Не паліть траву!!!

Pavel1988

Снайпер
Горить очерет в минулу неділю, вигляд з подвір’я
IMG_20170423_174955.jpg
IMG_20170423_174942 (1).jpg
 

kef

Зброяр
Я більшість свого життя прожив в селі.І ніколи таких масових випалюваннь ,що весною чи осінню не було.Про все це я написав у темі "Сезон тиші".Сам декілька раз бачив обгорілі гнізда диких качок,в міліоративних каналах.Один долбень розказував,ви мисливці "лазите цілу зиму" і зайця не бачите.,а я підпалив траву на випасі худоби і бачив декілька зайців.А те,що там згорів весняний виводок зайченят ,йому до "лапочки".Головне,що трава рости буде.І ніхто ,ні про що не переживає.Головне щоб собі було добре.Якщо хата,то обов,язково,два поверхи в землю,три з верху,.Якщо огороджа,то обов,язково така,шоб лише дах буднку був тільки видний.Так можна прожити все життя і не знати,хто живе поруч.Проїдьте будь якою дорогою з інтенсивним рухом транспорту ,скільки збитих ,понівечених тіл тварин лежить на узбіччі,або на проїзджій частині! А скільки різного пластмасово-поліетиленового сміття розкидано на узбіччі.,тай не тільки.Щось потрібно змінювати ,не тільки в законодавчій базі "яка в більшості існує лише для звітності",але і мізках людей.
 

kef

Зброяр
Нажаль пустеля скоро може бути і в нас.Майже у всіх селах з"явилась за ці останні роки проблема з водою-криниці пересихають,вода стає не придатною для вживання.Вже скільки років підряд р.Горинь не розливається весною.Майже всі стариці ріки,або пересохли,або обміліли так,що хіба одні жаби в них залишились.А скільки лісу вигоріло-вирубано за ці роки.
 

Pavel1988

Снайпер
Нажаль пустеля скоро може бути і в нас.Майже у всіх селах з"явилась за ці останні роки проблема з водою-криниці пересихають,вода стає не придатною для вживання.Вже скільки років підряд р.Горинь не розливається весною.Майже всі стариці ріки,або пересохли,або обміліли так,що хіба одні жаби в них залишились.А скільки лісу вигоріло-вирубано за ці роки.
Природою не покеруєш, а от допомаогати їй і слідкувати за нею це наш обов’язок правда це розуміють лише одиниці.
 

kef

Зброяр
Із власного життєвого спостереження.Я ще застав той час коли ,(новітні комуністи ленінської ідеї і гарту)"зносили цілі вулиці хуторів,заставляючи людей пересилятися централізовано в село.Які там були добротні сади,все було знищено,викорчовано. Невеличкі ліси чи посадки,все пішло під нові площі полів.І це було не так давно-сімдесяті,початок вісімдесятих років.Були польові та лісові озера .Вода була чиста,прохолодна,така ,що не всі могли в ній купатися.Коли з ріднею ходили до лісу ,то воду пили з тих озер.,і ніхто навіть гадки немав ,про якись нечистоти.З початком масового примінення міліоративних заходів,все було знищено .А що буде далі,що чекає нас у майбутньому.....
Говорять,що за кордоном видільються великі кошти для того ,щоб поновити старі русла рік та інших водойм..,і я думаю,що якби хтось там підпалив сухостій минулорічних трав,то не дивилисяб ,чи ти старий,чи молодий-отримав би по повній програмі.
 

Leodr

Снайпер
Соглашусь со всеми, особенно с Andremonom , у нас на юге камыш палят безбожно, падлы, а все почему, потому что по весне нерест щуки, ставят сети под камыш и палят, а икра щуки сами знаете сколько стоит. А рыбинспекция как будто и не видит. Если сам кого поймаю руки поломаю.!
 

