Мораторій на відстріл лося?

Як Ви вважаєте чи потрібен мораторій?

  • Так! мораторій потрібен він збільшить популяцію

    Голосів: 107 51,2%
  • Ні це нічого не дасть.

    Голосів: 102 48,8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    209

vadymmm

Слідопит
Мараторій це правильно, якщо ми мисливці самі не можемо регулювати популяцію то верхні чини вносять нам примусові міри! Коли я пишу про "ми мисливці" я маю на увазі крім сволоти браконьєрної яка валить все під ряд не задумуючись про наслідки, але і про нас! Саме ми і дозволяємо браконьєрам ходити поруч з нами! Думаю у багатьох є такі знайомі які наплювати хотіли на реєстрацію, відстрілочні, сезони полювання, вони можуть нас лохами називати бо ми за все платимо!
Так ми за все платимо по звищених цінах тому що офіціних мисливців в три рази менше ніж браконєрів, і на цю третину держава вішає всі надходження по бюджету.
Наш колектив мисливців не допускає до полювання браконєрів, усі зобовязаті бути з належними документами та виконувати правила полювання. При зустрічі з іншими мисливцями ми перевіряємо їхні документи, показуємо свої (правила це дозволяють) в разі їх відсутності обовязково визиваємо поліцію. Я особисто хочу щоб і моєму синові було на що полювати!!! Уже вилучено поліцією 17 рушниць!
І ще, ми часто бачимо мисливців які шкодують патрона на сороку, та лисицю, згідно правил мисливець зобовязаний їх відстрілювати, якщо цього не робити вони вибють велику кількість зайченят та малу пернату, і через зменшення популяції нам ще більше вріжуть нормативи.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Мараторій це правильно, якщо ми мисливці самі не можемо регулювати популяцію то верхні чини вносять нам примусові міри!
То що, пане Вадим, нам треба крім того шо платити податки і податі, ще і взяти на себе всі роботи по регулюванню популяції, боротьбі з браконьєрством і всі інші функції, і з вождєлєнієм приймати чергову порцію пізд@лей, яку милостиво соізволять напихати нам "верхні чини " ?
Ви не з депутатів часами будете?
 

vadymmm

Слідопит
То що, пане Вадим, нам треба крім того шо платити податки і податі, ще і взяти на себе всі роботи по регулюванню популяції, боротьбі з браконьєрством і всі інші функції, і з вождєлєнієм приймати чергову порцію пізд@лей, яку милостиво соізволять напихати нам "верхні чини " ?
Ви не з депутатів часами будете?
Ні я менеджер, щоб збільшити популяцію треба зменшити втрати популяції і збільшити приріст молодняка. втрати це не відстріл по ліцензії, ліцензії видаються на певну кількість яка не вплине на популяцію, втрати це не спрогнозоване знищення дичини поза нормами, тобто браконьєрство.
 

vadymmm

Слідопит
Якщо питання по втратах це до мисливців, то відновлення популяції 100℅ до держ органів, А тут вони дро..ть, і замість відлову браконьєрів і покращення умов існування тварин ще більше зменшують норми відстрілу.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Вадим, давайте прочитаєм що ви пишете:
втрати це не спрогнозоване знищення дичини поза нормами, тобто браконьєрство.
Через 5 хвилин:
...питання по втратах це до мисливців...
І не переводячи духу в тому ж абзаці:
відновлення популяції 100℅ до держ органів, А тут вони дро..ть, і замість відлову браконьєрів і покращення умов існування тварин ще більше зменшують норми відстрілу.
Мисливець не має жодних повноважень по боротьбі з браконьєрством:
...ми перевіряємо їхні документи, показуємо (правила це дозволяють) в разі їх відсутності обовязково визиваємо поліцію...
Дозволяють і зобов'язують, це різні речі.
Моделюєм ситуацію
мисливський день, угіддя. ви зустрічаєте чоловіка зі зброєю
- Дядьку, документи маєте?
-Маю!
-Покажіть.
-Йдіть на йух!
Ваші дії?
Допустимо
...обовязково визиваємо поліцію.
-Альо, поліція? Тут дядько зі зброєю в угіддях відмовляється показати документи.
-Ну?
-Приїдьте перевірте!
-А порушення закону в чому?
- Та ніби ні в чому...
-Пііііііііііііііі!!!!(що в перекладі означає те саме "Йдіть на йух")
І шо? Силою заставите? Групою осіб за попередньою змовою, з застосуванням вогнепальної зброї, та ще й якщо прийняли "по крові"?
Знаєте що це?
Це пи@дець!

Пардон за мій францюзький.
 

