Натаска гончака

Makler

Новачок
Доброго дня всім присутнім. Підскажіть хто у Волинській або Рівненській обл., займається натаскою гончака .
Дякую
 

форсаж

Мисливець
Думаю , що навряд чи хтось візьметься за таку справу , це з лягавими специ займаються за пару місяців ставлять собачку, а з гончаком все набагато складніше тут роки ідуть і то в більшості випадків повністю розкрити собаку не вдається , дуже багато залежить від природніх задатків на які людина на етапі нагонки вплинути не може , в першу чергу в'язкість , потім нюх , голос , паратість тай і правильний полаз розкрити також важко а виробити майстерність так то тільки практика.
Легше купити робочого.
 

Makler

Новачок
Не Потрібно шукати легких шляхів , однозначно купую гончака . Лежить до душі цей напрямок
 

Makler

Новачок
Думаю для початку потрібно поставити елементарні навички а природа дасть своє
 

Вова!!!

Снайпер
:)
Ну если всё так однозначно решено , дерзайте !
Вы вообще охотились с гончими , понятие об этой охоте и и породах этих собак имеете ? Условия для содержания , подходящие угодья для охоты есть ?
Здесь многие хотели бы иметь и охотится с гончими , но почему то не не заводят ,как думаете почему так мало заводят и ещё меньше имеют хороших собак ?
 

ura83

Слідопит
2000 у.е. готовы заплатить за робочую гончую?
Пс это не сравнительно не дорого. Можно и за 5000-8000 купить если еще продадут.
Не знаю чи це правда чи байка, але чув від одного товариша таку історію - десь у 80- 90-тих роках, по моєму на Хмельниччині (точно не пам'ятаю-можу помилятись) був хороший вижлець (рябий) так от його виміняли на автомобіль ВАЗ 2106.
П.С.
Віталій запитай у батька він повинен знати чи це байки чи правда.
 

Makler

Новачок
2000 у.е. готовы заплатить за робочую гончую?
Пс это не сравнительно не дорого. Можно и за 5000-8000 купить если еще продадут.
Можу і 5 заплатити але є одне но , хочу з маленького і мати не тільки мисливця а також сімейного пса . А в планах пару
 

huntumy

Зброяр
Не знаю чи це правда чи байка, але чув від одного товариша таку історію - десь у 80- 90-тих роках, по моєму на Хмельниччині (точно не пам'ятаю-можу помилятись) був хороший вижлець (рябий) так от його виміняли на автомобіль ВАЗ 2106.
П.С.
Віталій запитай у батька він повинен знати чи це байки чи правда.
Шось було вроді.
За Амура Персиянова 7000 или 8000у.е. (точно не помню)предлагали, владелец не продал. Позже поменял на ниву. За хорошую рабочую гончую фанаты готовы платить такие деньги.
Можу і 5 заплатити але є одне но , хочу з маленького і мати не тільки мисливця а також сімейного пса . А в планах пару
Вам лучше самому нагонять с помощников более опытным в этом деле. Потому как взять то, что уже воспитано это еще не все. Нужно самому понимать как дериживать собакой. При чем наганивать нужно весною и осенью. Раскрываются собаки после 3-х лет.
Как уже правильно сказали это не легавая.
Что самое плохое в этом деле, рабочая гончая большая редкость.
 

игрок

Мисливець
Доброго дня всім присутнім. Підскажіть хто у Волинській або Рівненській обл., займається натаскою гончака .
Дякую
Я охотився і охочусь з РПГ і РГ, нагонку краще робити самому з собакою находити звіра і допомагати розпутувати сколи натаску проводьте по зайцю в лісі.
Подивіться в сторону Букатевича людина все життя присвятила гончим.
З хорошими голосами влісі на 2 чи третьому крузі взяти звіра це просто неописати.
 

kalyan6788

Новачок
Как по мне, так гончую надо самому наганивать, но и обязательно советоваться с людьми которые занимаются или занимались(успешно) такого плана породой! Что бы ваш любимец-напарник знал, кто у него хозяин, кто с ним гуляет,к кому возвращаться! Ну и конечно первый подьем зверя, первый "гон"зверя, это не забываемо!!!)) А ещё это большая ответственность за своего воспитаника!!!
 
Зверху