Матриця закаточная КУЛЬОВА сталева (дайте пораду)

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем vadukmuk, 10 лис 2017.

reloader
  1. vadukmuk

vadukmuk Новачок

Доброго дня, найшов на "козаках" кульову та дробову матрицю для закрутки. Дивлюсь на фото а на них зовсім немає зубчиків в середині тих що закручують гільзу. Підкажіть може хто використовує ці матриці, вони працюють чи взагалі непотрібні? pic6447.jpg pic6444.jpg

2. Agrowest

Agrowest Мисливець

Брав таку дробову в магазині, повернув назад. Там немає чим закручувати.

сергей1975 та vadukmuk подобається це.
  3. krushinski00

krushinski00 Слідопит

Теж є кульова.краще шукайте щось друге

сергей1975 та vadukmuk подобається це.
  4. vadukmuk

vadukmuk Новачок

дякую за відгук

5. vadukmuk

vadukmuk Новачок

так і зроблю, думав може дійсно нею можна щось зробити. але бачу яка ціна така і матриця. нащо тоді продавати непотріб

сергей1975 подобається це.
  6. сергей1975

сергей1975 Мисливець

Интернет маг. "Вутка" там есть и пулевая и дробовая латунные. Только цена за шт 350грн.
    У нас на форуме Alex888 делает по чем не знаю, глянте его обявы.

vadukmuk подобається це.
  7. vadukmuk

vadukmuk Новачок

Дякую, бачив такі латуні но по ціні не підходять. Запитаю ще алекса. Бачив десь тему як хтось "лікував"таку матрицю, просверлив дирки там де мають бути ті зупчики і встявив туди цвяхи, казав що працює. Но не можу її найти щоб ще перечитати, може хто знає дайте силку

8. vadukmuk

vadukmuk Новачок

P71113-182945.jpg P71113-183007.jpg P71113-183059.jpg P71113-182854.jpg Все ж таки попали до мене ці матриці, взяв ради експерименту. Розкажу може кому буде цікаво. Кульова матриця на вигляд зовсім немає зубчиків но якимось дивом вона закручує пулі, на мою думку навіть не погано

Vov-1 подобається це.
  9. vadukmuk

vadukmuk Новачок

А Дробова зовсім мені не сподобалась. Закручує,но робить з гільзи ніби воронку,прийшлось докручувати її на кульові матриці.
    P71113-184845.jpg P71113-184847.jpg P71113-184118.jpg P71113-184941.jpg
    РС. В гільзи брав тільки папір, бо при собі нічого немає, все в селі.

10. Leodr

Leodr Мисливець

Покупал в Казаках, Упс для 16калибра, матрицу калил, так как немного сыровата, закручивала также как vadukmuk, но для этого есть конус который идет для звезды, вот и все.

11. vadukmuk

vadukmuk Новачок

Да, дожати можна, я тоже їх докручував совдеповською матрицею, але хотілося щоб вона відразу закручувала нормально

12. Leodr

Leodr Мисливець

Кто-то на форуме продавал, вот кто не помню, надо искать.

13. Копатыч

Копатыч Снайпер

14. Leodr

Leodr Мисливець

Форумчанин Aleks 888,продает, спросите может есть в наличие. Раздел "Релоуд "

15. vadukmuk

vadukmuk Новачок

Дякую, маю вже нормальну дробову матрицю, колега найшов в старих дідових запасах))

16. INTER

INTER Мисливець

Чорна куля дуже високо посажене! Ні в якому разі не використовуйте в п/а, може наколоти капсюль попереднього патрону! Це смертельно небезпечно!!!

Savoy та сергей1975 подобається це.
  17. vadukmuk

vadukmuk Новачок

В мене іж 58,на п/а ще збираю)) але дякую за пораду, буду садити нище. Я тільки начинающий мисливець,тому невсе ще знаю.

INTER та сергей1975 подобається це.
  18. БЮВ

БЮВ Мисливець

Не был морально отдать за пулевую матрицу 350 грн. Заказал пульки, понадобилась матрица, заказал таковую на "Козаках". До этого пули закрывал звездой. Закатал на разных навесках и порохах для отстрела.

Вкладення:

vkkovalov, vadukmuk та сергей1975 подобається це.
  19. vkkovalov

vkkovalov Мисливець

Отличные получились патрошки.

20. БЮВ

БЮВ Мисливець

Мишени уже неделю лежат в машине вместе с пачкой патронов. Возможно после охоты протестирую.

Поділитися цією сторінкою

Графф