи знизу на колодці більше затерті ніж колодка, а фото зовні стволів доречі ідеальне:)
 
Останнє редагування:

Turetskyi

Мисливець
Красива.
Але в мене питання,як в малостріляній рушниці могла вийти з ладу пружина?Це ж не ТОЗ і не Иж.;):D
Вдалого продажу.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Рушниця в гарному стані по фото і воронування рідне на мою думку єдине що це тоз а не цкіб
 

Volker

Слідопит
Фото со стороны бойков сделайте!! Как судить о ружье без полноценной информации!
 
Зверху