МЦ 6-12

AA-UA

Новачок
Зробив детальне відео з усіх сторін, думаю тут більше інформації ніж з фото. Знімав в макро. Видно все навіть детальніше ніж тримаючи в руках. Якщо є потреба в фото - звертайтесь. Але рушниця поруч не постійно. Приємного перегляду.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Вага здається 3.1, казали знайомі. Немає вагів під рукою щоб перевірити.
Не пишите ерунду! 3100 кг не все ТОЗы-34 весят,а они одни из самых лёгких ружей СССР были!
3.400 - 3.600 кг! А лучше ВЗВЕСЬТЕ! Это не сложно.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Мене як мисливця і покупця влаштував би такий односпусковий механізм оскільки це на бій не впливає і при таких звуженнях він є оптимальний. Для колекціонерів існує інша категорія рушниць і з іншою ціною а на заявлену ціну для мисливця воно тягне( хоча хотілось купити трошки дешевше)) нове воронування якщо і присутнє підштовхує до того що власник переживає за збереження рушниці а не вбиває бездумно рушницю. Сам вороную свої рушниці коли виникає потреба. А якщо хочете збити ціну в ноль і купити цю рушницю так не робиться бо вона не є такою як Ви описали.
Якщо всетки купите то двухспусковий механізм з відповідною граверовкою я Вам продам щоб укомплектували як краще.
 

tyrist 1945

Тигр
Как же может быть это ружье в хорошем состоянии,если присутствует прогар на колодке,не родное дерево,даже ударно спусковой механизм не родной.Так как в 1955 году цкиб,да и тоз выпускал мц6 только с двух спусковым ударно спусковым механизмом,даже для спорта.Посмотрите внимательно на личину спускового механизма,на которой даже гравировка не совпадает с гравировкой на нижней части казенной стволов.Вам как почитателю ружей цкиба,стыдно этого не знать.Так же состояние боковых планок,по фото видно желает лучшего.За воронение родное лучше промолчу,как и за многое другое по состоянию.Можно сказать одно,юзали это ружье как попало,кем попало,прошло оно крым,рым,огонь,воду,и медные трубы.И судя из того что видно на фото,которые предоставил продавец,от мц6 осталось только одно название.Это типа как Мерседес в идеальном состоянии,которому переварили кузов,сделали капитальный ремонт двигателю,не известно какого качества деталями,перекрасили краской пф115 добавив лака для блеска.И поставили ходовую китайского производителя,из за дороговизны оригинальной.Если бы все было так как вы написали,то это ружье давно бы стояло у вас в сейфе,или у кого другого из почетателей ружей мц.
Судячи по вашому коментарію, ціна цієї рушниці доларів 200. Оригінально..
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А чому стволи не рідні?
Чи Ви трошки вжили при святі
 

AA-UA

Новачок
Шановні критики і знавці. Я все одно буду продавати цю рушницю в присутності людини що чудово знає її (друг колишнього власника), і розуміється на зброї. Що вона пережила він вам розкаже. Дивитись треба наживо. Ато вам тут "експерти" розкажуть. Тому не варто занижувати її варстість (таке враження що спеціально, може за 50 баксів хочете купити?). Все рідне. Все співпадає, навіть гравіювання. Замінювалась лиш пружина. Запрошую дивитись.
 

Вкладення

Останнє редагування:

12х76

ветеран форуму
надійна команда
. Все рідне. Все співпадає, навіть гравіювання. Замінювалась лиш пружина. .
Не кто цену с Вас не сбивает! Кому надо ружьё тот перезвонит и предложит свою!
Цену не обсуждаю свой МЦ-6-0, 1980 гв, брас здесь на сайте за 1200 у.е. хотя владелец
и начинал с 2500 у.е. Я ружьём доволен на все 100%! Приносит много КРАСИВЫХ выстрелов.
У Вас ружьё 1955 года ( наднись на стволах) Вы утверждаете что в 1955 году на МЦ-6
ставили ОДНОСПУСКОВОЙ механизм? Он по Вашему РОДНОЙ? Не пишите ерунду!
У Вас на ружье спусковой механизм -менялся !!! Спортсменам удобнее стрелять одним
спуском,охотникам надо право выбора,они предпочитают 2-х спусковой!
Пишу Вам как бывший стендовик.
С ув! ( фото моего ружья чтоб не быть голословным)
 

Вкладення

Останнє редагування:

oloyko

Мисливець
Не кто цену с Вас не сбивает! Кому надо ружьё тот перезвонит и предложит свою!
Цену не обсуждаю свой МЦ-6-0, 1980 гв, брас здесь на сайте за 1200 у.е. хотя владелец
и начинал с 2500 у.е. Я ружьём доволен на все 100%! Приносит много КРАСИВЫХ выстрелов.
У Вас ружьё 1955 года ( наднись на стволах) Вы утверждаете что в 1955 году на МЦ-6
ставили ОДНОСПУСКОВОЙ механизм? Он по Вашему РОДНОЙ? Не пишите ерунду!
У Вас на ружье спусковой механизм -менялся !!! Спортсменам удобнее стрелять одним
спуском,охотникам надо право выбора,они предпочитают 2-х спусковой!
Пишу Вам как бывший стендовик.
С ув!
100%, кого зацікавить Ваша рушниця той зателефонує, огляне по факту, а не по фото, і як сам не експерт, то прибуде на оглядини з експертом. Така зброя і за такі гроші на осліп не купляється, а при огляді експертом вспливе ВСЕ, це як допит КДБ :D. Та коли власник десь прикрасив чи щось забув згадати, то після коментаря про реалії, можна рахураху тему мертвою. Тому пане продавець не нервуйте, як опис відповідає реальності, та як ні то... :D Хіба нова тема;)
 

