Носіння зброї

Статус
Закрита.

piligrim

Новачок
Добрий вечір ! Хотів задати таке питання ,я не мисливець але володію гладкоствольною зброєю чи можу я з розчехленною рушницею знаходитись в лісі,заповіднику ітп, в любу пору року не збираючись полювати,суто для само захисту ).Дякую.
 

STANISLAV

Мисливець
piligrim;21367 сказав(ла):
чи можу я з розчехленною рушницею знаходитись в лісі,заповіднику ітп, в любу пору року не збираючись полювати,суто для само захисту
Тильки в себе дома и в специально видвединих для цього мисцях(тир....)Ви мени вибачте но це форум мисливський,а питання у Вас трохи з пидвогом!з/п
 

Дядя Вася

Слідопит
Пилигрим, а ты когда брал разрешение на приобретение, почему не узнал в разрешиловке свои права и обязанности. Детский сад честное слово...
 

ZUGAN 79

Слідопит
По закону само нахождение в угодьях с розчехленным ружьем,уже приравнивается к охоте,не зависимо от того,для чего Вы его несете,для самообороны,или чтоб мускулы накачать.С ув.
 

FoxHunter

Мисливець
piligrim;21367 сказав(ла):
Добрий вечір ! Хотів задати таке питання ,я не мисливець але володію гладкоствольною зброєю чи можу я з розчехленною рушницею знаходитись в лісі,заповіднику ітп, в любу пору року не збираючись полювати,суто для само захисту ).Дякую.
Нельзя находиться в угодиях в любую пору года,неважно сезон охоты или нет, будет считаться браконьерством!
 
Закон каже:
До полювання прирівнюється: перебування осіб у межах мисливських угідь,
у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання; перебування осіб на дорогах загального користування з продукцією полювання
або з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю.
 

piligrim

Новачок
отрыщъ;21595 сказав(ла):
або з собаками мисливських порід
ха ха оце бредятина,буду я в лісі з своїм спанієлем то все мені ластки скрутят за полювання ,дебіли ті хто такі закони вигадує !!!!!
 

ZUGAN 79

Слідопит
А то что Ваш спаниель следуя своим инстинктам начнет птиц на гнездах ловить,ето тоже "бредятина" ? С ув.
 

PETROPAVEL

Слідопит
piligrim писал:
ха ха оце бредятина,буду я в лісі з своїм спанієлем то все мені ластки скрутят за полювання ,дебіли ті хто такі закони вигадує !!!!!
 

Вкладення

Закон каже:
До полювання прирівнюється: перебування осіб на дорогах загального користування
з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю.

Запитання:
Хто і як може покарати за таке правопорушення не в мисливських угіддях?
А на інших дорогах, не загального користування, теж не в мисливських угіддях?
 

ZUGAN 79

Слідопит
отрыщъ;21642 сказав(ла):
Хто і як може покарати за таке правопорушення не в мисливських угіддях?А на інших дорогах, не загального користування, теж не в мисливських угіддях?
Ну по поводу наказания,то думаю милиция,а про дороги я и сам не пойму,может ув.Яковлев нам "розжует" более доступно,чем в законе написанно.С ув.
 

piligrim

Новачок
Ув отрыщъ,скажіть будь ласка де можна прочитити ці закони?Дякую.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ZUGAN 79;21646 сказав(ла):
отрыщъ писал:
Хто і як може покарати за таке правопорушення не в мисливських угіддях?А на інших дорогах, не загального користування, теж не в мисливських угіддях?
Ну по поводу наказания,то думаю милиция,а про дороги я и сам не пойму,может ув.Яковлев нам "розжует" более доступно,чем в законе написанно.С ув.
Так в БЗ написано, чего еще жевать? Например, дороги общего пользования нередко проходят по охотугодьям. Кто там считается охотникм, в БЗ написано. Задача - остановить и досмотреть автомашину.
Далее - по факту
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Ув отрыщъ,скажіть будь ласка де можна прочитити ці закони?Дякую. А потім кажуть що в нашій країнї корупція. Та з цього запитання явно видно що дозвіл на носіння та зберігання зброї
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
piligrim;21622 сказав(ла):
отрыщъ писал:
або з собаками мисливських порід


ха ха оце бредятина,буду я в лісі з своїм спанієлем то все мені ластки скрутят за полювання ,дебіли ті хто такі закони вигадує !!!!!
А ті, які їх не розуміють?..
Все уставы написаны кровью!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Спорить я с вами не намерен. Вы все равно не знаете законодательства. Если хотите узнать, то почитайте БЗ, ЗУ "Про тваринний світ", ЗУ "Про охорону навколишнього природного середовища" сначала хотя бы.
Удачи!
 
Володя, там в Правилах написано, що в транспортних засобах рушниця має бути зачохленою при слідуванні до місця полювання.
Так Алекс МП розчохлює рушницю відразу при в"їзді в відповідне МУ і далі роз"їзджає з розчохленим.
Він правий?
Порушення він здійснив?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В Положенні сказано на рахунок зброї,яка перевозиться в транспортних засобах так:

" 1.7. При пересуванні на всіх видах транспорту до місця
полювання зброя обов'язково має бути розрядженою, розібраною і
знаходитись у чохлах"
 
Статус
Закрита.
Зверху