Національне опитування працівників мисливських господарств.

bridge to god

Новачок
Це нормально що це опитування може пройти будь хто
Перепрошую якщо що
 

Altay1972

Снайпер
Руководители напишут показуху, а рядовые охотники напишут более менее как есть...
- перевозите тушу добытой свиньи в водонепроницаемой таре
- имеет ли хозяйство дезинфекционный коврик, ванну
- содержатся ли туши в холодильниках до получения результатов анализов на АЧС и трихинеллез...
и еще ряд вопросов которые заведомо у нас имеют отрицательный ответ, но руководители наверняка ответят ДА, потому как этого требует правила и положения...

Сама анкета частично похожа на тест детектора лжи :), потому как некоторые вопросы имеют примерно один смысл, но в разной интерпретации, соответственно должны бы иметь сходные ответы...

В вашем хозяйстве проводится охота не диких свиней - НЕТ
Туши добытых свиней разделываются на специально оборудованной площадке - ДА (согласно требований и положений)
как это может быть: соврали или в пункте первом, или в пункте втором... опрос не заслуживает доверия, анкетируемый врет...;)
 

Altay1972

Снайпер
Мне кажется что в данной анкете имеется немного другой, скрытый, смысл... как анонсировано перед опросом : допоможе нам всебічно оцінити глобальні зміни в мисливському господарстві України впродовж строку дії воєнного стану та надати оцінку ситуації і рекомендації Уряду та іншим компетентним установам... а в анкетировании очень углубленно ведется опрос в направлении АЧС свиней и роли охот хозяйств в этом процессе. Другими словами: АЧС очень большая проблема эколого-экономического характера, и после таких анонимных опросов, где можно осветить печальное состояние дел в охот хозяйствах, будут сделаны выводы: видите!, охотники не придерживаются норм и положений прописанных ветслужбой, дезинфекций нет, ванн нет, разделывают где попало, кишки от добытых свиней не утилизируются должным образом (выбрасываются где попало) и т.д.... т.е. они охотники приносят ущерб нашей борьбе с АЧС и виноваты в периодических вспышках АЧС в тех или иных районах...соответственно - прекратить, запретить на законодательном уровне и т.д.
Ведь охот хозяйство это не только свиньи-кабаны, а еще масса различных моментов и направлений деятельности, однако нигде нет об этом даже упоминания...
Чтобы не получилось что нам закинули такую хитрую наживку с благородным предлогом, мы клюнули - а нас потом съели...
 
Мне кажется что в данной анкете имеется немного другой, скрытый, смысл... как анонсировано перед опросом : допоможе нам всебічно оцінити глобальні зміни в мисливському господарстві України впродовж строку дії воєнного стану та надати оцінку ситуації і рекомендації Уряду та іншим компетентним установам... а в анкетировании очень углубленно ведется опрос в направлении АЧС свиней и роли охот хозяйств в этом процессе. Другими словами: АЧС очень большая проблема эколого-экономического характера, и после таких анонимных опросов, где можно осветить печальное состояние дел в охот хозяйствах, будут сделаны выводы: видите!, охотники не придерживаются норм и положений прописанных ветслужбой, дезинфекций нет, ванн нет, разделывают где попало, кишки от добытых свиней не утилизируются должным образом (выбрасываются где попало) и т.д.... т.е. они охотники приносят ущерб нашей борьбе с АЧС и виноваты в периодических вспышках АЧС в тех или иных районах...соответственно - прекратить, запретить на законодательном уровне и т.д.
Ведь охот хозяйство это не только свиньи-кабаны, а еще масса различных моментов и направлений деятельности, однако нигде нет об этом даже упоминания...
Чтобы не получилось что нам закинули такую хитрую наживку с благородным предлогом, мы клюнули - а нас потом съели...
Не згоден повністю. Знаю хто є автором цієї, а далі будуть ще анкети. Сенс в них абсолютно інший, і дії лише на розвиток галузі.
 