AA-UA

Новачок
100%, кого зацікавить Ваша рушниця той зателефонує, огляне по факту, а не по фото, і як сам не експерт, то прибуде на оглядини з експертом. Така зброя і за такі гроші на осліп не купляється, а при огляді експертом вспливе ВСЕ, це як допит КДБ :D. Та коли власник десь прикрасив чи щось забув згадати, то після коментаря про реалії, можна рахураху тему мертвою. Тому пане продавець не нервуйте, як опис відповідає реальності, та як ні то... :D Хіба нова тема;)
З чого ви взяли що я нервую?
Я не мисливець. Дід був тренером по стенду, коли тренував при заводі - звідти колись забрав (викупив) цю рушницю. Саме в такому вигляді якою вона є зараз. Всі деталі оригінальні і не зношені, в хорошому стані. Особливо стволи - в ідеалі. І замінювалась пружина раз. Але в основному рушнтця стояла в сейфі.
 

AA-UA

Новачок
Вы для начала объясните людям,откуда появилось клеймо цкиб,которое цкиб затвердил и начал наносить со второго квартала 1958 года,на ружье 1955 года выпуска.Вот как объясните вы как хозяин,или ваш специалист который как вы утверждаете знает это ружье как отче наш.Вот тогда мы вам объясним по поводу одинаковых номеров досконально во всех подробностях.И даже назовем имя мастера с Белой церкви,который наносил макияж вашему ружью.Так что по клейму цкиб которое нанесено на стволах,ждем от вас пояснений.
Звісно. Я це все уточню. Але поцікавлюсь, звідки у вас інформіція про "клеймо цкиб,которое цкиб затвердил и начал наносить со второго квартала 1958 года". Дайте посилання на офіційні джерела.
 

Visioner

Слідопит
До 1958 года ЦКИБ и ТОЗ были одним целым. Производственные задачи ЦКИБ решал цех №22 – опытный цех ТОЗа, который в начале 50-х годов отошёл к ЦКИБ. Ствольные заготовки делал цех №14. Сборку ствольных блоков осуществлял цех №18. Собственный ствольный участок появился у ЦКИБ в конце 50-х годов.Вероятно, именно поэтому клеймо ТОЗа встречается на верхней части стволов ружей ТС-2 и МЦ-11.

https://gunproofmarks.ru/index.php?marks&russia&ckib
http://piterhunt.ru/kleyma/russia.html
 

AA-UA

Новачок
До 1958 года ЦКИБ и ТОЗ были одним целым.
В 1958 году Совет Министров РСФСР Постановлением № 1403 от 23 декабря выделяет ЦКИБ из состава Тульского оружейного завода в самостоятельное предприятие и подчиняет его Тульскому Совнархозу.
Як я розумію до 58 року могли ставити клейма ЦКИБ так і тоз. Бо ЦКИБ був при ТОЗі, а потім відділились. Тому з 58 року виділяють як окреме клеймо ЦКИБ. Але до 58го Ставили і ЦКИБ, и ТОЗ

Або ось теж 55го року продавалась. Зверніть увагу на рік і клеймо.
https://www.ss.ua/msg/ru/entertainment/hunting-fishing/weapon/hunting/ecnnp.html

І ось людина хвастається чим: https://forum.guns.ru/forummessage/173/1100373.html
Тепер дивіться на скриншот з сайту, з клеймами. А після нього відразу дивіться на фото данної рушниці. І тепер же відразу робіть висновки.
Рушниця 1955 гоку ЦКИБ при ТОЗ. Про що і свідчать клейма.
Як вам такий поворот?
 

Вкладення

Останнє редагування:

AA-UA

Новачок
Вы для начала объясните людям,откуда появилось клеймо цкиб,которое цкиб затвердил и начал наносить со второго квартала 1958 года,на ружье 1955 года выпуска.Вот как объясните вы как хозяин,или ваш специалист который как вы утверждаете знает это ружье как отче наш.Вот тогда мы вам объясним по поводу одинаковых номеров досконально во всех подробностях.И даже назовем имя мастера с Белой церкви,который наносил макияж вашему ружью.Так что по клейму цкиб которое нанесено на стволах,ждем от вас пояснений.
Пояснив. Читайте.
 

AA-UA

Новачок
Що до її стану, котрий тут експерти порівнювали з трупом по фото, то тут все навпаки. Стволи в ідеалі. І люфтів немає і закривається-відкртвається з зусиллям. А пружина замінювалась ось ця.
 

Вкладення

Зверху