Народный контроль об УООРе

Статус
Закрита.

Руслан Єгер

Новачок
запросто,у нас таксацію цього року проводили чотири різних працівника лісової агенції,по спец вказівці п.Олійника, і всі були дуже скурпульозні,пропускна спроможність хоч і була згідна і скрпульозно проведена 4 рази ліцензіі лісова агенція занизила,а відносно зайця охота відбулася тільки раз на відкриття добуто згідно пропускної спроможності все ніхто не полює.
Тепер ви хто ви ???
 

мр 153 12 76..

Снайпер
да интересная статейка!!
 

мр 153 12 76..

Снайпер
По себе могу сказать , состою в одном из РТМРов мне нравится,и охота есть и трудимся там и охрана мало мальски работает.Все это в совокупности дает приятные плоды.
Идя на охоту может и не добудешь что-нибудь ,но во всяком случае хоть увидишь.Как-то так.
 

Барин

Новачок
Не знаю при чем тут Антоша, но так как я разместил тут статью, то спрошу. Разве качество услуги и ее стоимость всегда связаны? Я вот встречал разные платные туалеты по одинаковой цене. УООР вообще паразитирует на природе, ничего не вкладывая. Он продает право побухать с оружием на природе т к дичи уже не осталось. А чуть что, начинает кричать, что лучшие угодья у частников. УООРу нужны не угодья, их хватает, более 30млн Га, УООРу нужны реформы. Самостоятельность районов, приведет к тому, что охотники почувствуют себя хозяевами, а не покупателями в супермаркете. Сейчас охотник платит взносы, считая что охотится в "государственных" угодьях, а на самом деле это угодья каждого из вас. Но верхушка приватизировала все, с помощью Устава. Вы бесправные, ваш голос не влияет на выборы, а если вам удается выбрать достойного Председателя, то не факт, что его утвердят в области (или областного в Киеве) такие выборы даже Янукович не догадался придумать!!! Это и есть узурпация власти и завуалированная приватизация УООРа
 

