Міжсезонна пристрілка

krushel

Мисливець
словом нормальний сучасний стенд з усіма типами стрільби це доволі затратна штуковина по стартовому вкладенню, і вимагає достатньо площі, тому у Льовові певно такого не буде, скоріше за межами
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
про проекти я в курсі, як архітектор, але тири переважно криті, а є і відкриті із зовсім іншим типом вирішення (за рахунок земляних насипів та щитів) і територія вимагається відповідна і вимоги до безпеки інші (огородження тощо)
Як архітектор, Ви повинні пам'ятати, як створюються та ПОГОДЖУЮТЬСЯ проекти, контролюється будівництво та подальша життєдіяльність збудованого об'єкта.
І Ви, сподіваюсь, знаєте, що не всі тири криті, деякі дійсно мають кулевловлюючу огорожу з боків та зверху. І цього досить. Але потрібен затверджений проект. Вірно, пане Архітекторе? :)
 

krushel

Мисливець
Як архітектор, Ви повинні пам'ятати, як створюються та ПОГОДЖУЮТЬСЯ проекти, контролюється будівництво та подальша життєдіяльність збудованого об'єкта.
І Ви, сподіваюсь, знаєте, що не всі тири криті, деякі дійсно мають кулевловлюючу огорожу з боків та зверху. І цього досить. Але потрібен затверджений проект. Вірно, пане Архітекторе? :)
я виношую проект метальної установки, хочу підібрати з того металолому що вдома є :)
а проекти, до речі, зараз в загальній масі не погоджуються (законодавство оновилось з 2 роки тому), все на відповідальності архітектора (пожиттєво) :cool:
щоправда цікаво яка категорія складності в тиру і стенду не в курсі (таке діже рідко випадає проектувати), можливо його і треба би було прогнати через експертизу
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

krushel

Мисливець
Проекти ніде тепер не погоджуються, проте окремі (в залежності від категорії складності) проходять експертизу, певно це якраз той випадок, але маханини з бюрократми і бігання з паперами за печатками тут точно нема
Особливо класно зараз з особняками, там максимально спрощено процедуру отримання будівельного паспорта, районні архітектурні відділи в шоці певно, як від них тікають кошти)
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3038-17
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/92-19
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Тоді я пішов працювати - готуємося до хурала, а тут ще заступник голови захворів.
 

krushel

Мисливець
можливо хтось порекомендує методику пристрілки на качку?
 

Сергийко

Слідопит
Підкажіть я маю дозвіл на зберігання та носіння зброї я можу стріляти на стенді з своєю рушницюю і яка ціна постріляти по тарілках на СКА?
Можете приїзджати і стріляти,в минулому році ціна була 6грн. за тарілку.Тільки спортивними набоями.
 

expeditor

Новачок
добрий день, підкажіть будь ласка, чи можна на стенді стріляти самокрутами?
 
а скільки в нас закинутих стрільбищ з всіма насипами, бетонними щитами і т. д. збудованих військовими за часів совдепії. все закинуто, але не розкрадено ібо красти там нема чого.
а в міжсезоння постріляти або пристріляти нема де. от народ по яругах, карєрах, полях і лісах на свій страх і ризик стріляє.
а тири і стенди то - а) далеко, б) дорого, в) без власного автотранспорту нереально.
 
Зверху