ТАР

Снайпер
Вибачте, що втручаюсь у ваш діалог. Мы жывем в 500 метров от угодий на возвышенности, иногда к нам попадают залетные браконьеры " фарят" питались сообщать - не успевали. Наши местные охотники формировались пытались гонять" не задерживать!". Один разок и я так практиковал едем машиной видим фарят, спускаемся на болото едем в их сторону ещё и фары на подсветку переключим- все улетают ! В моем понимании этого достаточно, мимо не проехал. А если документы в них проверить это плачевно может закончиться для обеих сторон. Каждый должен заниматься своим делом.
 

vadymmm

Слідопит
Вадим, давайте прочитаєм що ви пишете:

Через 5 хвилин:

І не переводячи духу в тому ж абзаці:

Мисливець не має жодних повноважень по боротьбі з браконьєрством:

Дозволяють і зобов'язують, це різні речі.
Моделюєм ситуацію
мисливський день, угіддя. ви зустрічаєте чоловіка зі зброєю
- Дядьку, документи маєте?
-Маю!
-Покажіть.
-Йдіть на йух!
Ваші дії?
Допустимо

-Альо, поліція? Тут дядько зі зброєю в угіддях відмовляється показати документи.
-Ну?
-Приїдьте перевірте!
-А порушення закону в чому?
- Та ніби ні в чому...
-Пііііііііііііііі!!!!(що в перекладі означає те саме "Йдіть на йух")
І шо? Силою заставите? Групою осіб за попередньою змовою, з застосуванням вогнепальної зброї, та ще й якщо прийняли "по крові"?
Знаєте що це?
Це пи@дець!

Пардон за мій францюзький.
Мисливець зобов'язаний пред'явити документи іншому мисливцю, відмова це вже порушення правил полювання і аргумент для виклику поліції. 17 вилучених рушниць тому підтвердження. При дзвінка на 112 з мобільного поліція обов'язково подає рапорти так як виклик фіксується.
 

vadymmm

Слідопит
Вибачте, що втручаюсь у ваш діалог. Мы жывем в 500 метров от угодий на возвышенности, иногда к нам попадают залетные браконьеры " фарят" питались сообщать - не успевали. Наши местные охотники формировались пытались гонять" не задерживать!". Один разок и я так практиковал едем машиной видим фарят, спускаемся на болото едем в их сторону ещё и фары на подсветку переключим- все улетают ! В моем понимании этого достаточно, мимо не проехал. А если документы в них проверить это плачевно может закончиться для обеих сторон. Каждый должен заниматься своим делом.
Все правильно, Ви хоть щось зробили для захисту від браконьєрів. Дзвоніть на 112 як тільки піде слух по сусідніх селах що приїжджає поліція, браконьєри успокояться.
 

Mykola STARyy

Снайпер
При зустрічі з іншими мисливцями ми перевіряємо їхні документи, показуємо (правила це дозволяють)
Мисливець зобов'язаний пред'явити документи іншому мисливцю, відмова це вже порушення правил полювання і аргумент для виклику поліції.
Ви якось визначіться.
17 вилучених рушниць тому підтвердження.
Три манитофона, три кинокамерь1, куртка замшевая... три куртки. (с)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Все правильно, Ви хоть щось зробили для захисту від браконьєрів. Дзвоніть на 112 як тільки піде слух по сусідніх селах що приїжджає поліція, браконьєри успокояться.
Немного не совсем по теме, но про полицию. В прошлом году в селе, в заброшенном сарае на чердаке наркоманы сушили коноплю. Соседи, естественно, вызвали полицию из райотдела. На что последовал ответ: нет бензина! Если заправите за свой счет - приедем. Пришлось звонить в область, после чего и бензин в районе нашелся и даже сам начальник райотдела соизволил лично прибыть. Коноплю сносили с чердака полдня.
Как Вы думаете - ловить "фарщиков" в чисто поле они явятся?
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: crp

север

ветеран форуму
надійна команда
Мисливець зобов'язаний пред'явити документи іншому мисливцю, відмова це вже порушення правил полювання і аргумент для виклику поліції.
Ну, а это вообще фантазия, извините, на свободную тему!
 

vadymmm

Слідопит
Немного не совсем по теме, но про полицию. В прошлом году в селе, в заброшенном сарае на чердаке наркоманы сушили коноплю. Соседи, естественно, вызвали полицию из райотдела. На что последовал ответ: нет бензина! Если заправите за свой счет - приедем. Пришлось звонить в область, после чего и бензин в районе нашелся и даже сам начальник райотдела соизволил лично прибыть. Коноплю сносили с чердака полдня.
Как Вы думаете - ловить "фарщиков" в чисто поле они явятся?
Дзвонити треба на 112, тоді виклик фіксується і поліція подає рапорти по кожному випадку. 112 для них як черче на дупі.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дзвонити треба на 112, тоді виклик фіксується і поліція подає рапорти по кожному випадку. 112 для них як черче на дупі.
Прежде, чем звонить, нужно на 100% быть уверенным в том, что это действительно подлые браконьеры-фарщики, а не кто-либо иной. Свободу передвижения у нас никто не отменял. И фары ночью в поле - это совсем не повод сразу вызывать полицию. А то она может и к ответственности привлечь, за ложный вызов.
 

