Мисливські ножі

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Мислитель, 15 кві 2017.

reloader
  1. Мислитель

Мислитель Новачок

Допоможіть вибрати мисливський ніж, розкажіть хто яким користується?

2. Яремко А.А.

Яремко А.А. Модератор Команда форуму

У нас на форумі є прекрасні майстри! Ростислав, Тапір і багато інших. Найти Ви їх можите в розділі холодна зброя!

Для початку Вам потрібно опиділитись для чого вам ніж. Канапок нарізати на привалі чи для більш складних задач! Тому що хороший ніж коштує хороших грошей!

Особисто в моєму комплекті ножів є: Мора бушкрафт. Ніж від Ростислава "Скінер" із сталі АТС34. Узбецький пчак "Большой Брат" із сталі ШХ15 - для кухні. На рибалку маю Фіскарс який не тоне. Також маю два робочих невбиваємих Хультафора. В кишені завжди валяється складний Опінель.
    Також маю ніж із Дамаскої сталі від майстра із Закарпаття Владислава. І ще зараз шукаю майстра котрий виготовить ніж в японскому стилі Танто.

П.С. Після того як купите свій перший ніж далі будете розширювати свій комплект. Це з часом стає хворобою:D:D:D

Мишко К36, Metis, юрий12 та 2 іншим подобається це.
  3. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 Снайпер

Тапір кажись робив танто для бійця ато

4. baa

baa Мисливець

5. Яремко А.А.

Знаю але я хочу трошки інакшого типу ось такий ....

image-0-02-05-2a25ce41e6304aaed577dbf241178e996cda7b185366386cd4a9492654a6330b-V.jpg

Студент, Zaratustra та krushinski00 подобається це.
  6. M.zp.ua

M.zp.ua Новачок

Вот работа нашего запорожского мастера.
    Клинок выполнен с дамасской стали (шх15 и у10), 500 слоев, твердость 61 единица. Рукоять мельхиор, фибра, мореный дуб.
    Длина клинка 198 мм
    Общая длина 335 мм
    Ширина 30 мм
    Толщина 4 мм
    Ножны выполнены с мореного дуба.

Вкладення:

Яремко А.А. подобається це.
  7. Яремко А.А.

Супер я би навіть казав слово Майстер писати з великої букви, робота на 5+:)

8. M.zp.ua

M.zp.ua Новачок

Он мне сотворил вот этого красавца:
    Сталь Ди90, твердость 61 единица.
    Больстер нержавейка, рукоять эбен, мозаичные пины.
    Длина клинка 95 мм
    Общая 210 мм
    Ширина 33 мм
    Толщина 4,5 мм
    Вес 239 гр

Вкладення:

Taraskin 1980, Vov-1 та Яремко А.А. подобається це.
  9. Alex 80

Alex 80 Мисливець

10. master777

master777 Мисливець

Доброго дня. А як "мора" себе зарекомендувала? Сам для разборки звіра користуюсь опінель,але не подобається що ручка скользить коли рука в крові. В магазині хвалять мора 2000 " у неї резинова ручка", але щось сумніваюсь.

11. Пью

Пью Мисливець

Мора 2000 більш турістичний ніж. Ручка ризова, не скобзає, але дичину ним розбирать не дуже комфортно. Я, в останні три роки, користуюсь RAT від Онтаріо - такій собі бюджетний непримхливий універсальчик: для міста, риболовлі, полювання.

12. roko67

roko67 Мисливець

Мені не дуже зручно розбирати дичину складним ножем, замучишся потім його відчищати від крові і жиру. Користуюся ножем від Tapira.

Вкладення:

13. master777

master777 Мисливець

Я в этих делах не силен, где его можно купить?

14. roko67

roko67 Мисливець

15. roko67

roko67 Мисливець

16. master777

master777 Мисливець

Спасибо. Так все просто ) , а я уже пол интернета перелопатил )

17. roko67

roko67 Мисливець

Для того форум і є, щоби допомагати людям.

Копатыч та master777 подобається це.
  18. Яремко А.А.

Я МОРОю ще ніразу не розробляв Ніж більше для похідних задач. Хоча думаю якщо добре заточити він справиться на всі 100% із за свого типу клинка ним зручно робити.
    Для розробки дичини я використовую ніж Скінер від Ростислава із поставленимизадачами справляється на 5+

nozh-mora-bushcraft-forest-nerzhavejushaja-stal.jpg 347_morakniv-bushcraft-forest-.jpg

master777 подобається це.
  19. master777

master777 Мисливець

У нас є друг хозяїн рибальского магазина то він розповідає, що приїхали Білоруси і купили цього ножа,а через деякий час знову приїхали вже з друзями по ножі розповідали, що без проблем розібрали цим ножем три лося" я таким байкам мало вірю" але Білоруси були в захваті від цих ножиків.

20. master777

master777 Мисливець

Почитал, посмотрел и я так понял скинер лучше всего подходит для таких целей?

Поділитися цією сторінкою

Графф