Незалежність як мрія.

Mechanik

Снайпер
Сьогодні виповнюється 27 років як на МАПі світу з`явилася нова держава - Україна.
Тоді ми дуже раділи, тому що отримали незалежність, раділи, бо вірили в це.
Що незалежність нам дасть нові можливості для росту, розвитку і процвітання.
Ми були сильною країною, з потужною економікою, та країною з світлими людьми.
Тоді ми сподівалися що через три - п`ять років, ми станемо однією з найкращих країн світу.
Чи стали ми такою країною? Чи стали ми реально незалежними?
Нажаль, ні.
Ми до сих пір залежемо від іноземних кредитів, від рішень які приймають в Брюселі чи в Вашингтоні.
Залежимо від рішень, кого завгодно і де завгодно. Чому так сталося?
Тому що отримавши незалежність на міжнародному рівні, ми втратили незалежність - всередині.
Ми стали залежними від купки людей, яких ми називаємо олігархами.
П`ять сімей, та двісті - триста їх посіпак, окупували, приватизували та незаконно отримали доступ до всіх природних монополій.
І сьогодні, в своїх руках вони тримають економіку багатомільйонної країни, нашої країни.
Ці люди окупували Українську політику, закупорили всі соціальні ліфти, якими мають підійматися наші талановиті, та розумні діти.
Ці ж самі люди стали монополістами власниками медіа, та продають нам ті новини, які потрібні - їм.
Коли, кожен із нас має право, на правду. Ми не стали - незалежними. Навпаки.
Ми отримали величезну залежність від олігархічного капіталу, олігархічної політики та економіки, які просто вбивають країну.
Але ця система, не життєздатна, і НАШУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, Ми маємо - вибороти.
Ми навчилися перемагати у війні, з підступним агресором, але ми програємо на виборах.
У нас є шанс зламати олігархічну систему та перемогти на виборах, в наступному році.
Ми маємо змінити цю жахливу парадигму, коли люди тікають з країни, лише через одну просту причину - тут немає мріїї.
Тут немає мрії на краще майбутнє. На розвиток країни, на розвиток дітей та онуків, на їх гарну освіту, охорону здоров`я, та можливість стати гідними людьми.
Наша реальна НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, це і є - наша мрія.
Ми стали на цей шлях, і ми з нього, не звернемо.

18814264_1983538648544107_760884798180796156_n.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни с праздником!!!И давайте вспомним в этот день про Парней которые воевали и воюют за нашу землю,низкий им поклон!!!А павшим вечная память и земля пухом.Также спасибо всем кто не стоял в стороне и помогал фронту чем мог,порой отдавая последнее.Спасибо всем кого действительно с гордостью можно назвать народом Украины!!!С Уважением Дмитрий!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Пане Дмитро. Я не кар'єрист, мене не цікавить посада. Мене цікавить - Україна.
Владимир так говорят все честные и порядочные люди,может поэтому нами руководят п...дерасы,а должны управлять те кто любят Украину и делают все для этой земли.
 
Зверху