Руслан Єгер

Новачок
Не знаю при чем тут Антоша, но так как я разместил тут статью, то спрошу. Разве качество услуги и ее стоимость всегда связаны? Я вот встречал разные платные туалеты по одинаковой цене. УООР вообще паразитирует на природе, ничего не вкладывая. Он продает право побухать с оружием на природе т к дичи уже не осталось. А чуть что, начинает кричать, что лучшие угодья у частников. УООРу нужны не угодья, их хватает, более 30млн Га, УООРу нужны реформы. Самостоятельность районов, приведет к тому, что охотники почувствуют себя хозяевами, а не покупателями в супермаркете. Сейчас охотник платит взносы, считая что охотится в "государственных" угодьях, а на самом деле это угодья каждого из вас. Но верхушка приватизировала все, с помощью Устава. Вы бесправные, ваш голос не влияет на выборы, а если вам удается выбрать достойного Председателя, то не факт, что его утвердят в области (или областного в Киеве) такие выборы даже Янукович не догадался придумать!!! Это и есть узурпация власти и завуалированная приватизация УООРа
Ну з моста срав куй висів,кричали бигимоти на плав состав гавна, ця ваша несенітниця рівна воплям бегемота застрягшого в жаби в попі,перепрошую за грубе порівняння але ви насамперед не знаєте статутуУТМР,.............
Ну давайте пред історії особисто моєї до УТМР, я особисто був такої думки як ви,про УТМР,і цілком не в обіду вам це написав,та і не для нікого тут не секрет хоть я два дні на форумі хто я і щоя я є.
Якось я просто єгер в приват угіддях,але в силу тих чи інших обставин в правельності чи не правельності не мені судити,ведення мисливського господарства до мене потягнулись різні люди на полювання,при тому ми розумієм що це не супер маркет де встрілив собі кусень мяса,але на мою думку мало хто був не задоволеним,а з індивідуалок могли бути не задоволені ті хто маазав чи не так мужики хто скаже що я збрехав най кине каменем,я вивів ти змазав,накуй спляжа і мені покуй які у тебе бабки,до тиру.
Але ще перд тим я звичний мисливець у мене 2002-2008 працють від 10- 30 чоловік на моїй прив фірмі, до Канади маю контракт по своїй спеціальності,це на всю мою родину на дружину та дитину,але платять 5000 канадійських доларів за ті гроші я кажу дер фірми приїзжай і працюй у мене, а я буду просто правельно вчити людей полювати.,перед тим і після того полював я в Канаді так і США,не говорю про країни Європи в котрих жив трошки але віддро.Та не полював тільки на острівних країнах,І де побачив правельність ведення мис господарства,..І коли я чую воплі водоплясова,то мені зразу хочиться спитати що ти чоловіче,зробив особисто для УТМР,ПОКАЖИ СВОЮ НАВІТЬ ВІРУ В УТМР,я не говорю про діла,...бо пиндіти то не мішки носити.А про вибори та владу в УТМР скажу просто нехай діла свідчать про твої справи а не гниль яку зараз несете, про приватників я з 6 річним стажом там роботи рівно цінно можу нагнати ще більшої куйні чим нагнали ви тут,на УТМР.де приватник тебе просто посилає накуй бабочки ловити.де місцеві мисливці дружньо в черзі сосуть навіть не розуміючи чію сперму глотають. Я не хочу вас в чомусь винити можливо у вас гіркий досвід в УТМР як у мене в приват,але я зараз працюю в УТМР і розумію,що бувші голови до мене всім вашим описам підлягали мимо того розкрадали далеко до області і мали всіх мисливців за лохіів,але то ще не кінець,головне коли іх тіж голови трахали і в рот і в попу,було красота для пересічного мисливця бо він теж той персічний десь колись міг вкрасти і накуй всі статути і правила,ба от коли ти починаєш дійсно працювати ти або дурний або тобі щось бракує,...Хочете вірте хчете ні але я оркрім птахи не стріляю нічого,так підранків в видду своєї професії добираю і то з великим жалем,я лягашатник і бажаю всім мати культуру полювання.Зайця я закповуав в Криму, Хекрсоні,випускав в угіддя,фазаном займаюсь більше 8 років маю свого в природі люди їздили знають,свого фазана природнього багато,можу відкривати полювання але якраз саме приватники роблЯть все для того щоби УТМР не було в районі .
Ви мабуть один із обіжених котрі не пройшли вибори..
 

saeco

Мисливець
Оооо вот и владельцы отжатых у Уора земель подтянулись......
Шановний,
Ніхто ні у кого не віджимає.
Власником лісових ресурсів є ДЕРЖАВА. Представником її є Агенство Лісових Ресурсів. І не пишіть тут х...ю.
А ваша позиція "не делать телодвижения" і закривати очі на недоліки в УТМР є головним чинником плачевної ситуації з полюванням в їх Угіддях.
Ви хоть раз казали в очі керівникам на їх некомпетенцію чи ні? Звичайно, що Ні.
Фіолетово скільки коштує полювання - головне щоб звір виходив на номера і був результат. Я сміюсь з людей, котрі після "0"полювання кажуть: "гарно відпочили, подихали повітрям". То віддай мені це бабло, а я тобі накрию стола в парку. І всі будуть задоволені.
Тільки активна громадянська позиція зрушить ситуацію з місця.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ви хоть раз казали в очі керівникам на їх некомпетенцію чи ні? Звичайно, що Ні.
У тебя, как у моей жены отлично получается общатся со мной без меня. А говорил то, что ты в силу твоей воспитанности никогда бы не сказал областному по днепропетровской области и не стыдно ибо не...р.
 

