Наши детки

Аникей

Мисливець
Вибачте що без фото.Маю сина 6 років із копійками. На полювання син зімною ( на качку,голуба) їздить з трьох років. Для того щоб поїхати з татом на полювання треба слухатись дорослих і вивчити віршика - і таки на диво вчить . Коли немає сезону полювання за книжку не посадиш.. Я так думаю що то у нього у крові щось всетики оте ( буйнопомешане є). На полювання в цьому році їздить із саморобною рушницею зробленою із ложе ТОЗ -8 та держака швабри поломаної що дала мама ( металева труба чорного кольору). Отож на останньому полоюванні стоїть мій малий ,а орендар ставка побачивши його каже - хлопці не чудіть заберіть у малого рушницю ( хоча з малечку син знає що на людей зброю направляти неможна). Так до чого я веду,що мабуть ота мисливська жилка в ньому є,може через те ,що його предок був завідуючим псарнею чи як там тоді правильно називалость у поета Некрасова.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Красота!!!
 

Аникей

Мисливець
Дочка ходила зімною на полювання по перу з 4-х років (зараз 17), тоді подабалось ,а зараз вже інші пріоритети .Добре що росте ще два козаки.
 
Зверху