Нові "екологічні" закони

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем Hovarf, 4 тра 2017.

1. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Не, еще не приняли Закон, только поправили и подготовили ко второму чтению.
    Но процесс идет в "нужном" направлении!..
    Вот тут можно процесс поизучать:
    http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57014

2. Копатыч

Копатыч Снайпер

Запрещено стрелять по "зграям" птиц .....
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Зграя
    Количество птиц, что бы это была "зграя" (стая)?
    Запрещена охота, на животных, которые попали в "наст", т.е. другими словами, стал наст, на зайца идти НЕЛЬЗЯ.........
    Запрещена "облавная" охота "котлом", "подковой", а три человека, это "котел" или "подкова"?

3. Hovarf

Hovarf Мисливець

Даже если этот закон и будет окончательно принят - я уверен, что он не будет работать. И Ваши замечания - тому доказательство.

4. Яковлев В.А.

Гэта залежно от того, как построятся эти трое! Могут котлом, могут - подковой. А могут - в шеренгу или колонну.

5. Яковлев В.А.

Ховарф, а много у нас законов, которые таки работают?!. Причем - по совершенно разным причинам. В первую очередь - от нигилизма нашего народа!.. :(

6. Hovarf

Hovarf Мисливець

А при чому тут нігілізм народу? Як можна виконувати закони, які не мають в собі логіки? Форумчанин Копатич навів цілком правильний приклад - стріляти по "зграї" прахів - заборонено, а що таке поняття - "зграя" - визначення нема. Ні в цьому законі ні в інших. То скажіть мені , як законослухняний мисливець має цей закон виконати? На свій розсуд? Те саме і про полювання "котлом", чи "підковою". Заборона є , а тлумачення термінів - нема.

7. Яковлев В.А.

Стосовно, як пишуть наші законодавці законопроекти - ми вже обговорювали. Питань багато! Зазвичай, перше завдання такого писаки - а як це вплине на мій бізнес? Інше - до однієї дупи!
    Ось я й кажу про правовий нігілізм
    ( Правовий нігілізм — деформаційний стан правосвідомостіособи, групи, суспільства, який характеризується усвідомленим ігноруванням вимог закону, цінностіправа, зневажливим ставленням до правових принципів і традицій, однак виключає злочинний намір. Ігнорування закону зі злочинною метою — самостійна форма деформації правосвідомості. Разом з тим правовий нігілізм породжує правопорушення, у тому числі кримінального характеру).((С) вікіпедія)

Поділитися цією сторінкою

Графф