Низить рушиця

Статус
Закрита.

витьок

Мисливець
Рушниця тоз 25 на відстані 35м. заряд іде нижче на 50-70см.Ціль лист фанери 70 на 70.Стріляв купованими патронами ТАХО. РІО. Хто мав з таким явищем справу порадьте новачку що робити.
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
причину шукайте в прикладі,можливо він вам короткий може треба поміняти кут нахилу.Стріляють стволи а попадають приклади.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
На крайньому полюванні товариш тув з ТОЗом БМ,і як раз з купованими набоями ТАХО,але БУРАН. При відстрілі по фанері була аналогічна ситуація. Я йому запропонував свої патрони,результат його вдовольнив. Так що спробуйте інші набої.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Рушниця тоз 25 на відстані 35м. заряд іде нижче на 50-70см.Ціль лист фанери 70 на 70.Стріляв купованими патронами ТАХО. РІО. Хто мав з таким явищем справу порадьте новачку що робити.
Прослідкуйте чи після постріду лінія прицілювання залишається на місці. Може у вас тугий спуск, або ви різко смикаєте гачок.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Взагалі б почав із прицільних пристроїв. Через ствол прицілитися й через приціл (рушниця зафіксована) - чи співпадають? Хоча для гладкоствола схиби через приціл бувають у бік ,..
Дивлячись на марку рушниці, вона вже старенька. А як раніше?..
Приклад більше хибить при вскиданні
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
порадьте новачку що робити
У Вас питч не правильный!
При прицеливание Вы должны видеть мушку и колодку, планку видеть не должны!

Под низ затыльника подкладывайте картонки начиная с 3-х мм и Вы начнете видеть планку и одновременно пристреливайте и дойдете до нужного состояния!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
У Вас питч не правильный!
При прицеливание Вы должны видеть мушку и колодку, планку видеть не должны!
Под низ затыльника подкладывайте картонки начиная с 3-х мм и Вы начнете видеть планку и одновременно пристреливайте и дойдете до нужного состояния!
Опять же: такой путь имеет смысл, если ружье при спокойном прицеливании стреляет нормально, а на вскидку низит. Если же и при спокойном правильном прицеливании низит, то причина в другом.
Вопрос просто топистартер задал несколько некорректно...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

chernec orchik

Новачок
Років тридцять тому торгував я у діда ружжо , трофейний Зауер - 2. Курковка 1927 року , два повних чока , 750 мм; довжина стволів . Зійшлися на 45 карбованцях СССР. При передачі ружжа дід дав таке напутствія: -" Сашко , цілься зайцю по вухах , а качку стволами накривай , низит зараза , тай кучне дуже , метеликами дріб перекладай". Я дослухався дідових порад , так і робив і рушниця часто радувала мене влучними пострілами . А зовсім недавно , віддав ружжо на ревізію в тир ХАДО в Харкові , тому , що давно його не брав на полювання і щоб значить перевірили. При відстрілі сильна куча низила сантиметрів на двадцять . Майстер - зброяр пояснив , що так часто буває в строгих чоках і довгих стволах. Так шо цільтесь зайцеві по вухах і буде вам успіх , як мені дід совітував. Шануймося.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

chernec orchik

Новачок
На жаль нічого не зможу пояснити , справа в тому , що я не спеціаліст з балістики і навіть не згадаю шо воно таке : -"Пітч." , хоча був випадок , що полював з ружжом зовсім без мушки , загубив , а потім ніколи нову було поставити і ніччо , падали і чирята і лиски . Та й ходимо ми на полювання не за возами зайців , а того шо охота.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

chernec orchik

Новачок
Та що Ви не можете зрозуміти, дід давав мені совєта , а не я вам . Підганяйте собі на здоров,я ложу , ми бачимо , що Ви спеціаліст своєї справи , а я буду по старому з ружжа , що низить зайцеві не по яйцях цілити , а по вухах. Всього то ділов.
 

Копатыч

Зброяр

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На жаль нічого не зможу пояснити , справа в тому , що я не спеціаліст з балістики і навіть не згадаю шо воно таке : -"Пітч." , хоча був випадок , що полював з ружжом зовсім без мушки , загубив , а потім ніколи нову було поставити і ніччо , падали і чирята і лиски . Та й ходимо ми на полювання не за возами зайців , а того шо охота.
http://www.shooting-ua.com/books/book_366.htm
 

chernec orchik

Новачок
Щож , вік живи , вік учись , тепер і я похизуюсь за чаркою після полювання знанням кута нахилу ствола до затильника. Та мені як правило хлопці ложовщики всі ці пітчі підганяють. Дякую за науку.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Если быть проще, уприте плотно всей поверхностью затыльника ружье в стенку. Если при этом стволы будут смотреть вверх от перпендикуляра к стене, то питч вниз, и такое ружье лучше использовать при охоте на птицу, летящую высоко. А если стволы смотрят вниз - питч вниз, то такое ружье лучше для охоты на "земных" животных, бегающих под ногами - зайцем, лисиц и пр.
Для высоких животных (олени, лоси) а также как универсально (и вверх, и вниз) лучше применять ружье с "нулевым" питчем.
При быстрой стрельбе на вскидку, что наиболее часто происходит на охоте, это имеет борльшое значение. Но если стрелять, целясь неспеша, то это, может и не удобно, но не так критично.
Посему я проверяю обычно сведение точки прицеливания и стволов, а потом уже смотрю остальное. Вот если уверенно можете сказать, что при спокойном прицеливании ружье стреляет правильно, а навскидку высит иди низит - почти 100 % питч! Далее оцениваем остальное. предложенное коллегами.
ИМХО!
 

chernec orchik

Новачок
Все таки задам вам питання. Ружжо відстрілювалось в тирі ХАДО зі станка на 30метровій дистанції , патрон 12 калібру , дроб трійка . Хлопці з станка стріляли , при чому тут пітч ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, якщо Ви такий знавець того, як підібрати приклад рушниці, то згадайте перед підгонкою пітча як підібрати довжину прикладу.
Ось тут:
Тільки Інструктор трошки не точно сказав. як повинен лягти вказівний палець. Передній спусковий гачок (або єдиний) повинен лягти саме на згиб між першою та другою фалангами пальця.
 
Статус
Закрита.
Зверху