На рахунок лісхозівської відстрільної картки

rfyjt13

Слідопит
Я не новачок ,але поясніть мені : на неділі чотири мисливські дні ,у мене три відстрілки,на ( на три района, Чернігівської обл.) За день можу побувати в трьох районах області. 4×3=12!!! Мені ніяких граф не хватить! І як з цієї ситуації виходить?
 

иж 18

Слідопит
Я не новачок ,але поясніть мені : на неділі чотири мисливські дні ,у мене три відстрілки,на ( на три района, Чернігівської обл.) За день можу побувати в трьох районах області. 4×3=12!!! Мені ніяких граф не хватить! І як з цієї ситуації виходить?
Можно поехать и обменять матроску на новую, я себе сделал копию матроски, когда закончатся строки буду запись делать в копию (оригинал будет с собой), не знаю на сколько это правильно ну надеюсь это не нарушение.
 

rfyjt13

Слідопит
Я живу офіційно в Чернігівській області, плачу тут внески, стою,тут на обліку в дозвільній. А от приписаний в Києві, і за цією нікому не потрібною " матроскою" за 20 грн. їзджу в Київ ( маршрутка 120+120 плюс метро) , то що мені ще їздить мінять? А на якому основанії їх міняють?
 

иж 18

Слідопит
Я живу офіційно в Чернігівській області, плачу тут внески, стою,тут на обліку в дозвільній. А от приписаний в Києві, і за цією нікому не потрібною " матроскою" за 20 грн. їзджу в Київ ( маршрутка 120+120 плюс метро) , то що мені ще їздить мінять? А на якому основанії їх міняють?
Позвоните в свой лесхоз и узнайте, там всё вам скажут.
 

МАХНОВЕЦ.

Мисливець
Не чё менять не нада.
Просто доклеиваете В низу листочек с обычной тетради.
Каждый год так делаю.
Так мне В лисхозе и обьяснили.
 

ura83

Слідопит
Не чё менять не нада.
Просто доклеиваете В низу листочек с обычной тетради.
Каждый год так делаю.
Так мне В лисхозе и обьяснили.

М'яко кажучи в шоці:D:D:D - "Просто доклеиваете В низу листочек с обычной тетради." - і малюєте собі на ньому коники:), а скільки таких листочків можна клеїти ???:D
 

МАХНОВЕЦ.

Мисливець
М'яко кажучи в шоці:D:D:D - "Просто доклеиваете В низу листочек с обычной тетради." - і малюєте собі на ньому коники:), а скільки таких листочків можна клеїти ???:D
Это не я придумал.
В лесхозе седит дядька с большой головой.
которой они придумывают такие вот комбинации.
 
Останнє редагування:

ura83

Слідопит
Это не я придумал.
В лесхозе седят дядьки с большой головой.
которой они придумывают такие вот комбинации.
Я зрозумів що то не ви, але в тих дядьків в лісгоспі якісь приколи в їх великих головах.

Запитайте їх до якого переліку документів можна віднести картку обліку добутої дичини з наклеєними листочками паперу :D
 

МАХНОВЕЦ.

Мисливець
Я зрозумів що то не ви, але в тих дядьків в лісгоспі якісь приколи в їх великих головах.

Запитайте їх до якого переліку документів можна віднести картку обліку добутої дичини з наклеєними листочками паперу :D
Лучше вы у них спросите .
Зачем она вообще нужна.
 

МАХНОВЕЦ.

Мисливець
Там два высших образования нада .
Штоб ее правильно заполнять.
От говорят добыл трофей .сразу его В матроску вписал потом токо В руки брать.
Сколько видео охот не смотрел .не видел такого.штоб охотник В болоте матроской махал.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я не новачок ,але поясніть мені : на неділі чотири мисливські дні ,у мене три відстрілки,на ( на три района, Чернігівської обл.) За день можу побувати в трьох районах області. 4×3=12!!! Мені ніяких граф не хватить! І як з цієї ситуації виходить?
Врахуйте спочатку таке. По-перше, Вас буде ОДНА особа на ОДИН день полювання, хоча й у трьох мисливських господарствах (районах). Ось як би вас було ТРОЄ, ТРИ дні полювання у ТРЬОХ мисливських угіддях, то тоді ВОНИ могли б надобувати!.. ;)
По-друге, так яка Вам видають ОДНУ картку обліку, то же не раз говорили, що єдиний вихід із можливої ситуації - додати (доклеїти) до КАРТКИ додаткові аркуші, розграфовані "під картку".
Колеги тут Вам нагадали цей метод.
Стосовно "махати у болоті", то можу всім розповісти, що був такий випадок, коли десь у болоті розпочали стрільбу на години три раніше. Ну я й поліз у то болото у формі із пістолем та доками та бланками протоколів. Кого ловив - складав протокол. Тому, якщо сказано робити відмітку до початку транспортування (перенесення), то не чекайте інспектора!
 

rfyjt13

Слідопит
У нас в уоорі мені пояснили так: виходиш на полювання ,зразу зранку пишеш ,угіддя( район) число номер відстрілки. І так по трьох районах! Я розумію ,що ось я добув трофей ,закінчую полювання ,записав трофей ,поставив число ,район , номер відстрілки. Отак було б правильно!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
У нас в уоорі мені пояснили так: виходиш на полювання ,зразу зранку пишеш ,угіддя( район) число номер відстрілки. І так по трьох районах! Я розумію ,що ось я добув трофей ,закінчую полювання ,записав трофей ,поставив число ,район , номер відстрілки. Отак було б правильно!
Ви ж пам'ятаєте: починати транспортування (перенесення) дичини мисливець може лише після відмітки у КАРТЦІ обліку! Поки ви полюєте ще, наприклад, на плесі, то нічого не записуєте, а дичина лежить на воді. Перед тим, як починати дичину виносити, запишіть її до Картки!
Зараз вирішується розгляд законопроекту, яким намагаються скосувати контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання. Якщо не вийде, спробуємо заставити розробити порядок поводження із "матроскою". Щоб не було різночитання.
 

andryx1

Снайпер
В минулому сезоні було. Зупинили поліцаї машину,в ній їхав мисливець з полювання. З документами було усе в порядку,а в багажнику був один цілий заяць,а два вже розроблені в відрі.Мисливець пояснив,що одного вполював,а два інших з холодильника.Що вполював він їх раніше і їде до друзів(святкувати). І поїхав дальше.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В минулому сезоні було. Зупинили поліцаї машину,в ній їхав мисливець з полювання. З документами було усе в порядку,а в багажнику був один цілий заяць,а два вже розроблені в відрі.Мисливець пояснив,що одного вполював,а два інших з холодильника.Що вполював він їх раніше і їде до друзів(святкувати). І поїхав дальше.
А до чого тут поліцаї?.. Вони протоколи про порушення правил полювання не складають, не їх параХВія!.
Але перевозити дичину без наявності дозволу, що підтверджують законність добування заборонено і є порушенням.
 
Зверху