Ніж складний Cold Steel Ultimate Hunter

Юрий1919

Мисливець
Всім миру та Перемоги !

Продам складний ніж Cold Steel Ultimate Hunter , новий з коробочки, виробник Китай. ...
Ніж Ultimate Hunter в розкритому стані має довжину 215 мм - добротний та надійний. Ніж повністю симетричний , підійде як правші так і шульги.
В закритому стані має обкруглені форми і зовсім не заважає в кармані . Довжина ножа в складеному стані 127 мм
Руків"я з G10 , гладка фактура раніше застосовували тільки на самих дорогих преміум-версіях. Ультимат же відносится скорше до середнього класу. Тактильно приємне і тактично міцне руків"я Ultimate Hunter буде зручним для любого типа рук , має зручний наплив для упору при колючих рухах, отвір для темляка та двосторонню кліпсу. Для силового різа та зручного строгання на спинці руків"я Ultimate Hunter зроблені виборки для упору великим пальцем. Руків"я зручне і в голій руці і в рукавичці . В загалі крепкий та універсальний ніж.
Клинок Cold Steel Ultimate Hunter з відмінної по своїм характеристикам сталі 9Cr18MoV.
Спуски высокі - 3/4 - такій стрій клинка дозволяє ножу гарно різати та колоти. Обработка клинка - сатин. Довжина клинка всього 89 мм, що значно менше руків"я, але це скоріше плюс чим мінус - ніж позиціонується як мисливський, а такі пропорції - класика для скінера.

Характеристики ножа:

Довжина ножа: 215 мм
Довжина клинка: 89 мм
Товщина обуха: 3,5 мм
Сталь – 9Cr18MoV
Твердість клинка – 58-59 HRc
Обробка клинка – Satin
Шайби - латунь
Матеріал руків"я : G10
Замок – Triad Lock
Вага ножа: 98 гр .


Ціна - 650 грн.

Ном. моб. 063 - 817-17-45
м. Черкаси
 

Вкладення

Зверху