Нові "екологічні" закони

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну ось, в підтвердження моїх слів Копатич навів зсилку на офіційний веб портал Верховної Ради України. Шановний Яковлев, уважно почитайте цей Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо охорони фауни згідно міжнародних угод). А особливо п. 3 цього Закону. Там і про заборону свинцевого шроту, і про заборону стрільби по зграям птахів і про заборону полювання "котлом" і "підковою" (яке чомусь законодавці назвали облавним) і ще багато чого. Це поки що - законопроект, але ще недавно і на лося можна було полювати, а сьогодні він вже в Червоній книзі.
Шановні хлопці, заспокойтеся!
Колега Копатич навів не Закон, а лише проект Закону, як Ви сам помітили. Не факт, що його приймуть! Він там від 2015 року "висить".
Стосовно свинцевого шроту, то, як не крути, людство йде шляхом боротьби за здоровий образ життя. Свинець - то отрута, сильна та нервова! Псих Іван Грозний лікувався свого часу свинцевими ліками, бачите, яка в нього булі вдача та й стан здоров'я?
Щодо "котла" та "підкови", то воно не є загрозливим, якщо мисливці законослухняні та хочуть щоб дичини було багато й весь час! А не як багато наших "мисливців" - "зараз і мені хочеться! А потів - хоч трава не рости!".
До речі, повідомляю: наскільки я у курсі справ, Мінприроди наказ про лося у Червоній книзі не погоджувало із Мігагрополітики. А, впевнений, - повинні! У вівторок спробую у Мінприроди з'ясувати, чи це так!
Так що... можливе все!
 

Копатыч

Зброяр
Шановні хлопці, заспокойтеся!
Колега Копатич навів не Закон, а лише проект Закону, як Ви сам помітили. Не факт, що його приймуть!
Вот это правильно, успокоимся, лапки сложим, а его возьмут и примут .....
Что потом делать ??????, возмущения и недовольства, после принятия этих "дебильных" поправок, НЕ принимаются ...., ведь стоим страну с верховенством Права ( Закона ), по этому, надо будет - выполнять, или другой вариант - голодовки, забастовки, митинги, шины, палатки ...., только я не уверен, что охотники, смогут "профинансировать", данные мероприятия ........
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вот это правильно, успокоимся, лапки сложим, а его возьмут и примут .....
Что потом делать ??????, возмущения и недовольства, после принятия этих "дебильных" поправок, НЕ принимаются ...., ведь стоим страну с верховенством Права ( Закона ), по этому, надо будет - выполнять, или другой вариант - голодовки, забастовки, митинги, шины, палатки ...., только я не уверен, что охотники, смогут "профинансировать", данные мероприятия ........
Так, кроме этого проекта, есть еще кучка. В том числе и наш, который отрабатывался с лесниками и Минприроды.
Ну, а что примут НАШИ избранники - жизнь покажет! ОНИ - люди самостоятельные. Или самодостаточные...
 

Копатыч

Зброяр
Ну, это меняет дело, давайте ссылку, на законопроект, наш, т. е. ваш, почитаю....... интересно, все таки.
А этот законопроект, наш (ваш), зарегистрирован ??????
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, это меняет дело, давайте ссылку, на законопроект, наш, т. е. ваш, почитаю....... интересно, все таки.
А этот законопроект, наш (ваш), зарегистрирован ??????
Не мой. Меня к его созданию не допустили... Может, и хорошо, а то у меня другой работы до едрени-фени!!!
 

Копатыч

Зброяр
Так дайте ссылку на тот "наш", о котором Вы упомянули .......
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Во вторник напомни - спрошу коллегу, который этим занимался, где, что и почем!
 

Копатыч

Зброяр

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
ииииииииииии
Не зачем, все у меня в личке, но там, не лучше ........... , практически один в один, кроме "стрельбы по стаям" .........
А что, появилось определение стаи?
Озвучьте пожалуйста.
Надеюсь не скопление птичек больше трех голов..
 

Копатыч

Зброяр
ииииииииииии

А что, появилось определение стаи?
Озвучьте пожалуйста.
Надеюсь не скопление птичек больше трех голов..
Ни чего "конкретного", там тоже законопроект, который находится на рассмотрении в ВР.
Если тов. Яковлев, не против, то я могу написать номер законопроекта.
 

Копатыч

Зброяр
Зверху