На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Оце для охорони реально курта штука!!! Не знаю, що воно таке,але про такий калібр мені один снайпер розповідав каже- стріляєш ворогу в коліно відкриває ногу він лежить і верещить! За ним прібігають і тут ти кладеш всіх скільки набоїв хватить. Каже по первах працювало досить не погано, але зрозумівши ворог почав не бігати за помічью,а просто накривати свого з артилерії
То точно снайпер розповідав? 50м калібром дорого вражати біологічну ціль, для цього є інші дальнобійні калібри, та і справжній снайпер знімає одного ворога і міняє позицію, у війні не головним є вразити ціль в тотал а поранити, бо на одного пораненого працють чотири цілих, далі розповідати?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Не буду спорить, потому как и "мелкашки" у меня нет, и охота у нас закрыта, и сам байбак как объект охоты меня никогда не вдохновлял :) Но если теоретически, то ведь не обязательно стрелять на 100-200 и дальше метров? :) Зная угодия и имея лицензию - в июле месяце, когда открывалась лицензионная охота, еще не составляет труда найти байбака на 50-70 метров.
Сегодня был на рыбалке. Смотрел птичек, зверюшек, пока ехал туда-сюда. Минимальная дистанция, на которую сегодня подпустил машину байбачок - метров 15 :) Прямо у дороги, ехал против ветра, а он, засранец, пасся на травке :)
Коли вони не лякані то на такій відстані більш чим достатньо для 22
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Коли вони не лякані то на такій відстані більш чим достатньо для 22
Обижают байбаков все. И птицы хищные, и зверье (лисы, волки, собаки) охотятся - ничего делать не нужно, залегай у норы, сам вылезет. Понятно, что и наш брат двуногий тоже покоя не дает - и стреляют, и петлями ловят, капканами, штыри вкапывают, в общем - кто на что горазд. А основная проблема байбака намного проще и в тоже время - намного сложнее. Поголовье уменьшается, и в первую очередь из-за того, что исчезают подходящие места для его обитания. А самое главное, нет коров, овец. Там где пасли скотину, там всегда было много байбака. И кормовая база - травяной подрост после скотины, и открытость местности - зверьки четко контролируют ситуацию и надвигающуюся опасность. В общем, байбака угнетали всегда, а не стало коровок - исчезает и байбак.
 

ТАР

Снайпер
То точно снайпер розповідав? 50м калібром дорого вражати біологічну ціль, для цього є інші дальнобійні калібри, та і справжній снайпер знімає одного ворога і міняє позицію, у війні не головним є вразити ціль в тотал а поранити, бо на одного пораненого працють чотири цілих, далі розповідати?
То що снайпер 100% він називав калібр,але все що я зрозумів це щось в області 12мм. Людина адекватна, пояснював як воно працює.
 

andremon

Мисливець
Ось якраз під оголошений бюджет (крайнє повідомлення) :)
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/продам-иж18мн-223рем.48332/#post-541545
:) Це щось новеньке, самооброна з оптікою... сидиш такий собі на горищі і у приціл уважно дивишся, чи часом ота людина, за пів кілометру від вас, не збираєтья на вас напасти :confused: Особисто я певен якщо потрібна універсальна зброя у плані самозахист-полювання то це дробовик, бажано багатозарядний а при використанні гуми (на справді, ви же не хочете когось вбивати) то це тільки помпа! Спасибі турецьким виробникам на нашому рику тепер повно ткого добра, і за бюджетом набагато нижчим ніж у шановного т.с.
 

harley 85

Мисливець
Подивився трішки за МНК у інтернеті, прикольно, тільки важке для мене, та і віддача там мабуть капець. І ще тупизна що набої зверху вставляються, а не нормально – із-низу. А загалом, механіка машинки мені подобається, набагато простіше ніж у ш. г. Калашнікова.



Мосина / "Мосинка" / "Трехленейка"
А нічого, що на гіфці ніфіга не "Мосінка" ????
Чи всі так захопилися тролінгом, і не помічають очевидних "ляпів"???
 

Pashochek

Мисливець
Если хотите мосинку-могу помочь Вам с выбором хорошего экземпляра за не дорого (могу даже граненку найти если нужно и с нормальным калибром)
А вообще возьмите попмовик 12к. И на охоту можно и с разрешение проблем меньше и жителя соседнего села не застрелите случайно...
С уважением Павел.
 

andremon

Мисливець
Т.с. мабудь вже втратив інтерес до теми :D я тут почитав на суміжному ресурсі аналогічну його тему https://www.uahunter.com.ua/forum/topic-t94099.html і у мене склалося якесь подвійне враження, або ця людина хвора, або то дійсно тупий тролінг! І тільки одне можу сказати напевно, автор меньше всього потребує наших порад та зуважень, саме тому щиро раджу товариству не звертати уваги на цю тему і не витрачати на це даремно, свій час!
 
Останнє редагування:
Зверху