Манок на утку.

василь довжик

Слідопит
Наверное каждый из нас, когда покупал манок, крякал дома, и я не исключение, с сынишкой и мы баловались пока жена нам пистон не вставила! :). На водоеме другое дело.
Я до сих пір як сам в машині,щоб не бути заміченим відриваюсь по повній)))))).
 

zmedik

Мисливець
Я вже думав :rolleyes: може в погріб підти. Коли "крякав" у дворі то батько(він у нас паралізований) сидів у літній кухні, потім спитав " а ви що утят купили" ага кажу, селезнів:D:D:D
 

Taratyhin1

Новачок
Поспілкувався з Ігорем,залишилося дуже приємне враження від спілкування,він все пояснив, шкода,що завалений роботою і чекати треба дві-три неділі але видно,що чоловік дуже відповідальний і не має на меті тільки заробіток,запропонував зателефонувати якщо не буде виходити правильна гра на манку навіть купленому не в нього.Дуже товариський,ось у таких майстрів і хочеться купувати бо крім виробу ти отримаєш ще й вичерпну інформацію.Ще пошукаю на просторах інтернету може з серії ЕХО але як навчусь можливо куплю щось у Ігоря.Дякую за поради.
Здравствуйте сегдня тоже заказал манок у Игоря хотелось узнать какой вы брали ну и как довольны им или нет?Ато ждать 4 недели уж очень долго
 

zmedik

Мисливець
Здравствуйте сегдня тоже заказал манок у Игоря хотелось узнать какой вы брали ну и как довольны им или нет?Ато ждать 4 недели уж очень долго
Я собі перший замовив з дерева ще за 400грн.,класний,представляю які класнючі з акрилу.А який замовили Ви?
 

Адвокат1987

Мисливець
Пораджу тренуватись на вулиці, не в закритому приміщенні, бо звук взагалі по різному сприймається, дома крякнув здається голосно капець, вийшов на воду майже не чути :))
 
Зверху