Мисливське впорядкування угідь

Статус
Закрита.

Майстренко

Новачок
Всім добрий день. В мене таке запитання - чи повинен користувач мисливських угідь погоджувати (затверджувати) свої матеріали мисливського впорядкування в управлінні екології та в управлінні лісового та мисливського господарства.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ось сам Порядок проведення впорядкування:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0771-01?nreg=z0771-01&find=1&text=&x=4&y=7
А ось ст. 28 БЗ:
"Стаття 28. Упорядкування мисливських угідь
Користувачі мисливських угідь забезпечують їх упорядкування протягом двох років з дня надання таких угідь у користування.
Порядок проведення впорядкування мисливських угідь ( z0771-01 ) визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері лісового та
мисливського господарства, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Проекти організації та розвитку мисливського господарства після їх розроблення погоджуються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим у галузі лісового і мисливського господарства та полювання, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями.
Проекти організації та розвитку мисливського господарства, розроблені відповідно до існуючих на момент їх реалізації вимог, вважаються дійсними до закінчення строку їх дії за умови відсутності зміни площі та меж мисливських угідь".

Колишні обласні управління охорони навколишнього природного середовища Мінприроди на цей час, як вам повинно бути відомо, перебувають підрозділами (департаментами) у обласних державних адміністраціях.
Із держекоінспекціями погоджень БЗ не вимагає.
 

Майстренко

Новачок
Ось сам Порядок проведення впорядкування:
Якщо я правильно зрозумів Ваш коментар, матеріали мисливського впорядкування кожного користувача мисливських угідь Львівської області (для прикладу) повинні бути погоджені Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та підрозділом охорони навколишнього природного середовища при Львівській ОДА.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Приблизно. Але, наприклад, у ОДА може погоджувати не підрозділ охорони навколишнього природного середовища при Львівській ОДА, а заступник голови за розподілом обов'язків.
 

Майстренко

Новачок
Приблизно. Але, наприклад, у ОДА може погоджувати не підрозділ охорони навколишнього природного середовища при Львівській ОДА, а заступник голови за розподілом обов'язків.
Зрозумів. Тоді в мене виникає таке запитання - якщо матеріали мисливського впорядкування виготовлені вже досить давно, але не погоджені ніким, - які наслідки можуть бути для користувача угідь з боку контролюючих органів. Прокоментуйте будь ласка.
 

Катыш Сергей

Слідопит
Зрозумів. Тоді в мене виникає таке запитання - якщо матеріали мисливського впорядкування виготовлені вже досить давно, але не погоджені ніким, - які наслідки можуть бути для користувача угідь з боку контролюючих органів. Прокоментуйте будь ласка.
Вибачте, що відповім за Олексійовича! Маю безпосереднє відношення до мисливського упорядкування (наше підприємство займається розробкою проектів мисливського упорядкування)....Якщо проект не погоджено, він не має ніякої юридичної сили. Тобто контролюючі органи не мають законних підстав на погодження лімітів, пропускної спроможності. А господарство не має можливості організовувати полювання на копитних, зайця-русака, фазана, куріпку. Полювання можливо лише на ті види на які не проводиться розрахунок площі стації мешкання, оптимальних чисельності та щільності. З моменту надання мисливських угідь господарство повинно забезпечити упорядкування протягом 2 років! це норма Закону!
 

Майстренко

Новачок

Майстренко

Новачок
Вибачте, що відповім за Олексійовича!
Добрий день. Сергій , в мене ще одне запитання по цій темі до Вас як до фахівця. Який термін дії матеріалів мисливського впорядкування , якщо в самих матеріалах термін дії не вказаний.
 

Катыш Сергей

Слідопит
Проект розробляється нам 15 років. Раз на 5 років проводиться авторський нагляд. Якщо межі і площа господарства не змінювались проект діє з моменту його погодження 15 років.
 

Майстренко

Новачок
Проект розробляється нам 15 років.
Не хочу здаватися "надокучливим комаром", але будь ласка, наведіть інструкції( накази , нормативні документи, тощо ) в підтвердження Вашого коментара. Бо погодьтеся, в питанні мисливського впорядкування зараз дуже багато невизначеності та чорних плям.
 

Катыш Сергей

Слідопит
Наказ № 56 Держкомлісгоспу України «Про затвердження Порядку проведення упорядкування мисливських угідь» від 21.06.2001.із змінами та доповненнями відповідно до Наказу Держкомлісгоспу України від 26.06.2006 року № 152 та діючої «Настанови з упорядкування мисливських угідь», Київ, 2002 р., схваленої рішенням науково-технічної ради Держкомлісгоспу України 10.04.2001 р. протокол № 2.
 

Катыш Сергей

Слідопит
Не хочу здаватися "надокучливим комаром", але будь ласка, наведіть інструкції( накази , нормативні документи, тощо ) в підтвердження Вашого коментара. Бо погодьтеся, в питанні мисливського впорядкування зараз дуже багато невизначеності та чорних плям.
В питанні мисливського упорядкування невизначеностей не має! Є невизначеності та чорні плями в самому порядку та Настанові....
 

Hovarf

Слідопит
Р. 3 абзац 2 Настанови!
Не зовсім так. В розділі 3 Настанови (Методи упорядкування мисливських угідь) про терміни нічого не вказано. А в розділі 12 (Оцінка впливу різноманітних чинників на стан популяцій мисливської фауни) вказано, цитую - "Оскільки мисливське впорядкування угідь проводиться один раз на 15 років, за цей період ..." В розділі 9 цієї ж Настанови (Авторський нагляд) вказано, цитую - " Авторський нагляд проводиться через 5 років після упорядкування мисливських угідь , але не менше двох разів за ревізійний період." В той же час не вказано , що таке ревізійний період. Напевне автори Настанови мали на увазі 15 років, тоді про це треба було чітко написати. Так що на рахунок чорних плям в самій Настанові, - я з Вами цілком згідний.
 

Катыш Сергей

Слідопит
Не зовсім так. В розділі 3 Настанови (Методи упорядкування мисливських угідь) про терміни нічого не вказано. А в розділі 12 (Оцінка впливу різноманітних чинників на стан популяцій мисливської фауни) вказано, цитую - "Оскільки мисливське впорядкування угідь проводиться один раз на 15 років, за цей період ..." В розділі 9 цієї ж Настанови (Авторський нагляд) вказано, цитую - " Авторський нагляд проводиться через 5 років після упорядкування мисливських угідь , але не менше двох разів за ревізійний період." В той же час не вказано , що таке ревізійний період. Напевне автори Настанови мали на увазі 15 років, тоді про це треба було чітко написати. Так що на рахунок чорних плям в самій Настанові, - я з Вами цілком згідний.
Ви перепутали Настанову і Порядок! Подивіться уважно! Спочатку іде Порядок (в книжці) а потім Настанова! Ви цитуєте Порядок (він є нормативно-правовим документом та проюстований), а я не зіслався на нього, а лише на Настанову! Тому ми праві обидва! Спочатку Порядок з Вашими посиланнями, а потім Настанова!
 
Статус
Закрита.
Зверху