LEART

Мисливець
Мне кажется что в данной анкете имеется немного другой, скрытый, смысл... как анонсировано перед опросом : допоможе нам всебічно оцінити глобальні зміни в мисливському господарстві України впродовж строку дії воєнного стану та надати оцінку ситуації і рекомендації Уряду та іншим компетентним установам... а в анкетировании очень углубленно ведется опрос в направлении АЧС свиней и роли охот хозяйств в этом процессе. Другими словами: АЧС очень большая проблема эколого-экономического характера, и после таких анонимных опросов, где можно осветить печальное состояние дел в охот хозяйствах, будут сделаны выводы: видите!, охотники не придерживаются норм и положений прописанных ветслужбой, дезинфекций нет, ванн нет, разделывают где попало, кишки от добытых свиней не утилизируются должным образом (выбрасываются где попало) и т.д.... т.е. они охотники приносят ущерб нашей борьбе с АЧС и виноваты в периодических вспышках АЧС в тех или иных районах...соответственно - прекратить, запретить на законодательном уровне и т.д.
Ведь охот хозяйство это не только свиньи-кабаны, а еще масса различных моментов и направлений деятельности, однако нигде нет об этом даже упоминания...
Чтобы не получилось что нам закинули такую хитрую наживку с благородным предлогом, мы клюнули - а нас потом съели...
Такие как Борейко, такого шанса уж точно не упустят...
 

Altay1972

Снайпер
Не згоден повністю. Знаю хто є автором цієї, а далі будуть ще анкети. Сенс в них абсолютно інший, і дії лише на розвиток галузі.
Ну тогда наверное она не корректно составлена, при ответе что в нашем хозяйстве нет охоты по кабанам, анкета должна сворачиваться к минимуму, а она разворачивается по максимуму: как вы свинью везете, как вы ее обдираете, какие вы делаете анализы, туша в холодильнике пока ждете анализы, куда деваете кишки и как утилизируете...сколько раз потом моете руки... не охотят у нас свинью, соответственно нет нужды в разворачивающихся 20 вопросах про эту свинью...
Поживем и посмотрим...
 

Altay1972

Снайпер
далі будуть ще анкети
Вероятно про перепела, утку, куропатку, фазана - но, в разрезе птичьего гриппа, потом про зайца - в разрезе болезней опасных для человека, потом про лисицу и бешенство... и т.д.
Посмотрим к чему приведут эти опросы... Идет капитализация, и охот хозяйство здесь далеко не исключение, а большой лакомый кусок...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Не згоден повністю. Знаю хто є автором цієї, а далі будуть ще анкети. Сенс в них абсолютно інший, і дії лише на розвиток галузі.
На мою думку, будь який рух у цій справі, навіть ця анкета - це є добре, краще щось ніж нічого. Але об'єктиву таке опитування не дасть.
Перш за все потрібно скласти тест на профпридатність респондентів, щоб орієнтуватися на яких кадрах тримається товариство).
 
Вероятно про перепела, утку, куропатку, фазана - но, в разрезе птичьего гриппа, потом про зайца - в разрезе болезней опасных для человека, потом про лисицу и бешенство... и т.д.
Посмотрим к чему приведут эти опросы... Идет капитализация, и охот хозяйство здесь далеко не исключение, а большой лакомый кусок...
Щось доказувати Вам не буду. Бо слухати Ви не хочете...Задумайтесь хоча б де саме розміщена анкета?
 

Altay1972

Снайпер
Щось доказувати Вам не буду. Бо слухати Ви не хочете...Задумайтесь хоча б де саме розміщена анкета?
Я с вами не спорю и доказывать мне ничего не надо... я имею свое мнение и в праве его высказать... ваше мнение я услышал и ответил: поживем и увидим как далее будут развиваться события
Мы с вами живем немного в разных местах и поэтому углы под которыми мы смотрим на этот вопрос немного разные...
 
Я с вами не спорю и доказывать мне ничего не надо... я имею свое мнение и в праве его высказать... ваше мнение я услышал и ответил: поживем и увидим как далее будут развиваться события
Мы с вами живем немного в разных местах и поэтому углы под которыми мы смотрим на этот вопрос немного разные...
Згоден, що кожен має право на власну думку. Я знаю це питання з середини, а не під кутом. Час покаже...)))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я знаю це питання з середини, а не під кутом
ну Ви чи не єдиний професіонал у мисливствознавстві і не лише тут на форумі - вам дійсно видніше. але ми, як прості мисливці, розуміємо, що керувати такою галуззю у сфері продокористування як організація мисливства мають мисливствознавці, а не кабінетні чиновники будь-то екологи чи лісники. колись мені було запропоновано навчатись у Сімферополі (назву вуза не згадаю, бо було це у 2009-10 роках) заочно на мисливствознавця, так як цю кафедру очолював мій колишній викладач, з яким я залишився в добрих стосунках і нині. я відмовився, бо вчитись не люблю до крику :) . то питання по суті: скільки на сьогодні є професійних мисливствознавців, які працюють за спеціальністю і є професіоналами, а не непритомніють від виду зайця чи їжака, тобто які зможуть реально проводити роботу у напрямку розвитку мисливського господарства?
чогось виходить, що агрономією в сільському господарстві займається агроном, тварин лікує ветлікар, зоотехнік складає раціони для с/г тварин, а мисливством як галуззю займаються всі кому не лінь, мисливствознавці на місцях це відставні менти чи колишні лісники.
 