ТАР

Снайпер
В наше время увидеть "фарщика" уже большая редкость- тепловизоры на все 100 % справляются с поставленной задачей( даже бу самый дешевый). Когда человек мне рассказывает что он вытропил зайца я с удовольствием слушаю и никогда не спрашу - у тебя отстрелка была? Но если слышу хваставство 6 зайцев за ночь, или две козы, или 26 бобров - приводит в бешенство просто противно слышать, восновном это звучало от начинающих которые связываються с бывалыми браками. В моем понимании браконьр-это тот кто продает мясо, тушонкой и колбасой погреб забивает! Не удавит их никак!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Дзвонити треба на 112, тоді виклик фіксується і поліція подає рапорти по кожному випадку. 112 для них як черче на дупі.
ДУМКА ЕКСПЕРТІВ

«Пробили колеса? А де горить?»

Олександр ДРАНІКОВ,
гендиректор інформагентства
«Наш продукт»:

— У теорії все це видається добрим. А ось мені довелося на практиці звернутися по допомогу до цієї служби…

Після новорічних свят повертався я з родиною автомобілем до Києва. Їхав трасою Київ—Чоп близько 21.00. Не доїжджаючи кілька десятків кілометрів до Новограда-Волинського, машина потрапила в яму. Були пробиті два колеса. За вікном — завірюха, вийти з машини практично неможливо. Їхати далі — також, навіть звільнити трасу для проїзду інших машин — запаска одна і проблеми не вирішить. А в авто — трирічна дитина.

Набираю телефон 112, розповідаю про проблему і місцезнаходження авто та прошу надати мені допомогу — будь-яку можливу. Або підказати телефон, за яким я зміг би звернутися до фахівців з ремонту авто, які можуть приїхати та розв’язати на місці мою проблему. Чи хоча б прислати платний евакуатор, щоб прибрати машину з дороги. Заплатити був готовий будь-яку названу суму, аби лишень допомогли.


Оператор у відповідь: «Ви потрапили у службу 112 Житомирщини, зараз перемкну вас на Новоград-Волинський!» А там уже мій дзвінок чомусь отримали… працівники пожежної частини. Уважно вислухали, а тоді запитали: «Так, а чого ви від нас хочете? У вас авто горить? Ні? Колеса пробили? Не розуміємо, а де горить? Ніде? То чому ж ви так пізно ввечері телефонуєте до пожежної частини і відволікаєте людей?!» Та й кинули трубку…

Отже, ніякої допомоги мені не надали, навіть телефону ніякого не підказали. Тож довелося на одних дисках з ризиком для життя всієї родини доїхати до поста ДАІ. Там уже мені допомогли. Коли розповів цю історію міліціонерам, вони посміялися і… не повірили. Тож я запропонував їм самим набрати номер. І… їх також переключили на пожежників, хоч просили з’єднати з міліцією.

Висновок: як споживач ніякої допомоги від згаданої служби я не отримав. Адміністрування працює вкрай погано. Підозрюю, що й потрібних людям у таких випадках баз даних у операторів просто немає. Адже, як я пізніше дізнався, у тому районі понад 40 різних сервісів, які б могли допомогти, аби мені підказали хоча б один з їхніх телефонів.

Вважаю, що координувати роботу цієї служби мала б таки міліція. Адже найчастіше звернення від людей надходять саме з доріг — коли потрібна міліція, а також швидка і евакуатор. Бо нині у нас ця служба, на жаль, просто не працює.http://ukurier.gov.ua/uk/articles/ekstrena-sluzhba-112-paciyent-shvidshe-zhivij/
http://ukurier.gov.ua/uk/articles/ekstrena-sluzhba-112-paciyent-shvidshe-zhivij/
"Урядовий кур'єр", офіційне видання.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дзвонити треба на 112, тоді виклик фіксується і поліція подає рапорти по кожному випадку. 112 для них як черче на дупі.
ДУМКА ЕКСПЕРТІВ

«Пробили колеса? А де горить?»

