Манок на ВОРОН

Статус
Закрита.

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Продам новый манок ПРИМУС-ВОРОН,для отстрела серой вороны
в охот угодьях в период межсезонья. Качественный,реалестичный звук.
350 гр
т.0665855570
С ув Олег
 

Вкладення

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Я вибачаюся заздалегідь за свій комент,але це не є манок на сіру ворону...В Північній Америці(США і Канада),взагалі сірих ворон немає,тут інший різновид ворон(не плутати з круками,круки тут подібні до європейських) і голос(каркання)у них зовсім інше...цей манок абсолютно без потреби укрмисливцю(хіба що для колекції),тому не вводіть камрадів у ,,заблуждение,, шановний..на цей манок,хіба що юні натуралісти збіжуться,послухати незвичайний ,,спів,, нової птиці..
Я використовую такий манок в Північній Америці,приполюванні на дикого індюка...самець,почувши каркання ворони,нерідко відзивається на звук,тим самим видає своє місцезнаходження
Цей манок так і називається-для виявлення місцезнаходження самця індюка
З Повагою Костянтин
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Видео НЕ МОЁ с ЮТУБА! Несколько лет подряд эти манки мы успешно применяли на санотстрелах!!!

 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Гарне відео
А де видно,що сірі ворони на нього злітаються?
Я абсолютно немаю нічого проти Вашого манка,просто як людина,що живе і полює і в Україні,і в Америці,пояснюю форумчанам для чього він призначений
Сірих ворон в Америці немає,їхні чорні ворони відрізняються від наших ворон і виглядом і карканням-якось так
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Гарне відео
А де видно,що сірі ворони на нього злітаються?
Костя с Черновцов не видно на что слетаются вороны в Кировограде...
Приезжай покажу! Ну индюки точно с села НЕ ПРИБЕГАЛИ,я б заметил....
 

Sergik

Слідопит
Шановний Костік 911, не повністю Вас розумію. Ви стверджуєте що манок предназначений для дикого індюка, але саміж і говорите що видає звук каркання ворони!
Я використовую такий манок в Північній Америці,при полюванні на дикого індюка...самець, почувши каркання ворони, нерідко відзивається на звук, тим самим видає своє місцезнаходження З Повагою Костянтин
Ви також стверджуєте що сірої ворони в Канаді немає то як Ви можете знати працює він чи ні????????????? Не вводьте людей в оману, адже в умілого в руках Дабл насті 2 і Зінк зелена машина сірих завертають на постріл, особисто це спостерігав. Я нажаль до таких умільців не належу тому користуюсь таким же манком як продає топікастр, в свій час їх товариш передавав з Штатів і дуже ним задоволений.
Прийміть за Ап, вибачте за флуд.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
В руках умільця і рогатка дробовик...так що можна пробувати і крякву ним манити-головне що манок,а хто що приманить на нього залежить від особистих здібностей кожного...попробуйте з нарізним піти на вечірнью зорьку на ставок,а що,стріляє тай стріляє
Камради,підходіть,торгуйтеся,купляйте...
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ти мені не тикай,на роботі в курілці будеш слиною бризкати..
Я в твоїй темі зробив зауваження на рахунок опису товару,яке не відповідає дійсності-переведи напис на етикетці манка і не давай завідомо неправдиві дані по речі,яку виставляєєш на продаж..я з пальця це не висмоктав-за слова відповідаю...
Ще мені цікаво,чого б це ти мені в моїх темах срав?у нас були спільні інтереси,бізнес?ти заказував товар через мене з Америки і маєш негативний досвід з спільної співпраці?приведи приклад..чи просто,лежачи на дівані,тебе заїло,що я дав пояснення камрадам про те,у чому розбираюся
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
http://www.huntingsolutions.co.uk/nordik-crow-carrion-call-caller-5234
Манок на сіру ворону-яка так і називається Europian crow(європейська ворона)або Hooded crow( сіра ворона)
Від англійського hood капюшон, hooded та що в капюшоні,сіра европейська ворона має,ніби,капюшон,звідки і походить англійська назва
Якщо продається манок на крякву,то так і пишуть-на крякву,а не на чирка...на чирка зовсім інший манок
Так і цей манок-на ворону,але ПівнічноАмериканську,а не Європейську сіру
А 12x76 i Sergik,і решту,кому хочеться експериментів,можуть тренуватися чим завгодно,і де завгодно,на дивані,чи на свіжому повітрі
Реальний манок по факту на сіру ворону випускає нордік і ціна його не 350 гр
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Ти мені не тикай,на роботі в курілці будеш слиною бризкати..
Ты не дорос чтоб я тебе Выкал.... здесь форум ОХОТНИЧИЙ а не ГРУППА для девочек! Тебе не 60 а мне не 20 усёк!
Может я в чём то и не разбираюсь, не читаю на английском, не доставляю товар из штатов, но у меня профессия не мальчик
купи - продай! Зачем мне тебя переубеждать в том чего ты не пробовал и не применял.....
Играть с тобой в верю-не верю бестолково.....
Каждый останется при своём мнении....хочешь мне что то доказать....позвони,я не привык общаться с безнесменом с одним
номером телефона на котором вместо владельца говорит автоответчик.....
Манок на ВОРОНУ,на котором в Черновцах сбегаются ДИКI IНДЮКИ - ПРОДАН по телефону и уехал в Киевскую область для
охоты на Украинскую серо ворону.
Всем спасибо . Тема закрыта...
С ув 12х76
 
Статус
Закрита.
Зверху