Ножі.

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Доброго здоровя хлопці.
Від недавнього часу маю в наявності деревину цікавих порід, а саме: горіх, ільм, берест, каштан, морений дуб, морений бук, ясен і ін.
Я це до того, що можу запропонувати куски цих порід для руківя ножа майстрам які роблять ножі.
Моя пропозиція не є комерційною, тобто я не пропоную заготовки для ручок "вагонами", а по кілька штук можу віддати безкоштовно, а майстер якщо захоче може зробити мені ніж взамін.
Запит в темі або в кабінет.
 
  • Like
Reactions: crp

M.zp.ua

Мисливець
Всем форумчанам добрый вечер! На днях появился у меня вот такой красавец (сделан на заказ), прошу заценить и не судить строго.
Сталь Ди90, твердость 61 единица.
Больстер нержавейка, рукоять эбен, мозаичные пины.
Длина клинка 95 мм
Общая 210 мм
Ширина 33 мм
Толщина 4,5 мм
Вес 239 гр
 

Вкладення

Останнє редагування:

Vetrov

Новачок
ітаю панове, колись давно зробив от такий ножик. М390 ТО з кріо СТЕРХ, загальна довжина 225мм, клин 95/30/4.5 спуски увігнуті, рукоять фібра, iron wood, притини нерж, різьблення, позолота, ножни шкіра.
 

Мишко К36

Слідопит
Вітаю шановне товариство. Дякую всім хто звернув увагу на мої роботи. Ножі для продажу я не роблю, тільки для себе, товаришів і т.п. Для продажу виставляють в розділі " продаж". А тут показуєм хто чим користується, що виготовив, прикупив. Хотілось би почути думки про форми, сталі, а головне про ножі на практиці, ліс. поле, рибалка. Дуже часто бачу як особливо молоді мисливці купляють ножі абсолютно не практичні для полювання ні по формі, ні по ТХ. Дякую. З повагою.
Доброго дня.
Можливо порадите,яку форму ножа з сталі якої клинок,мені початківці придбати?Полювання самі знаєте яке у початківця,зайчик качка,кабан можливо,але ножа хочеться такого щоб отак як Ви,не подумав хто і про мене,що ніж не практичний маю.
Звісно,нині поради почнуться:"під кожен вид полювання окремий ніж....", іт.д.
Але,всеж "золота" середина має бути.
Хто що "молодняку" порадить,можете фото якщо є.
Не осуджуйте,будь ласка,порадьте хто що.
Подяка усім за розуміння!
З повагою Мишко.
P.S. Критику теж залюбки прийму
 

Мишко К36

Слідопит
До речі,придивлююсь до якутської форми ножа,якщо приблизні параметри 110/30/3,5 сталь можливо нержавіючої,зможу шкуру зняти,розібрати?
Не знаю...
Хто що скаже?
Будь ласка,прошу пораду.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
До речі,придивлююсь до якутської форми ножа,якщо приблизні параметри 110/30/3,5 сталь можливо нержавіючої,зможу шкуру зняти,розібрати?
Не знаю...
Хто що скаже?
Будь ласка,прошу пораду.
Якут, фінка
 

Mykola STARyy

Снайпер
Мені подобаються ножі Тапіра - елегантні, лаконічні, прекрасний вибір матеріалів, довершений дизайн.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я б рекомендовал бы, складной нож. Реплику широгорова или крысы.
И стоит бюджетно и функции выполняет. И потерять не жалко.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня.
Можливо порадите,яку форму ножа з сталі якої клинок,мені початківці придбати?Полювання самі знаєте яке у початківця,зайчик качка,кабан можливо,але ножа хочеться такого щоб отак як Ви,не подумав хто і про мене,що ніж не практичний маю.
Звісно,нині поради почнуться:"під кожен вид полювання окремий ніж....", іт.д.
Але,всеж "золота" середина має бути.
Хто що "молодняку" порадить,можете фото якщо є.
Не осуджуйте,будь ласка,порадьте хто що.
Подяка усім за розуміння!
З повагою Мишко.
P.S. Критику теж залюбки прийму
Миша какой у Вас бюджет и каким ножам собираетесь отдать предпочтение,мастерским или фабричным???Складным или фиксам?
 

Мишко К36

Слідопит
Миша какой у Вас бюджет и каким ножам собираетесь отдать предпочтение,мастерским или фабричным???Складным или фиксам?
Доброго вечора.Бюджет не великий,500-700,до 1000грн.Подобаються ножі ручної роботи,фікси.Придбав У Ростислава,тут на форумі,два бюджетних з 40х13 "Кабан" та "Скінер".Тепер так захотілось "Якута".Нержавіюча сталь,чи то рапід сталь,не важно в плані догляду,не боюсь,люблю ножі.
 

tyrist 1945

Тигр
Доброго вечора.Бюджет не великий,500-700,до 1000грн.Подобаються ножі ручної роботи,фікси.Придбав У Ростислава,тут на форумі,два бюджетних з 40х13 "Кабан" та "Скінер".Тепер так захотілось "Якута".Нержавіюча сталь,чи то рапід сталь,не важно в плані догляду,не боюсь,люблю ножі.
Тут на форумі Володя під ніком вован робить досить добрі якути. Рекомендую.
 

Мишко К36

Слідопит
Тут на форумі Володя під ніком вован робить досить добрі якути. Рекомендую.
Так,я слідкую за темою,ви парочку придбали у нього.Там був один що в око впав мені по формі клинка і ножни кльові такі,та поки я "макитрою своєю торгував" люди,хто "в темі" вже давненько,зорінтувались бистрій.
Дякую Вам!!
П.С. Доречі,що краще ШХ15 чи 95Х18 чи це вже зовсім риторичне питання??(якщо риторика,то спишіть на молодняк:rolleyes:)
 

tyrist 1945

Тигр
Я не знаю.
Так,я слідкую за темою,ви парочку придбали у нього.Там був один що в око впав мені по формі клинка і ножни кльові такі,та поки я "макитрою своєю торгував" люди,хто "в темі" вже давненько,зорінтувались бистрій.
Дякую Вам!!
П.С. Доречі,що краще ШХ15 чи 95Х18 чи це вже зовсім риторичне питання??(якщо риторика,то спишіть на молодняк:rolleyes:)
 

Мишко К36

Слідопит
У человека только начинающая стадия, ну зачем это доводить до не излечимого состояния. ))
Не виліковний стан,маєте на увазі купувати ножі,один за одним? Так це вже давно у мене.
На кухні навідь маю я свої,куплені на базарі саморбні малі,великі,різні,а дружина свої має,теж я купував для неї.
це нормально:D
 
Зверху