На лисицю із засідок ...

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так я и не спорю! Может, я сам расстроен, что охоту променял на ловлю дебилов! А охотник был еще тот!
 

Аникей

Мисливець
Мій покійний батько полював на лисицю із засідок . Він шукав жилу нору і ходив як він говорив "на нору". Тобто приходив та сідав метрів за 35-40 від нори ,але так щоб вітер був від нори на нього і чекав виходу лиса. Лис виходив із нори коли на вулиці було ще добре видно. Сидіти треба було не ворухнувшись і терпляче чекати. Виходив він до нори близько 14-ї години.Я одного разу спробував так посидіти то зрозумів що то не моє, я неможу близько години- півтори чекати неворухнувшись.
 

Taraskin 1980

Мисливець
Мій покійний батько полював на лисицю із засідок . Він шукав жилу нору і ходив як він говорив "на нору". Тобто приходив та сідав метрів за 35-40 від нори ,але так щоб вітер був від нори на нього і чекав виходу лиса. Лис виходив із нори коли на вулиці було ще добре видно. Сидіти треба було не ворухнувшись і терпляче чекати. Виходив він до нори близько 14-ї години.Я одного разу спробував так посидіти то зрозумів що то не моє, я неможу близько години- півтори чекати неворухнувшись.
Лиса не всегда сидит в норе иногда на 2-3 десятка провереных нор все оказуются пустыми.В основном они туда заходят перед непогодой и внепогоду и гараздо реже в нормальную погоду.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Лисиці із місця відпочинку дійсно виходять ще засвітло, можна перехопити, не порушуючи вимог БЗ. Але ще треба розуміти, що коли сидиш на землі, а вітер не зовсім однонаправлений, а під вечір ще й змінює зазвичай напрямок, то хижак може мисливця причуяти. У той же час, на дерева та вишки без дозволу користувача сідати неможна.
 

Hovarf

Слідопит
погоджусь, але моя робота дозволяє мені висловлювати біологічну складову даного питання. фінансова та економічна сторона - то не моя парафія
Шановний НОРД 10, ну до чого ці коментарі? Ви ж мене прекрасно зрозуміли. Я також не є експертом "мехово - пушного рынка" та не є експертом в фінансово економічних питаннях. Я всього лиш навів ціни на хутро лисиці в 80 - х роках на ПОБУТОВОМУ РІВНІ, які дуже добре сам пам'ятаю. І на мою думку - зовсім не треба бути якимось експертом, щоб зрозуміти суть питання. Зникла мода на хутро - впав попит -впала "нижче плінтуса" ціна - зросла в десятки разів чисельність лисиці в угіддях. От і вся арифметика. Проста як двері.
 

Hovarf

Слідопит
лис на норі на петлю не піде
Ну звичайно ж я мав на увазі - на лисячих стежках. Але ж в основному ці стежки порблизу лисячих нір. Ну може не зовсім точно висловився. Напевне правильно було б сказати - на підходах до лисячих нір.
 

pashovych

Новачок
Ей, мужики, зайшовши сьогодні на форум неповірив 128 !!! коментів, ото вже, думаю наберуся досвіду.... Але... прочитавши перші три сторінки, зрозумів, що не всі прочитали яку тему я створив !!! От скажіть, навіщо в рубриці "ділимося досвідом "в темі "на лисицю з засідок" писати всяку х...ню(згадали навіть афроамериканців ))))))))????? Народ, розумію, тяжкі часи настали, але люди хочуть відволіктися від всіх проблем,шукають на таких форумах чогось толкового, цікавого.. .а тут ще й модератор додає ЖАРУ. Пане Яковлев ви ж навпаки повинні ЗАСТАВИТИ писати людей ".. в тему" . Чи може я щось не розумію??? Звичайно, дякую, і тим хто дійсно написав те що треба !!! Одним словом, хочу все таки попросити модераторів закрити тему, бо толку з неї мало !!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
а тут ще й модератор додає ЖАРУ. Пане Яковлев ви ж навпаки повинні ЗАСТАВИТИ писати людей ".. в тему" . Чи може я щось не розумію??? Звичайно, дякую, і тим хто дійсно написав те що треба !!! Одним словом, хочу все таки попросити модераторів закрити тему, бо толку з неї мало !!!
По-перше, хочу спитати: я, власне, яку "х...ню" ви тут хотіли прочитати? Якщо людина щось спитала тим більше - мене, що йому не відповідати? Я ж, здається, не про полюбовниць розповідав. А люди на форумі, як бачите, трошки не все знають та розуміють. Такими їх і залишити?
До речі, за вашим стартовим топом тему дійсно треба було закрити: "Хто полює лисиць із засідок, поділіться, будь ласка, інформацією ! Місце для засідки, час виходу лисички, приготування привади і т. д. Дуже цікаво під час місячного світла спостерігати нічне життя диких тварин ! Ще, зайці в такому полюванні не цікавлять !"
Так наступним разом і зроблю, бо дивлюсь,, порушники тільки й хочете почути про "відповідний" досвід таких же "знавців"!
Блін, як з вами... сумно...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
... наступного разу небуде!!! Прошу закрити тему !!!
Справа вверху есть опции темы. Расщелкни и закрой - сам создал, сам и закрой, если не нравится читать общение людей о наболевших вопросах.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Посмотреть барахолку, так нарезное на продажу через одно с "модератором" или тепловизором или с ночником...
А тут зайцу ухо покрутил... бессовестный.
Просмотрел раздел нарезняка - соглашусь с WildWest что нарушений там хватает ( через каждую 6-7-ую тему ), а фактически можно говорить что через одну. Наша недоработка, которую с модераторами исправим...
 
Статус
Закрита.
Зверху