На лисицю із засідок ...

Статус
Закрита.

pashovych

Новачок
Хто полює лисиць із засідок, поділіться, будь ласка, інформацією ! Місце для засідки, час виходу лисички, приготування привади і т. д. Дуже цікаво під час місячного світла спостерігати нічне життя диких тварин ! Ще, зайці в такому полюванні не цікавлять !
 

cagor

Слідопит
Посмотрите видео, я перенял опыт уже две рыжих на щету. Садитесь недалеко от места обитания, в близи камышов там она есть всегда, лозьняка и маните если есть показуется довольно быстро 30 мин бывало и через 10 минут выходила только гавное маскировка по лутше если с гладкостволом как я. Выходить рано утром и до 10 или за пару часов до заката, но ночью нельзя по закону. Удачи
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дуже цікаво під час місячного світла спостерігати нічне життя диких тварин !
так і полювання в темну пору доби заборонене (можна за годину до світанку і годину після заходу сонця), на лиса в тому числі. тема "на грані фолу"
 

HDC

Мисливець
Як на мене то лисицю шукати спокійно можна по очеретах недалеко від населеного пункту. Бажано кілька людей чи якщо самому то з собакою якій в очереті поласити подобається. Я в минулому році та 2 лисиці взяв. Драатхаар в очерет, з очерету лисиця.
 

cagor

Слідопит
Як на мене то лисицю шукати спокійно можна по очеретах недалеко від населеного пункту. Бажано кілька людей чи якщо самому то з собакою якій в очереті поласити подобається. Я в минулому році та 2 лисиці взяв. Драатхаар в очерет, з очерету лисиця.
С собаками да. Но у нас колектив 5 человек и к сожалению собачки у нас нет, ну скажем очень тяжело даже 3 загонщикам вытолкнуть рыжую с камыша 30х30м, по следам видно что есть, крутит между нами ходит кругами но с камыша ни ногой. Поэтому я нашел для себя способ с манком.
 

cagor

Слідопит
я не пользовался специальными манками на хищника. Манок на утку - имитация крика раненого зайца не пробывал хотя их у мну в наличии :). Утей маню довольно исправно. Авот такая свистулька как на видео очень даже не плохо, да и недорогая она у меня от Бака Гарднера, есть еще Шон Менн
 

cagor

Слідопит
на запах хамона та сировяленої ковбаси і не нижче вищого гатунку, на крайняк можна першого. "Московську" не беріть - українські лиси на неї не йдуть принципово. шоб не казали шо я брехун:
Переглянути вкладення 236363
человеку с таким опытом верю. Зачет однозначно.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Як ви вважаєте, на який манок найкраще реагує лис??
специальными манками на хищника. Манок на утку - имитация крика раненого зайца не пробывал хотя их у мну в наличии :). Утей маню довольно исправно. А
найкращий манок завжди з вами! то є тильний бік вашої долоні, прикладаєте до неї губи і втягуєте повітря, якшо поекспериментувати - отримаєте писк миші. тільки без фанатизму, бо лис чує найменші нотки фальші і тікає.
 

roman75

Слідопит
свого часу я брав на засідку на лисицю домашнюго кролика,і крутив йому лапу,або вуха,результат я вам скажу з ніяким манком внепорівняні, лис пре на цей крик торпедою,головне щоб був кролик крикливий. всім удачі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
,і крутив йому лапу,або вуха
ну трохи не правильний манок, Вам не здається? та й ст. 20 ЗУ "Про мисливське господарство..." забороняє
Заборонено:
4) полювання із застосуванням або використанням заборонених
знарядь та забороненими способами, а саме:
323-19 ) від 09.04.2015 }
отруйних та анестезуючих принад;
живих сліпих чи знівечених тварин як принади;
 

roman75

Слідопит
ну трохи не правильний манок, Вам не здається? та й ст. 20 ЗУ "Про мисливське господарство..." забороняє
Заборонено:
4) полювання із застосуванням або використанням заборонених
знарядь та забороненими способами, а саме:
323-19 ) від 09.04.2015 }
отруйних та анестезуючих принад;
живих сліпих чи знівечених тварин як принади;[/QUO NORD не чипляйтесь до слів.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Артур, не наезжай :) ИМХО - лису нужно отстреливать всегда и везде при любом удобном случае.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то не афішуйте такі способи полювання.
 

cagor

Слідопит
да кролика мучать нельзя. Да и лису хоть она и вредитель нужно без мучений усыплять.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну і законик блін. таким тільки у верховну раду.
ні, я в районі і дуже з того радий, що не 100% бумаготворець, а у Раду не полізу. але мова про те, що Закон є Закон і його треба виконувати та дотримуватись, а такі висловлювання про кролів та інших тварин - тільки піддають азарту псевдоекологам та всяким "зеленим", які тільки спекулюють на захисті природи, вони і без того вишкіряються періодично проти мисливців. оце я мав на увазі, хоча і етична сторона поведінки з трофеєм та принадою має не останнє місце у процесі Полювання.
 

ZUGAN 79

Слідопит
Позаминулих вихідних взяв лиса,зробивши засідку на дереві,біля стежки попід очеретом,де був слід,лис вийшов метрів за 20,головою крутив,не міг зрозуміти де я є,хоча чув запах, і шурхіт,як я почав цілитись,але дивився він тільки по низу,вгору голову не підіймав.....товариш на тому ж дереві минулими вихідними також взяв лиса,тільки перед цим попід очеретами потягав шкуру кроля,й кинув її під деревом,ситуація таж сама, лис вийшов хвилин через 20, головою крутив, а в гору не дивився,так що якщо є дерево,ідеальний варіант,і огляд гарний,і лис не може зрозуміти де мисливець.
 

Демян

Новачок
Я точно так-же взял лиса, с дерева, в доль посадки тропа натоптана. подошел на 20 метров.
 
Статус
Закрита.
Зверху