Мушка оптоволоконна, тунельна, низькопрофільна.

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Руслан,вот вам уважаемый готовая идея для транспортировки прицельных мушек вашим клиентам...

Пы.Сы.Идея не моя,но думаю,что правильная!

 

Khilko333

Мисливець
Дякую. Також вже бачиввже такий варіант.
Але він не захистить, якщо вага поперек мушки надавить...
 

Sashok Hunter

Мисливець
Доброго дня,ось і я отримав свою мушку,якість виконання роботи на висоті,мушка гарна.
Вскинув пару разів,вроді нічого.Жаль в нас похмуро,то в повному обсязі не оцінив всього єфекту від мушки...
Замовляв з тоншим волокном,але думаю якщо коротка мушка буде з волокном 2,5 мм то точка прицілювання не зміниться та сама мушка буде яскравіша
Ще раз дякую Руслану за виріб.
 

Вкладення

BIJO

Новачок
Добрий вечір! Хочу замовити у Вас мушку під номером 6! Зелену,висота 2.5мм. Иж-27. Дайте реквізити! Дякую!
 

tugarin

Мисливець
Купил у Руслана мушку ,качество изготовления отличное, а упаковка вообще-суперячая!Огромное спасибо,рекомендую к сотрудничеству!
 

андрій2868

Мисливець
Отримав мушку, якістю виробу задоволений повністю)))) Пакування товару на вищому рівні. Дякую!
 

Csanya

Новачок
Добрый вечер. Подскажите какую мушку выбрать? Для Мр153. Стояла заводская(.потерялась). Хочу оптоволоконную. В магазине смотрел на магните не понравилась. Громоздкая и не надёжное крепление.
 

Khilko333

Мисливець
Самая яркая- длинная. Но каждый выбирает на свой вкус...
Какую хотите? С тунелем или без?
Заоните: 067903099шесть
 

Khilko333

Мисливець
Можливе індивідуальне виготовлення мушки. За Вашим бажанням.
 

Адвокат1987

Мисливець
Яка найнижча висота Вашої мушки 1,5мм ? чи це мінімальна товщина самого стрежня? Якщо так то яка ж висота з клейкою стрічкою. Річ у тім що маю рушницю яка низить, приклад підняв уже на максимум, проте все одно низить.
 

Khilko333

Мисливець
DDA7ECCD-6E3F-4551-BBE5-D19F08EA5F42.jpeg
1,5 мм, товщина волокна. 2,5 мм, товщина мушки без скотчу.
2,65мм- товщина зі скотчем.
 

Pavel1988

Снайпер
Всім привіт! Всіх зі святом!
Купив даний девайс на свою ату перед відкриттям, був довольний наче слон. Все було супер, були трофеї, мушкою задоволений на всі 100%. Проте минулих вихідних сталася неприємність переходячи посадку тримаючи рушницю на плечі гілкою було вирвано волокно
IMG_20180818_120459.jpg
. По приходу до дому я одразу звернувся до Руслан щодо склавшоїся ситуації. У відповідь мені зразу було запропоновано замінити влокно, проте я відмовився через те що ситуація може повторитися знову і запропонував добавити кількість фіксуючих кілець на що отримав позитивну відповідь. Тепер до мене, на заміну старої мушки яку я відправляю продавцю, їде ось таке чудо
IMG-0390bedbc4424034a60ad1dbe25dc2aa-V.jpg
. Мушка моя найдовша зі всієї лінійки з діаметром оптоволокна 1,5 мм.
Окремо хочу висловити подяку Руслану за розуміння та за порядність. З усією впевненість заявляю що людина добросовісна і віддано вболіває за свою справу. Тому рекомендую! А виріб дійсно цікавий!
 
Зверху