Олександр ДРАНІКОВ,
гендиректор інформагентства
«Наш продукт»:

— У теорії все це видається добрим. А ось мені довелося на практиці звернутися по допомогу до цієї служби…

Після новорічних свят повертався я з родиною автомобілем до Києва. Їхав трасою Київ—Чоп близько 21.00. Не доїжджаючи кілька десятків кілометрів до Новограда-Волинського, машина потрапила в яму. Були пробиті два колеса. За вікном — завірюха, вийти з машини практично неможливо. Їхати далі — також, навіть звільнити трасу для проїзду інших машин — запаска одна і проблеми не вирішить. А в авто — трирічна дитина.

Набираю телефон 112, розповідаю про проблему і місцезнаходження авто та прошу надати мені допомогу — будь-яку можливу. Або підказати телефон, за яким я зміг би звернутися до фахівців з ремонту авто, які можуть приїхати та розв’язати на місці мою проблему. Чи хоча б прислати платний евакуатор, щоб прибрати машину з дороги. Заплатити був готовий будь-яку названу суму, аби лишень допомогли.


Оператор у відповідь: «Ви потрапили у службу 112 Житомирщини, зараз перемкну вас на Новоград-Волинський!» А там уже мій дзвінок чомусь отримали… працівники пожежної частини. Уважно вислухали, а тоді запитали: «Так, а чого ви від нас хочете? У вас авто горить? Ні? Колеса пробили? Не розуміємо, а де горить? Ніде? То чому ж ви так пізно ввечері телефонуєте до пожежної частини і відволікаєте людей?!» Та й кинули трубку…

Отже, ніякої допомоги мені не надали, навіть телефону ніякого не підказали. Тож довелося на одних дисках з ризиком для життя всієї родини доїхати до поста ДАІ. Там уже мені допомогли. Коли розповів цю історію міліціонерам, вони посміялися і… не повірили. Тож я запропонував їм самим набрати номер. І… їх також переключили на пожежників, хоч просили з’єднати з міліцією.

Висновок: як споживач ніякої допомоги від згаданої служби я не отримав. Адміністрування працює вкрай погано. Підозрюю, що й потрібних людям у таких випадках баз даних у операторів просто немає. Адже, як я пізніше дізнався, у тому районі понад 40 різних сервісів, які б могли допомогти, аби мені підказали хоча б один з їхніх телефонів.

Вважаю, що координувати роботу цієї служби мала б таки міліція. Адже найчастіше звернення від людей надходять саме з доріг — коли потрібна міліція, а також швидка і евакуатор. Бо нині у нас ця служба, на жаль, просто не працює.
http://ukurier.gov.ua/uk/articles/ekstrena-sluzhba-112-paciyent-shvidshe-zhivij/
"Урядовий кур'єр", офіційне видання.
"Гладко было на бумаге, да забыли про овраги!"
 

kef

Зброяр
За весь час я бачив лише 5-лосів.В кінці 80-х.в нашому так званому (колгоспному лісі) майже пів року жила сім,я лосів і ніхто їх не турбував,лише грибники. На даний час це вже не ліс а лісосмуга.Вирізали дуби,черешню,ясень .На тих місцях де в дитинстві збирав білі гриби зараз хащі,.На місцях вирубки з піньків проросли такі джунглі,що й опенька дістати проблемно.Куди не глянь кругом пластикові пляшки та інше сміття.Спеціально для цього викопали яму,і Ви думаєте,що від цього щось змінилось.Так саме буде і з лосем.Законів прийняли стільки,що а би тільки часу вистачило їх реєструвати.,контролювати,звітувати,складати різні дурнуваті довідки про стан тваринного світу.,тай не тількі.А коли потрібно виїхати в поле чи в ліс , щоб поганяти браків то немає бензину.І щоб ми самі, тобто мисливці ,не ганяли ту ( бидлоту ) , то поля і ліси точно сталиб (відтворюючою ділянкою).Як задокументувати факт бракон,єрства знаю дуже добре,але чи багато бракон,єрів отримали реальний термін! На багато простіше ( шуганути дядька ) в якого незаписаний заєць або качка, та скласти протокол.,а лось нехай, ще побігає-можливо приїде якийсь клерк з області а то бува,ще й з Києва.
Заборона полювання на 25 років мені думається ,що трохи забагато.За стільки років буде така міграція -Білорусь,Росія,Польща.Колись читав,що лося виявили в Хмельницькій області який був (помічений) на той час у Ленінградській області.Особисто сам на лося не полюю,так як не маю до цього ніякого бажання,.А порядок наводити потрібно не тільки в лісі чи полі,але і в нас самих, бо не буде,що дітям та внукам показувати.
 
Зверху