Мисливський сезон 2014 року

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Чи існує вже в природі наказ на полювання по нашій області? Охота вже почитати та оприділитися.
Завчасно дякую.
 

Kapitan

Снайпер
Наказ ніби то є. Терміни не взнавав так як не впевнений взагалі чи буде полювання в цьому році.
 

BOGDAN BAR

Мисливець
По Барському районі відкриття 9 серпня,подробиці, якщо взнаю,напишу пізніше...Дійсно не відомо, що взагалі буде з мисливською галуззю і полюванням.!
 

Zimson

Слідопит
По Козятинському району.Число полювання точно несказали.але саказали що ролювання на перо буде як завжди три дня,на зайця день.Цина карточки на перо разова 40гр.сезонка 160.Хто що знае яког числа свято?Земляки дайте бедь ласка зеати.З пов.
 

РЕКС

Мисливець
Шановні, а що чути про відкриття полювання в Тиврівському районні Вінницької області.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Наказ на полювання 2014-2015 вже підписаний. Земляки, хто може скинути відсканований наказ? Буду Вам вдячний!
З повагою.
 

БОГДАН

Мисливець
Запорожская область тишина? Время наступило непонятное,как будет с открытием? Кто, что говорит,никакой конкретики. Может кто знает точно? ПОДЕЛИТЕСЬ. С Ув.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Шановні колеги-земляки, як в кого обстоять справи з дикою птицею? На південні райони паршивенько, правда, голубів дохрена та перепілки. Але після останніх подій на Сході Неньки, я не знаю на яке полювання я поїду. З повагою.
 

BOGDAN BAR

Мисливець
Одинокий Вовк;204282 сказав(ла):
Шановні колеги-земляки, як в кого обстоять справи з дикою птицею? На південні райони паршивенько, правда, голубів дохрена та перепілки. Але після останніх подій на Сході Неньки, я не знаю на яке полювання я поїду. З повагою.
Цього року справи з дикою птицею досить хороші...вже давно не бачив такої кількості качки...а лисухи стільки в тих угіддях де маємо відкриватись не бачили навіть старі мисливці...будемо надіятись на гарне відкриття...але головне щоб свято пройшло на УРА..=))..!!!
 
Зверху