HOWA

Слідопит
але ми, як прості мисливці, розуміємо, що керувати такою галуззю у сфері продокористування як організація мисливства мають мисливствознавці, а не кабінетні чиновники будь-то екологи чи лісники.
До речі, в кінці 1960-х, на початку 1970-х Шацький лісотехнічний технікум не готував мисливствознавців...
 

HOWA

Слідопит
Технікум не ВУЗ . Технікум - середня спеціальна освіта. Більшість вступали туди після 8 класів середньої школи.
 
ну Ви чи не єдиний професіонал у мисливствознавстві і не лише тут на форумі - вам дійсно видніше. але ми, як прості мисливці, розуміємо, що керувати такою галуззю у сфері продокористування як організація мисливства мають мисливствознавці, а не кабінетні чиновники будь-то екологи чи лісники. колись мені було запропоновано навчатись у Сімферополі (назву вуза не згадаю, бо було це у 2009-10 роках) заочно на мисливствознавця, так як цю кафедру очолював мій колишній викладач, з яким я залишився в добрих стосунках і нині. я відмовився, бо вчитись не люблю до крику :) . то питання по суті: скільки на сьогодні є професійних мисливствознавців, які працюють за спеціальністю і є професіоналами, а не непритомніють від виду зайця чи їжака, тобто які зможуть реально проводити роботу у напрямку розвитку мисливського господарства?
чогось виходить, що агрономією в сільському господарстві займається агроном, тварин лікує ветлікар, зоотехнік складає раціони для с/г тварин, а мисливством як галуззю займаються всі кому не лінь, мисливствознавці на місцях це відставні менти чи колишні лісники.
Дякую на доброму слові та за оцінку фаху...Приємно.
Так в семфірополі при сільгоспінституті професор Лисенко В.І. (він стояв у "істоків" створення мисливствознавства, як фаху в Запоріжжі 1987 рік, якщо не помиляюсь перший набір) відкрив спеціалізацію "екологія та раціональне природокористування" або щось подібне, але не мисливствознавство. Потім таку ж спеціалість в філії університету "Україна" в Мелітополі, якщо не помиляюсь вона існувала до початку війни точно...
Щодо Вашого питання відповім так. Нас (ми 5-й випуск біологів-мисливствознавців 1997 рік) закінчило близько 30 чоловік.
За фахом мисливствознавцем, а потім директором МГ "Майдан" Львівська область працював наш нині покійний (загинув під Луганськом) Олексій.
Головою Михайлівської РО УТМР (поки що окупована територія) Запорізька область Володимир.
Науковим співробітником кафедри мисливствознавства Запорізького національного університету Ярослава, до цього працювала мисливствознавцем ДП "Хмельницьке ЛГ".
Зав. сектором мисливського господарства Запорізького облуправління лісового та мисливського господарства (нині ліквідоване і товариш звільнився) Микола.
Пару хлопців працювали декілька років за фахом і пішли на іншу роботу.
Тобто, на сьогодні, по факту з 30 випускників через 25 років за фахом (чи дуже близько до цього) зараз працює 3 чоловіки.
Всі інші від торгівлі на базарі до СБУ.
Реально є професійні мисливствознаці з різною освітою (фаховою, чи лісіничою, екологічною) але їх не так багато. Більшість працює в державних або приватних господарствах. Особливо, якщо ти дійсно толковий спеціаліст, то питання з роботою не стоїть і нормальною заробітною платнею також, але ж і вимоги відповідні.
Ось якось так...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Реально є професійні мисливствознаці з різною освітою (фаховою, чи лісіничою, екологічною) але їх не так багато
дякую за таку розгорнуту відповідь.
от так і є як думалось. тут ще треба не тільки "знати книжку", а знати природу, бути в природі - бути мисливцем, знати все з середини, а не з кабінету, тоді є толк, та як і в будь-якій галузі.
 
Зверху