гриф

Новачок
. Я не хочу вас в чомусь винити можливо у вас гіркий досвід в УТМР як у мене в приват,але я зараз працюю в УТМР і розумію,що бувші голови до мене всім вашим описам підлягали мимо того розкрадали далеко до області і мали всіх мисливців за лохіів,але то ще не кінець,головне коли іх тіж голови трахали і в рот і в попу,було красота для пересічного мисливця бо він теж той персічний десь колись міг вкрасти і накуй всі статути і правила,ба от коли ти починаєш дійсно працювати ти або дурний або тобі щось бракує,...Хочете вірте хчете ні але я оркрім птахи не стріляю нічого,так підранків в видду своєї професії добираю і то з великим жалем,я лягашатник і бажаю всім мати культуру полювання.Зайця я закповуав в Криму, Хекрсоні,випускав в угіддя,фазаном займаюсь більше 8 років маю свого в природі люди їздили знають,свого фазана природнього багато,можу відкривати полювання але якраз саме приватники роблЯть все для того щоби УТМР не було в районі .
Ви мабуть один із обіжених котрі не пройшли вибори..
А теперь объясни нам тут всем таким тёмным, если вы в своём районе работаете, нахрена вам кормить область, нахрена содержать чиновников, если вы эти деньги могли аккумулировать на счету и на них содержать охрану угодий , заготовку кормов и веси своё хозяйство. Вместо того что бы тратить деньги на себя, вы отстёгиваете 80% в карманы других. а 20% оставляете в районе. ЗАЧЕМ?
Зачем на базе районного УТМР создано " Мисливсько-рибальске Виробничо- промислове підпиємство" которое имеет частную форму властности?
Почему УООР львиную долю средств сбрасывает именно на счета МРВПП?
Ответь прямо, и не ори, что тут те, кто отжал угодья (Угодья отдаёт уоор сам), и почему финансы уходят выше, от района в область, с области в Киев и на частную контору?
 

Руслан Єгер

Новачок
Коротче з Вами все ясно, поперше ніхто в область такі кошти не надає,Вам бачу тільки язиком потриндіти,по друге в область навіть не віддаються 20% а тільки 15% до вашого відома,ну і по третьє не балаблольте бо тошнить,мені краще дати в область 15% і не трахати собі мозг з бугалтерією і звітами урузуміли для чого ці гроші??? і нікого не годують райони а навпаки є багато дотаційних районів ви так знаєте структуру УТМР я бачу, як мій козел алгебру.
У і крайньє я з вами свого козла не пас,що ви мені тикаєте.
а про МРВП Вам про це пояснювативсерівно що з шмаркатим їсти.коли шмарки підберети то може буду мати настрій та вам поясню.
 

saeco

Мисливець
А теперь объясни нам тут всем таким тёмным, если вы в своём районе работаете, нахрена вам кормить область, нахрена содержать чиновников, если вы эти деньги могли аккумулировать на счету и на них содержать охрану угодий , заготовку кормов и веси своё хозяйство. Вместо того что бы тратить деньги на себя, вы отстёгиваете 80% в карманы других. а 20% оставляете в районе. ЗАЧЕМ?
Зачем на базе районного УТМР создано " Мисливсько-рибальске Виробничо- промислове підпиємство" которое имеет частную форму властности?
Почему УООР львиную долю средств сбрасывает именно на счета МРВПП?
Ответь прямо, и не ори, что тут те, кто отжал угодья (Угодья отдаёт уоор сам), и почему финансы уходят выше, от района в область, с области в Киев и на частную контору?
Я відповім.
Все що не робиться в Україні, все робиться на підставі законів. Інше питання, що закони не всі знають.
Чому на базі УТМР створені МРВПП відповідь дуже проста.
УТМР є громадська організація. Згідно законодавства, громадська організація здійснює свою діяльність на НЕКОМЕРЦІЙНІЙ основі, що означає наступне: на 01 січня наступного року на рахунку громадської організації повинно бути 0 грн. 00 коп.
Наприклад, у 2014 році УТМР зібрало внески на деяку сумму і на 01 січня 2015 р. на рахунку повинно бути 0 грн. 00 коп.
В противному випадку, якщо на рахунку залишиься хоч одна гривня, громадська організація перетворюється на комерційну організацію і має сплатити податки від комерціної діяльності.
А тепер реальна ситуація, полювання на копитних і пік продажу ліцензій здійснюється в листопаді, грудні, що складає вагому суму, тому виникає питання: "Як потратити ці гроші до 01 січня"?
Питання? Не питання, а Питанніще!!!
З іншого боку, УТМР взагалі, не має право займатися КОМЕРЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ. бо це протирічить суті громадської організації.
Тому, для того щоб обійти ці рамки і створені господарські структури МРВПП через які проходять кошти від комерційних операцій.
 
Статус
Закрита.
Зверху