Нарізно зброя та районна дозвільна система

Доброго дня. Можливо дурне але дуже цікаве питання. При покупці карабіну в Киеві та постановці його по місту проживання чи потрібно проводити відстріл для куле-гільзотеки. Та чи маю я право бути при цьому?
 

skiff

Мисливець
Звичайно потрібно. Коли ставив свій карабін, то при відстрілі мені не дозволили бути присутнім.
 
Чому? Хіба я не повинен знати що сталося з кулею та більшою. Просто щоб спокійно спати. І ще одне питання. Патрон для відстрілу потрібен?
 

skiff

Мисливець
ЧОму це вже питання до дозвільної системи. Для відстрілу потрібно три патрони. Поки вони відстрілюють ви проплачуете. потім на руки тобі дають довідку про відстріл, яку ти везеш у дозвільну систему по вашому району. В мене в загалі при купівлі зброї в магазині разом з карабіном в комплекті йши три відстріляних патрони, запечатані зі штампом. Але в дозвільній сказали, що вони непідходять , приносьте три патрони їм і вони відстріляють
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Але в дозвільній сказали, що вони непідходять , приносьте три патрони їм і вони відстріляють
Естественно, что не подходят:cool::D-они же с этого ничего иметь не будут. А так, за каждый отстрел- копеечка в их карман.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Естественно, что не подходят:cool::D-они же с этого ничего иметь не будут. А так, за каждый отстрел- копеечка в их карман.
тут скорее всего не в копеечке дело.откуда в МВД может быть уверенность на 100% что это пули отстреленые именно с этого оружия.Вы когда машину ставите на учёт у вас сверяют номера по кузову а не по доверенности.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
тут скорее всего не в копеечке дело.откуда в МВД может быть уверенность на 100% что это пули отстреленые именно с этого оружия.Вы когда машину ставите на учёт у вас сверяют номера по кузову а не по доверенности.
Одно другому не мешает. А за что берут, тогда, деньги? Если и оружие, и патроны- мои?
 

skiff

Мисливець
тут скорее всего не в копеечке дело.откуда в МВД может быть уверенность на 100% что это пули отстреленые именно с этого оружия.Вы когда машину ставите на учёт у вас сверяют номера по кузову а не по доверенности.
при купівлі зброї в магазині йде разом з карабіном 3 гільзи запаковані з печаткою.
 

skiff

Мисливець
Одно другому не мешает. А за что берут, тогда, деньги? Если и оружие, и патроны- мои?
З власного досвіду. Купив карабін в іБісі, разом з карабіном йшли з заводу 3 відстріляні гільзи запаковані зі штампами. Поїхав у дозвільну, сказали що вони не підходять, їдьте відстрілюйте. Поїхав, віддав зброю і три набої, сказали що йдіть проплачуйте в касу поки буде відстріл. Поки я проплатив (2014р. = 190грн.) справка про відстріл вже була готова. Відкрив карабін, а він в ""маслі"". Виднощо його ніхто навіть з коробки не доставав. Десь читав, що коли магазини завозять зброю до України, кожна одиниця вже заводиться в базу, і необхідності відстрілу взагалі немає.(так тільки щоб у когось ікра на бутерброді була.)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Раньше, когда у инвалида не было (!) руки или ноги, он должен был каждые 3 года перекомиссию проходить!!!!
 

Dmitrriy

Мисливець
Когда это гладкое отстреливать заставляли???
 
Зверху