Невідома рушниця

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Приємно читати такі пости і усвідомлювати,що на нашому форумі вже багато хто може "читати" рушницю старих випусків!!За годину часу сказали про неї все,що можна сказати з тих фото,що виситавив топікстартер.Супер.Додам лише,що це іспанська рушничка,модель 4,1962 року випуску (клеймо Н1),покращеного виконання, на енсонісських замках з роздільними бійками і курками,запирання рамкою "Перде",деміблок.Перевірена і клеймлена на випробувальній станції Ейбар.При тих звуженнях,які заявлені топікстартером,ціна цього девайсу приблизно 1200$,але це вже "потолок",це я до того,щоб продавець знав міру!!Як кажуть "хорошій зброї-хороша ціна",але торг повинен завжди мати місце!
 
Останнє редагування:

Oxota berkyta

Новачок
Приємно читати такі пости і усвідомлювати,що на нашому форумі вже багато хто може "читати" рушницю старих випусків!!За годину часу сказали про неї все,що можна сказати з тих фото,що виситавив топікстартер.Супер.Додам лише,що це іспанська рушничка,модель 4,1962 року випуску (клеймо Н1),покращеного виконання, на енсонісських замках з роздільними бійками і курками,запирання рамкою "Перде",деміблок.При тих звуженнях,які заявлені топікстартером,ціна цього деувайсу приблизно 1200&,але це вже "потолок",це я до того,щоб продавець знав міру!!Як кажуть "хорошій зброї-хороша ціна",але торг завжди повинен мати місце!
дякую за вичерпну информацію
 
Останнє редагування модератором:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

томка

Снайпер
Ну я бы так не считал..то,что "испанка" не частый гость на нашем оружейном рынке это да. Но качество,пожалуй уступает "немцам","французам" да и "бельгийцам". Потому цена где -то ~900$..ИМХО. Точнее у ружья...
 

Varjag29

Мисливець
При "худшем", как считает Томка качестве, чем у немцев, французов и бельгийцев AyA продает свои ружья англичанам и французам.
П.С. Т.С. стоит подумать, надо ли его продавать?
 

tyrist 1945

Тигр
При "худшем", как считает Томка качестве, чем у немцев, французов и бельгийцев AyA продает свои ружья англичанам и французам.
П.С. Т.С. стоит подумать, надо ли его продавать?
При незнанні не пишіть дурниці... Ви мабуть чули про ціни на аукціонах за меркель, Голанд Голанд, Лебо і т. д.... Назовіть мені хоч одного іспанця по цінності... Нема? І не буде. Поцікавтесь історією іспанської зброї.
 

tyrist 1945

Тигр
І ще одне... Росіяни також продавали і продають свої лади і інші тазіки в Європу і в Азію...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну я бы так не считал..то,что "испанка" не частый гость на нашем оружейном рынке это да. Но качество,пожалуй уступает "немцам","французам" да и "бельгийцам". Потому цена где -то ~900$..ИМХО. Точнее у ружья...
В свій час в Бельгії,зброярські майстерні були через будинок(кому інтересно можу виставити пофамільно в алфавітному порядку цих майстрів-зброярів,їх тисячі),а тому про високу якість можна говорити тільки про всім відомі моделі,які зроблені "фамільною рукою",але є ще тисячі невідомих і назагал зброя їх рук гуляє по світу і зараз!!Те саме можна сказати і про Францію,і про Німеччину,з однією лише поправкою,що там верх брала "майстрова зброя",але була зброя і підмайстерна,а це вже зовсім інша зброя !!!!Іспанія ж випускає всього 9 моделей мисливської зброї і її початок мали лише три фамілії,але ці фамілії мали Школу,школу Пердей,Холанд-Холанд,Бос,Вестлі Річардс,Веблі Скот,а це вже сер"йозна школа і сер"йозні вчителі,а значить і сер"йозна продукція цієї школи.Правильно замітив Діма,ви дуже багато бачили іспанських рушниць????Та,майже не бачили,бо вона вся в Англії,а там розуміються на зброї і з мотлохом не будуть ходити на полювання,англійці джентельмени полювання і цим все сказано!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
При незнанні не пишіть дурниці... Ви мабуть чули про ціни на аукціонах за меркель, Голанд Голанд, Лебо і т. д.... Назовіть мені хоч одного іспанця по цінності... Нема? І не буде. Поцікавтесь історією іспанської зброї.
А Ви можете сказати чому???Подумайте,а я почекаю,бо відповідь якраз в тій же історії,про яку Ви говорите!!!І відповідь лежить на самій поверхні!!!
 

tyrist 1945

Тигр
А Ви можете сказати чому???Подумайте,а я почекаю,бо відповідь якраз в тій же історії,про яку Ви говорите!!!І відповідь лежить на самій поверхні!!!
Відповідь проста пане Модератор. Іспанія не була технічно розвитою державою. В кінці 19 і на початку 20 століття, тай і зараз це аграрна країна. Зброя там виготовлялась "на коліні".. І багатьма кустарями які не мали тех. освіти. От і моя думка.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Виробництво зброї по справжньому,з урахуванням перечислених мною раніше шкіл,в Іспанії почалось лише в кінці 80-х років!!!Виготовлялась вона раніше і виготовляється зараз далеко не не "на коліні",а по англійських технологіях і з врахуванням вимог "туманного альбіону",а це сер"йозні вимоги,а значить і зброя конкурентноспосібна.Іспанки не гуляють по світі як бездомні,а мають свого конкретного господаря!!!!Повірте я ще не чув ні від одного власника такої зброї ніяких нарікань на її роботу,незлаженнійсть,незпраццьованість деталей і механізмів.Все чітко підігнане,відшліфоване і відлажене.Тяжко говорити з людьми які "заточені" на зброю німчиків,бельгів,зброю "високого розбору",зброю імениту.Іспанці не імениті,але пунктуальні,якісні і надійні.Вони мають своїх почитателів,які їм вірні до кінця.
 

tyrist 1945

Тигр
Все можливо.. Я не хочу і не буду спорити.. Тому що мало бачив і моло знаю. Вік живи вік учись. Перепрошую якщо різко висловився. Всім миру і здоров'я.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
При незнанні не пишіть дурниці... Ви мабуть чули про ціни на аукціонах за меркель, Голанд Голанд, Лебо і т. д.... Назовіть мені хоч одного іспанця по цінності... Нема? І не буде. Поцікавтесь історією іспанської зброї.
Тут надо глянуть кто дурниці пишіть. Посмотрите на Грулла, Арриета, ...если Айя не нравиться)
А есть и ещё дороже испанцы...
 
Зверху