Наказание за хранение оружия вместе с патронами в сейфе...

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
На счет компьютеризации и т.д. - я купил ружье в другой области, не спешил к своему разрешителю. Через недельку после покупки сам разрешитель мне звонит - почему не заходите? :) Наверное что-то знает :D
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Хотелось бы несколько поподробнее с этого места: в какую конкретно сумму это может вылиться для простого смертного охотника: в 85-119 грн, или же в 4405-6167 грн?
В административном производстве умножаем на 17 грн.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В административном производстве умножаем на 17 грн.
А я читал иное, что в админзаконодательстве умножаем на... 881 грн?
Так где ж правда?
"Неоподатковуваний мінімум - 2018, 2017 та раніше
(Неоподатковуваний мінімум доходів громадян в 2018 році в Україні)


Додатково: цій темі присвячені добірки роз'яснень та статей Про відповідальність бухгалтера та Податкова перевірка.
Згідно пункта 5 Розділу XX Перехідних полoжeнь Податкового кодексу України:

"Якщо норми іншиx законів містять посилання нa неоподатковуваний мінімум доходів громадян, тo для цілей їх застосування використовуєтьcя сума в розмірі 17 гpивень, крім норм адміністративного тa кримінального законодавства в чaстині кваліфікації злочинів абo правопорушень, для якиx сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється нa рівні податкової соціальної пільги, визнaченої підпунктом 169.1.1 пyнкту 169.1 статті 169 рoзділу ІV цьогo Кодексу для відповідного року."


Розмір неоподатковуваного мінімума за попередні рокидивіться тут>>>.

Податкова соціальна пільга в 2018 році дoрівнює 881 гривні (дивіться тaкож
Питання, що часто ставляться про податкову соціальну пільгу...).

http://www.buhoblik.org.ua/nalogi/nalogovoe-pravo/493-neopodatkovuvanij-minimum-2013.html
 

иж 18

Слідопит
да нигде оно не профукалось. регулярно приходят. просто изьять они его не могут - он не пускает их в дом. а нелегальные стволы это на 99% еще со времен 50-70х годов. тогда ружья как лопаты продавались..
на счёт 99% процентов я не уверен, много ружей топят на водоёмах, если даже не фиктивно а реально, то потом все ровно кто-то находит и становится ружьё чёрное, много воровства сейчас и вырывает сейфы с ружьями в домах у людей, вариантов много.
 

иж 18

Слідопит
что вам мешает не пустить участкового? скажите ему прийти через неделю.
Как это не пустить, если нет владельца оружия, члены семьи могут сказать придите позже хозяина нет, оружие в сейфе, ключ у хозяина. У участкового есть документы на проверку оружия, это такая скользкая ситуация такая же как не предъявить документы гаишнику когда он остановил вас по делу и всё вам разъяснил.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Искусственно создаем "бурю в стакане". Всю жизнь так было - какой-то период владелец оружия не имеет бланк разрешения, так как с ним работает инспектор. А если "а если", то тогда нужно сидеть дома и кушать чай возле жены, а оружие, охоту и прочие сопутствующие сложности оставить тем, кому это интересно и кто без этого не может обойтись :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А я читал иное, что в админзаконодательстве умножаем на... 881 грн?
Так где ж правда?
"Неоподатковуваний мінімум - 2018, 2017 та раніше
(Неоподатковуваний мінімум доходів громадян в 2018 році в Україні)


Додатково: цій темі присвячені добірки роз'яснень та статей Про відповідальність бухгалтера та Податкова перевірка.
Згідно пункта 5 Розділу XX Перехідних полoжeнь Податкового кодексу України:

"Якщо норми іншиx законів містять посилання нa неоподатковуваний мінімум доходів громадян, тo для цілей їх застосування використовуєтьcя сума в розмірі 17 гpивень, крім норм адміністративного тa кримінального законодавства в чaстині кваліфікації злочинів абo правопорушень, для якиx сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється нa рівні податкової соціальної пільги, визнaченої підпунктом 169.1.1 пyнкту 169.1 статті 169 рoзділу ІV цьогo Кодексу для відповідного року."


Розмір неоподатковуваного мінімума за попередні рокидивіться тут>>>.

Податкова соціальна пільга в 2018 році дoрівнює 881 гривні (дивіться тaкож
Питання, що часто ставляться про податкову соціальну пільгу...).

http://www.buhoblik.org.ua/nalogi/nalogovoe-pravo/493-neopodatkovuvanij-minimum-2013.html
Просто вот эта фраза не совсем понятна:

в чaстині кваліфікації
Что она означает?
 

Homa

Снайпер
Бланки на посвідчення та "зеленки" на місцях не видають із запасом. Коли збираєте документи на "зеленку" наприклад то дозвільник чекатиме поки набереться необхідна кількість, аж тоді поїде і отримає на всіх. Взагалі думаю, що дозвільники повинні перебувати в складі так званих "сервісних центрів" і займатися безпосередньо своєю роботою, а не охороною громадського порядку, якимись чергуваннями ті ін.
 

