Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

Тема у розділі 'Вінницька область', створена користувачем cухов, 28 жов 2016.

Safari-Dnepr
 1. Kapitan

  Kapitan Слідопит

  Як єгерь да. А от на голову я би подумав. На мою думку головою треба ставити більш розважливу людину, а Олег то великий галатин.
  З приводу виборів ходить така насмішка, що серед кандидатів пройде той кандидат хто більше зайців вибив вночі з під фар. Він і угіддя знає краще, і облік дичини веде. Це звісно насмішка, але як говориться диму без вогню не буває.
   
  INTER, HUNTERok та BOGDAN BAR 2015 подобається це.
 2. Safari
 3. HUNTERok

  HUNTERok Новачок

  Згоден з Вами. За часів коли Матвієнко О. був єгерьом, браконьєрства на мою думку, було менше, стан "НИВИ", яку купили так би мовити, за наші кошти, був набагато кращий ніж теперішній. Було б добре почути від кандидатів їхню передвиборчу програму, і тоді вже можна робити якісь висновки, щодо даної ситуації.
   
 4. cухов

  cухов Новачок

  А Ви чули від Косого О. С.,чи від членів президії,чи сорока на хвості принесла?Будем дуже раді бачити їх кандидатами.а все вирішить відкрите голосування!
   
 5. INTER

  INTER Слідопит

  Ви за бордову, на якій іздить Обертинський? Якщо так, то вона взагалі іздить всупереч всім законам фізики.
   
  Михас подобається це.
 6. Kapitan

  Kapitan Слідопит

  На скільки мені відомо, то згідно Статуту УТМР голосування має бути закрите. А те що ви думаєте провести відкрите то думаю так не буде. Так, я думаю, що можливо навіть конференцію зірвуть окремі горлохвати. Але скажу вам із 100% впевненістю, що всі ті горлохвати які зараз бігають і кричать , що вони не задоволені ні Косим О.С. ні УТМР взагалі і що на Статут УТМР вони ложили. Вони є найперші бракоші, це ті які не шукають зайчика в полі, а як правило при зустрічі питають " а свині є" чи "а свині бачили". І вони будуть однаково не задоволені якщо виберуть чи то Косого О.С чи то Матвієнка О.Л. Тому Юра не треба робити з виборів районного голови УТМР маленьке "бордельєро" чи маленький "майданчик". Майдан у нас вже був і всі бачать, що з того війшло.
   
 7. HUNTERok

  HUNTERok Новачок

  Від знайомих мисливців чув! А щодо Обертинського О. , то є інформація, що їздить по ПМО і проводить агітацію, щодо своєї кандидатури! Наскільки це правда - я не знаю! Може є в когось більш достовірна інформація?
   
 8. HUNTERok

  HUNTERok Новачок

  Так за бордову.
   
 9. INTER

  INTER Слідопит

  В нас був, то навіть на заїкнувся.
   
  Михас подобається це.
 10. HUNTERok

  HUNTERok Новачок

  Можливо й таке, що
  дана інформація є так би мовити "чорним піаром" , щодо Обертинського О.
   
 11. cухов

  cухов Новачок

  голосування відкрите або закрите(читайте статут)
  Буде!
  Обіцяти не можу!І ще прохання писати по суті а не розводити теребені про свиней, горлохватів, засланих козачків,і хто де шукає зайчика.Обговорюєм вибори.
   
 12. cухов

  cухов Новачок

  Спитайте хоча-б в них самих!
   
 13. Kapitan

  Kapitan Слідопит

  Юра, а яка в тебе заінтересованість в цих виборах? Тільки не кажи, що тобі " за державу обидно".
   
 14. cухов

  cухов Новачок

  на таку х--ню навіть відповідати не буду.
   
 15. Barsky

  Barsky Новачок

  001.jpg
   
  cухов та BOGDAN BAR 2015 подобається це.
 16. BOGDAN BAR 2015

  BOGDAN BAR 2015 Мисливець

  Хороша програма дій.! Дійсно описано те що потрібно зараз робити,бо ще декілька років БЕЗдіяльності районної організації УТМР(спущені щовесни ставки і випалені очерети) і качку будем бачити на картинках і відео в і-неті тільки.Біотехнія відсутня повністю. Наші угіддя порожніють з кожним роком все сильніше,якщо не зайнятись цим питанням,то гроші які платимо за Членські внести і Відстрільні картки будуть, по суті,за прогулянки з рушницею по свіжому повітрі.Не знаю чи дозволена якась агітація(висловлюю свою суб'єктивну думку). Юрій -достойний кандидат. Молодий і з відповідною освітою,що також не мало важливо у цій сфері діяльності,людина яка зацікавлена працювати, і робити щось для товариства.
   
 17. HUNTERok

  HUNTERok Новачок

  Не в образу. Але всі зацікавленні працювати і робити щось для товариства, тільки в передвиборчій програмі, а коли "дориваються до корита", то прокидається зацікавленість набити собі карман. Такий наш менталітет!!!;)
   
 18. BOGDAN BAR 2015

  BOGDAN BAR 2015 Мисливець

  Якщо б це була політика,то згоден. А у цій галузі покаже час. Якщо думати постійно так,то зміни ніколи і не відбудуться. Залишати все так як є зараз також не варіант.
   
  cухов та HUNTERok подобається це.
 19. cухов

  cухов Новачок

  А тема оживає!Далі буде цікавіше!Обіцяю!
   
 20. INTER

  INTER Слідопит

  От якби ще Гармацький став відкрили для полювання, ціни не було б такому голові!!!!
   
  Михас подобається це.
 21. cухов

  cухов Новачок

  А він і так "відкритий".там кожний рік "полюють"з моторок.
   
  BOGDAN BAR 2015 подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф