Ножі.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А нож делал мастер или фабрика???А сталь какая не знаешь???
ніж робив наш майстер. сталь - клапан тепловоза, високовуглецева, темніє(синіє) зразу на повітрі після роботи.
рукоятка - ріг лося та кизил. ніж у мене вже 13 років. на всіх полюваннях зі мною. лезо насправді ширше ніж на фото - то я так сфоткав ше й на телефон. спуски увігнуті. до речі, все робилось руками та на звичайному наждаку.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Нож получил!!! Нож супер в руку лег как литой, очень удобный и стильный малыш а благодаря подпальцевой выемке на обухе хват ножа очень удобен.Геометрия рукояти тоже способствует удобному удержанию ножа.Большое спасибо мастеру!!!Всем рекомендую....Олег Рычка ( Uliss ) отличный мастер , порядочный и ответственный человек (Говорю из личного опыта не однократного общения и заказов).
 

мр 153 12 76..

Снайпер

Vetrov

Новачок
Вітаю панове! зробив першого в житті Нью йорка. ATS 34. 60 HRC. Загальна довжина 197мм. клинок 80/24/4.8мм спуски увігнуті, рукоять мікарта OD Green, ножни шкіра.
 

Вік71

Снайпер
Гарна робота,тільки червона фібра між мікартою та больстером лишня!
 

Vetrov

Новачок
Ну з цим можна посперечатись, в ста процентах випадків там фібра повинна бути, так робить весь цивілізований світ, це так сказати апріорі.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В принципі ця фібра надає ножу більшого шарму!!!Вона тут якраз на своєму місці!!Красава!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В разі чогось я перший в резерві!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Вітаю панове! зробив першого в житті Нью йорка. ATS 34. 60 HRC. Загальна довжина 197мм. клинок 80/24/4.8мм спуски увігнуті, рукоять мікарта OD Green, ножни шкіра.
Интересный нож!!!Мне он очень понравился а фибра там на своем месте!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. Полюванням займаюсь офіційно 25 років, до того ходив в загінку, носив рюкзаки і т.п. і весь час примічав, що толкових ножів практично немає. Полюєм виключно, коза,олень, кабан, так що інструмент потрібен відповідний. Надоїло дивитись на китайський ширпотреб і "рембоїдний" зекпром. От і вирішив виготовити декілька ножів з різних сталей. Благо інтернет в допомогу, прикупив клиночків українських майстрів, решту позбирав де що міг і взявся до роботи. Деякі вже були в роботі, косяків ще багато але мета була поєднати робочі якості, більш менш пристойний вигляд і функціонал. Отже зліва на право рапідна пила, руківя кап граба. Другий Х12 МФ від Володимира Ляшка, руківя кап граба. Третій нерж. 98х15 від Ляшка, руківя стаб. сувель клена. Четвертий К-340, руківя кап акації.Пятий дамаск від Владислава Чулана, руківя ріг оленя. Шостий дамаск, руківя червоне дерево. Больстери, бронза, якийсь сплав міді, проставочки фібра, латунь. Піхви шив сам. Ага, шостий дамаск і К-340 від Юрченка Ростислава. Окрема подяка майстрам клиночникам, клинки протестував на дереві, розі, все норм. Заточені до впевненого різу паперу і бриття волосся на руці. Наберусь досвіду, планую перейти на більш серйозні сталі. Не судіть строго, я не майстер, просто це буде чергове захоплення. Дякую .
100_4882.JPG
 

Вкладення

Вік71

Снайпер
Сподобались всі,крім третього(дуже велика сходинка при переході від больстера до клинка,і сам клинок треба було всадити глибше,і зробити нахил больстера паралельно лінії рікасо)...
А в загальному,всі решта-гарні,робочі ножі!
 

woodcarver

Мисливець
По третьому клинку Вік 71 ви праві, сходинка там присутня, десь до 1мм. просто на фото чомусь виглядає страшно, можливо фальш-лезо дає такий ефект. Відносно нахилу больстера також слушне зауваження, коли я робив цей ніж я ще не знав що таке рікассо, це мій перший ніж. До речі сьогодні його переробив, при нагоді зроблю нові піхви, вони також перші.
Робити нормальні фото ножів виявилось також не так просто як здається, так що все пізнається в процесі. В принципі можу дозволити купити собі хороший ніж знаних майстрів, але процес приносить мені більше задоволення ніж сам виріб. Ножі це така штука на яку легко " підсісти", особливо людям з таким захопленням як присутні на цьому форумі і скільки ви іх не маєте, найкращим буде наступний.:)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
woodcarver для первых Ваших ножей вполне достойная робота!!!Удачи Вам в творчестве и держите нас в курсе ваших последующих робот.С УВ. Дмитрий.
 

Вік71

Снайпер
По третьому клинку Вік 71 ви праві, сходинка там присутня, десь до 1мм. просто на фото чомусь виглядає страшно, можливо фальш-лезо дає такий ефект. Відносно нахилу больстера також слушне зауваження, коли я робив цей ніж я ще не знав що таке рікассо, це мій перший ніж. До речі сьогодні його переробив, при нагоді зроблю нові піхви, вони також перші.
Робити нормальні фото ножів виявилось також не так просто як здається, так що все пізнається в процесі. В принципі можу дозволити купити собі хороший ніж знаних майстрів, але процес приносить мені більше задоволення ніж сам виріб. Ножі це така штука на яку легко " підсісти", особливо людям з таким захопленням як присутні на цьому форумі і скільки ви іх не маєте, найкращим буде наступний.:)
Я на першому фото і не побачив,що на 3-му ножі є фальшлезо...
Фото старайтесь робити при денному освітленні!
Вдалих Вам робіт!
 

Кайзер

Мисливець
Сьогодні отримав черговий ніж від Ярослава.
Сталь ДИ-90. HRC 60-61. Термічка Інструментальщик.
Довжина леза - 111мм. Загальна довжина - 240мм.
Спуски ввігнуті.
Руків"я - Гренаділ,фібра,притини нержавійка,мозаїчний пін.
 
Зверху