Мисливські ножі

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Мислитель, 15 кві 2017.

1. Мислитель

Мислитель Новачок

Допоможіть вибрати мисливський ніж, розкажіть хто яким користується?

2. Яремко А.А.

Яремко А.А. Модератор Команда форуму

У нас на форумі є прекрасні майстри! Ростислав, Тапір і багато інших. Найти Ви їх можите в розділі холодна зброя!

Для початку Вам потрібно опиділитись для чого вам ніж. Канапок нарізати на привалі чи для більш складних задач! Тому що хороший ніж коштує хороших грошей!

Особисто в моєму комплекті ножів є: Мора бушкрафт. Ніж від Ростислава "Скінер" із сталі АТС34. Узбецький пчак "Большой Брат" із сталі ШХ15 - для кухні. На рибалку маю Фіскарс який не тоне. Також маю два робочих невбиваємих Хультафора. В кишені завжди валяється складний Опінель.
    Також маю ніж із Дамаскої сталі від майстра із Закарпаття Владислава. І ще зараз шукаю майстра котрий виготовить ніж в японскому стилі Танто.

П.С. Після того як купите свій перший ніж далі будете розширювати свій комплект. Це з часом стає хворобою:D:D:D

Мишко К36, Metis, юрий12 та 2 іншим подобається це.
  3. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 Снайпер

Тапір кажись робив танто для бійця ато

4. baa

baa Мисливець

5. Яремко А.А.

Знаю але я хочу трошки інакшого типу ось такий ....

image-0-02-05-2a25ce41e6304aaed577dbf241178e996cda7b185366386cd4a9492654a6330b-V.jpg

Студент, Zaratustra та krushinski00 подобається це.
  6. M.zp.ua

M.zp.ua Мисливець

Вот работа нашего запорожского мастера.
    Клинок выполнен с дамасской стали (шх15 и у10), 500 слоев, твердость 61 единица. Рукоять мельхиор, фибра, мореный дуб.
    Длина клинка 198 мм
    Общая длина 335 мм
    Ширина 30 мм
    Толщина 4 мм
    Ножны выполнены с мореного дуба.

Вкладення:

Яремко А.А. подобається це.
  7. Яремко А.А.

Супер я би навіть казав слово Майстер писати з великої букви, робота на 5+:)

8. M.zp.ua

M.zp.ua Мисливець

Он мне сотворил вот этого красавца:
    Сталь Ди90, твердость 61 единица.
    Больстер нержавейка, рукоять эбен, мозаичные пины.
    Длина клинка 95 мм
    Общая 210 мм
    Ширина 33 мм
    Толщина 4,5 мм
    Вес 239 гр

Вкладення:

Taraskin 1980, Vov-1 та Яремко А.А. подобається це.
  9. Alex 80

Alex 80 Мисливець

10. master777

master777 Мисливець

Доброго дня. А як "мора" себе зарекомендувала? Сам для разборки звіра користуюсь опінель,але не подобається що ручка скользить коли рука в крові. В магазині хвалять мора 2000 " у неї резинова ручка", але щось сумніваюсь.

11. Пью

Пью Мисливець

Мора 2000 більш турістичний ніж. Ручка ризова, не скобзає, але дичину ним розбирать не дуже комфортно. Я, в останні три роки, користуюсь RAT від Онтаріо - такій собі бюджетний непримхливий універсальчик: для міста, риболовлі, полювання.

12. roko67

roko67 Мисливець

Мені не дуже зручно розбирати дичину складним ножем, замучишся потім його відчищати від крові і жиру. Користуюся ножем від Tapira.

Вкладення:

13. master777

master777 Мисливець

Я в этих делах не силен, где его можно купить?

14. roko67

roko67 Мисливець

15. roko67

roko67 Мисливець

16. master777

master777 Мисливець

Спасибо. Так все просто ) , а я уже пол интернета перелопатил )

17. roko67

roko67 Мисливець

Для того форум і є, щоби допомагати людям.

Копатыч та master777 подобається це.
  18. Яремко А.А.

Я МОРОю ще ніразу не розробляв Ніж більше для похідних задач. Хоча думаю якщо добре заточити він справиться на всі 100% із за свого типу клинка ним зручно робити.
    Для розробки дичини я використовую ніж Скінер від Ростислава із поставленимизадачами справляється на 5+

nozh-mora-bushcraft-forest-nerzhavejushaja-stal.jpg 347_morakniv-bushcraft-forest-.jpg

master777 подобається це.
  19. master777

master777 Мисливець

У нас є друг хозяїн рибальского магазина то він розповідає, що приїхали Білоруси і купили цього ножа,а через деякий час знову приїхали вже з друзями по ножі розповідали, що без проблем розібрали цим ножем три лося" я таким байкам мало вірю" але Білоруси були в захваті від цих ножиків.

20. master777

master777 Мисливець

Почитал, посмотрел и я так понял скинер лучше всего подходит для таких целей?

Поділитися цією сторінкою

Графф