CheshireCat

Мисливець
Как это не пустить, если нет владельца оружия, члены семьи могут сказать придите позже хозяина нет, оружие в сейфе, ключ у хозяина. У участкового есть документы на проверку оружия, это такая скользкая ситуация такая же как не предъявить документы гаишнику когда он остановил вас по делу и всё вам разъяснил.
При відсутності власника зброї візит дільничого не має сенсу. :)
Максимум, це можна подивитись на сейф. І що далі? Всі інші дії - порушення, при чому, з обох сторін.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Бланки на посвідчення та "зеленки" на місцях не видають із запасом. Коли збираєте документи на "зеленку" наприклад то дозвільник чекатиме поки набереться необхідна кількість, аж тоді поїде і отримає на всіх. Взагалі думаю, що дозвільники повинні перебувати в складі так званих "сервісних центрів" і займатися безпосередньо своєю роботою, а не охороною громадського порядку, якимись чергуваннями ті ін.
Как раз этот вопрос муссируется и вы очень близко "от истины". Проблема в другом - сервисный центр создается из расчета на определенное количество людей. Например, у нас ближайший сервисный центр находится за 75 километров. Теперь вы можете догадаться, что лично я думаю о таком "сервисе" и о ваших предположениях, если они воплотятся в реальность :D
 

Visioner

Слідопит
При відсутності власника зброї візит дільничого не має сенсу. :)
Максимум, це можна подивитись на сейф. І що далі? Всі інші дії - порушення, при чому, з обох сторін.
А при отсутствия владельца жилья (дома родственники не прописанные в доме)?
Или как в моем случае отсутствия звонка около калитки (калитка естественно закрыта на замок).
 

иж 18

Слідопит
При відсутності власника зброї візит дільничого не має сенсу. :)
Максимум, це можна подивитись на сейф. І що далі? Всі інші дії - порушення, при чому, з обох сторін.
А я и не говорю, что кто-то должен показывать ваше оружие, это имеет право делать только собственник. Но мне не понятно, как это если пришёл участковый и он меня знает, что я владею оружием и я на каком основание откажу ему показать оружие?
 

CheshireCat

Мисливець
А при отсутствия владельца жилья (дома родственники не прописанные в доме)?
Или как в моем случае отсутствия звонка около калитки (калитка естественно закрыта на замок).
Ви запитуєте мене, чи є сенс від візиту дільничого при відсутності власника житла, а двері закриті? :)
Мабуть, це було риторичне запитання. ;)

А я и не говорю, что кто-то должен показывать ваше оружие, это имеет право делать только собственник. Но мне не понятно, как это если пришёл участковый и он меня знает, что я владею оружием и я на каком основание откажу ему показать оружие?
Тут я з вами цілком згоден.
 

Homa

Снайпер
Как раз этот вопрос муссируется и вы очень близко "от истины". Проблема в другом - сервисный центр создается из расчета на определенное количество людей. Например, у нас ближайший сервисный центр находится за 75 километров. Теперь вы можете догадаться, что лично я думаю о таком "сервисе" и о ваших предположениях, если они воплотятся в реальность :D
Це не обов'язково, щоб дозвільники перебував там де знаходиться МРЕВ а нині "сервісні центри". Нинішня міграційна служба знаходиться як правило в приміщеннях відділів поліції, але останнім не підпорядковується. Мав на увазі, щоб дозвільник не входив до складу поліції де частково їх використовують не за призначенням. А де буде його кабінет то не настільки важливо тим більше кімната зберігання вилученої зброї знаходиться у черговій частині відділу і йому там доведеться часто бувати.
 

CheshireCat

Мисливець
Так, це так...
Але всі ми люди, а земля кругла. :)

Після такого треба бути готовим до неприємних несподіванок.
Проте, які можуть не статись, залежить від людини.
 

Homa

Снайпер
Например, у нас ближайший сервисный центр находится за 75 километров. Теперь вы можете догадаться, что лично я думаю о таком "сервисе" и о ваших предположениях, если они воплотятся в реальность :D
Чогось в нас роблять все нібито з добрих намірів, а виходить як завжди. Присутня дурнувата практика об'єднання державних установ в міжрайонні відділи і людині доводиться пертися в сусіднє місто за якоюсь довідкою.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Враховуючи норми Податкового кодексу випливає, що НМДГ завжди дорівнює 17 гривням , крім окремих випадків кваліфікації адміністративних і кримінальних правопорушень і злочинів. У таких окремих випадках НМДГ визначається в розмірі податкової соціальної пільги для відповідного року.

Зазвичай НМДГ в розмірі соціальної пільги (881грн) застосовується при визначенні розміру збитків від злочинів , які кваліфікуються за кримінальним законодавством ( ККУ - Кримінальний кодекс України ).

Враховуючи вищевказане , посилаючись на податкові норми наведені в Податковому кодексі , можна констатувати факт , що :

  • при застосуванні штрафів, адміністративних стягнень, податкових порушень, фінансових санкції тощо, прив'язаних до НМДГ - його сума дорівнює 17 гривень;
  • при кваліфікації злочинів або правопорушення , коли необхідно дізнатися «поріг» при якому настає кримінальна відповідальність (несплата ЄСВ або податків перевищує 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Ця сума розраховується (до 2015 року) за формулою: (прожитковий мінімум - 50 %) * 1000 .
Спасибо! теперь все понятно.
 

иж 18

Слідопит
пффф.:D ну пришел участковый. - здрасьте. покажите ваше ружье. вы -извините сейчас некогда. очень спешу. должен срочно уехать- в больницу, на работу и т.д. молча разворачиваетесь и уходите в дом.

вырывать двери(калитку), догонять, ломать вам руки, ложить мордой в пол (асфальт) ни кто не будет. не бойтесь.)))
Вы так делали? При моей памяти у отца проверяли сейф и доки раз 5, так за эти 5 раз не разу не разулись и вели себя не очень красиво, вам попались бы такие наглые товарищи вы по другому бы говорили. Сейчас участковый новый и нормальный к счастью.
 
Зверху