Натаска щенка курцхаара.

Жулик

Мисливець
Здравствуйте. Со скольки месяцев можно начинать натаску щенка курцхаара? И из чего вообще нужно начинать?
 

вирт

Новачок
Сначало надо прочитать книгу Малова чтоб понимали о чем идет речь.
 

cagor

Слідопит
Сначало надо прочитать книгу Малова чтоб понимали о чем идет речь.
И лучше раз 5 не меньше, все равно за каждым разом будете обращать внимание на что-то новое.
Ещё Оберлендера почитайте, тоже очень отличная книга.
 

shpak

Мисливець
Добрий вечір! Тема як бачу створена. Шукаю людину яка б могла взятись натаскаскати мого курцхаара,команди лежать,сидеть,ко мне знає! Щенку 5 місяців,пора вже і до поля,луга...Часу катастрофічно не вистачає! Територіально Зах. Украина
 

василь довжик

Слідопит
Учіть самі.Нічого там складного немає.Тим більш зараз повно інфи в ютубі.Можу в першу чергу порадити,що потрібно дати зрозуміти собаці,хто в домі хазяїн.І ні в якому разі з допомогою пинька чи ще чогось і тим більш не на гарячому.Різочка і тільки в тому випадку,щоб собачка розуміла для чого і навіщо.Команди потрібно починати вчити з самого малечку.Потім поступово і в поле.Ще не мало важливий момент це до пострілу,щоб не злякалася.Як правильно тоді під ухом ляскайте а йому за радість це буде.Знаю випадки коли собачку віддавали на навчання а при полюванні з хазяїном собакіген ложив на команди які звучали з вуст хазяїна.Натасчика слухався і виконував команди без будь якіх моментів все чітко і класно.І не думайте,що відали собачку і все як ключи від авто.Потрібно хоч два рази на неділю і чим більш проводити часу з майбутнім помічником і товаришем.Можна про це писати без кінечно,але якось поверхнево я думаю можна зрозуміти.Як що цікавить ще щось в лічку номер телф.Буде час,порадою завжди радий допомогти.Якось так.
 

Андрей-Mishka

Новачок
Подскажите пожалуйста. Есть ли специальные клубы в Одесской области, по натаске? Если можно контакты пожалуйста
 
Зверху