andremon

Мисливець
Соглашусь со всеми, особенно с Andremonom , у нас на юге камыш палят безбожно, падлы, а все почему, потому что по весне нерест щуки, ставят сети под камыш и палят, а икра щуки сами знаете сколько стоит. А рыбинспекция как будто и не видит. Если сам кого поймаю руки поломаю.!
Рыбинспекция... даже и не знаю, я думаю как раз она этот бардак и крышует, зайдите в рыбный отдел любого супермаркета и посмотрите, свежая речная рыба круглый год, и пофигу на нерест, запрет и прочие нежности...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
З початком масового примінення міліоративних заходів,все було знищено .А що буде далі,що чекає нас у майбутньому.....
Говорять,що за кордоном виділяються великі кошти для того ,щоб поновити старі русла рік та інших водойм..
Правильно все говорите. У нас в области давно шлюзы, на мелиоративных каналах, порезал на металлолом местный "пролетариат" и успешно, за копейки, сдал на пункты приема металла. Положение вообще ухудшилось, вода ушла совсем.
...Приятно был удивлен, увидев в одном месте ( партизанская тайна!), как местные жители, судя по всему рыбаки/охотники, вопреки программе мелиорации земель, засыпали один из центральных каналов подручными средствами...
Картина, скажу, маслом: вода вышла из берегов, залила прибрежную местность... А куликов, а уток! Глаз радуется!
Только вот вопрос: надолго ли это эльдорадо? Ведь, частью, затопило и пахотные земли, а латифундисты/миллионеры такое вряд ли оставят без внимания. Тем не менее-красиво, все-таки! Жаль только, что государство самоустранилось от проблем экологии.

290420171544.jpg
290420171546.jpg
290420171541.jpg
290420171540.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Кстати, сейчас в этом канале воды под 2.5 метра глубины, а в прошлом - даже земля на его дне потрескалась от жары: пересох в "0".
 

kef

Зброяр
В моїй місцині теж дуже схожа ситуація. Металеві конструкції міліоративних систем ,теж місцевий "бомонд" вирізав на брухт.Правда долини та пагорби не дозволяють воді виходити з берегів.,і канали проходять в основному з гори до низу.На центральному каналі існує цілий каскад дамб з проточною водою .Хоч бери їх прямо таки- заселяй фореллю..Є така місцевість,що зарасла кущами верболозу в яку аж ніяк не потрапиш,тільки чути як шумить вода на водоспадах бобрових дамб."Зубато-лопато-хвостатий" звір добряче постарався.Дякуючи цій ситуації-перестали випалювати сухостій минулорічних трав.Бо одне діло палити напів вологі канали зарослі минулорічною :осокою,очеретом.,та травами. А інше канали, майже заповнені водою до самих країв.,такі попробуй підпали.Шкода буде, якщо літня спека перетне минулорічний рекорд.Бо багато природніх джерел і водойм так і не відродилися в повну їх силу.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На згарищі жоден звір не лягає.
...На опушке леса лежит обгоревшее, с ранней весны, дерево. Вокруг и около буяет новая, молодая, зеленая растительность. Как Вы думаете- где была лежка русака, который до полусмерти напугал меня своим подъемом, загромыхав на подрыв в 8 метрах? Вот и не угадали - именно под горелым деревом!

060520171547.jpg
060520171548.jpg
060520171549.jpg
 

Leodr

Снайпер
Это что-то неимоверное, чтобы заяц лежал под вызжаным деревом или траве.!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Это что-то неимоверное, чтобы заяц лежал под вызжаным деревом или траве.!
Я, специально, для этого, не поленился лежку сфотографировать!( а то бы - не поверили!);)
За факт ручаюсь 100%! Хотя подходящих мест рядом было миллион- опушка леса, все-таки.
 
Останнє редагування:

Leodr

Снайпер
Коллеги, сколько езжу по Украине Но такой жо... Ы не видовал, насколько наша дичь адоптировалась, как и мы с вами к нашей продукции которую мы покупаем!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Коллеги, сколько езжу по Украине Но такой жо... Ы не видовал, насколько наша дичь адоптировалась, как и мы с вами к нашей продукции которую мы покупаем!
Каждый выживает, как может, увы...
П.С. Может так звери с паразитами или инфекциями борются? Кто ж его знает?
Мы ведь тоже активированный уголь ( читай - золу) употребляем , иногда, чтобы очистить свой организм.
 

Leodr

Снайпер
Да,Север это реалии жизни которые нам навязывают, давайте оставаться людьми и не уподобляться тендейциям которые нам хотят впарить. Спасибо.
 

Vov-1

Зброяр
...На опушке леса лежит обгоревшее, с ранней весны, дерево. Вокруг и около буяет новая, молодая, зеленая растительность. Как Вы думаете- где была лежка русака, который до полусмерти напугал меня своим подъемом, загромыхав на подрыв в 8 метрах? Вот и не угадали - именно под горелым деревом!

Переглянути вкладення 276885 Переглянути вкладення 276886 Переглянути вкладення 276887
Переконали,може ядійсно погано шукав? То що випалювати з осені?:eek:
 
Зверху