Нові "екологічні" закони

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем Hovarf, 4 тра 2017.

Safari-Dnepr
  1. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Не, еще не приняли Закон, только поправили и подготовили ко второму чтению.
    Но процесс идет в "нужном" направлении!..
    Вот тут можно процесс поизучать:
    http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57014

2. Копатыч

Копатыч Снайпер

Запрещено стрелять по "зграям" птиц .....
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Зграя
    Количество птиц, что бы это была "зграя" (стая)?
    Запрещена охота, на животных, которые попали в "наст", т.е. другими словами, стал наст, на зайца идти НЕЛЬЗЯ.........
    Запрещена "облавная" охота "котлом", "подковой", а три человека, это "котел" или "подкова"?

Орлан белохвост подобається це.
  3. Hovarf

Hovarf Мисливець

Даже если этот закон и будет окончательно принят - я уверен, что он не будет работать. И Ваши замечания - тому доказательство.

4. Яковлев В.А.

Гэта залежно от того, как построятся эти трое! Могут котлом, могут - подковой. А могут - в шеренгу или колонну.

5. Яковлев В.А.

Ховарф, а много у нас законов, которые таки работают?!. Причем - по совершенно разным причинам. В первую очередь - от нигилизма нашего народа!.. :(

6. Hovarf

Hovarf Мисливець

А при чому тут нігілізм народу? Як можна виконувати закони, які не мають в собі логіки? Форумчанин Копатич навів цілком правильний приклад - стріляти по "зграї" прахів - заборонено, а що таке поняття - "зграя" - визначення нема. Ні в цьому законі ні в інших. То скажіть мені , як законослухняний мисливець має цей закон виконати? На свій розсуд? Те саме і про полювання "котлом", чи "підковою". Заборона є , а тлумачення термінів - нема.

7. Яковлев В.А.

Стосовно, як пишуть наші законодавці законопроекти - ми вже обговорювали. Питань багато! Зазвичай, перше завдання такого писаки - а як це вплине на мій бізнес? Інше - до однієї дупи!
    Ось я й кажу про правовий нігілізм
    ( Правовий нігілізм — деформаційний стан правосвідомостіособи, групи, суспільства, який характеризується усвідомленим ігноруванням вимог закону, цінностіправа, зневажливим ставленням до правових принципів і традицій, однак виключає злочинний намір. Ігнорування закону зі злочинною метою — самостійна форма деформації правосвідомості. Разом з тим правовий нігілізм породжує правопорушення, у тому числі кримінального характеру).((С) вікіпедія)

8. Міністр екології, Остап Семерак про червонокнижного вже, - українського "лося європейського" та про мрію: " ... ліквідацію застарілої неефективної системи природоохоронного нагляду та контролю, ..."

9. Яковлев В.А.

Шановний Ховарфе! А де ви с поважним Копатичем знайшли заборони на "зграю", полювання "котлом" та " підковою"?

10. Hovarf

Hovarf Мисливець

Був знайшов інформацію в інтернеті, що "борейками - природолюбами" готуються зміни до законодавства щодо вказаних питань. Дані зміни поки що не набули чинності, але з лосем було так само. Конкретніше сказати не можу, бо дана тема обговорювалася більше ніж пів року тому.

11. Яковлев В.А.

http://uoor.com.ua/forum/index.php?...петровщині-2017-2018.57765/page-6#post-649189
    Почитай, плиз, пост № 118.

12. Hovarf

Hovarf Мисливець

В нас полювання на зайця "підковою", або котлом" - вважається одним і тим самим. На мою думку це суттєвого значення не має, оскільки ст. 15 ЗУ на даний час чітко визначає три способи проведення полювань- індивідуальне, колективне та колективне з нагоничами, тобто облавне. У Вашому поясненні(пост 118) і полювання "котлом" і полювання "підковою" відноситься до колективного полювання.

13. Яковлев В.А.

І що - воно заборонене?..

14. Hovarf

Hovarf Мисливець

А хіба я стверджував, що воно заборонене? Повторю ще раз, я прочитав інформацію в інтернеті, що готуються зміни до законодавства щодо заборони полювання "котлом", "підковою" та стрільби по "зграях птахів". Ось цю МОЖЛИВУ заборону і обговорював.

15. Копатыч

Копатыч Снайпер

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57014
    сравнительная таблица от 02.02.2016 г.
    Да, соглашусь, что это еще "не принято", но где гарантии, что этот БРЕД !!!!!, завтра, будет "законом" ?????

Hovarf подобається це.
  16. Яковлев В.А.

Ну, підтверджу: методи досить винищувальні. Але зараз нашим законодавством не заборонені.

17. Hovarf

Hovarf Мисливець

Ну ось, в підтвердження моїх слів Копатич навів зсилку на офіційний веб портал Верховної Ради України. Шановний Яковлев, уважно почитайте цей Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо охорони фауни згідно міжнародних угод). А особливо п. 3 цього Закону. Там і про заборону свинцевого шроту, і про заборону стрільби по зграям птахів і про заборону полювання "котлом" і "підковою" (яке чомусь законодавці назвали облавним) і ще багато чого. Це поки що - законопроект, але ще недавно і на лося можна було полювати, а сьогодні він вже в Червоній книзі.

18. Вважаю, що полювання "котлом", "підковою", "фронтом" тощо, це не колективне полювання а стихійне, ситуативне, ... законодавчо ніяк і ніде не прописане.

Нижче наш рідний первинний документ про організацію та проведення полювань.
    Думаю, що можна в наказах чи постановах користувача МГ наповнити змістом сам порядок проведення різних полювань, базуючись на діючих законах, поки не прийнятий новий БЗ.

19. Hovarf

Hovarf Мисливець

Особисто я з цим не згідний. Якщо дивитись на це питання з Вашої точки зору - то винищувальними можна вважати практично любий вид полювання на любу дичину. Але це вже , напевне , інша тема для дискусії.

20. Яковлев В.А.

Копатыч, успокойся: гарантий, как раз, нет!
    А тебе хотелось, чтобы был?:D

Поділитися цією сторінкою

Графф