Обжимка цанговая (САМОКЛЁП)

Статус
Закрита.

Wolc

Новачок
Получил обжимку, качество изготовления очень понравилось, на пробу за час обжал около 100 гильз 16 калибра, на Упс однозначно намного дольше.
 

mobis7

Новачок
Сьогодні отримав і відразу випробував.
В порівняні цього процесу на упс(від EMAN74) це просто супер річ!!!
 

amin

Мисливець
"Заради экскримента" взял с десяток заряженных патриков(туговато лезли в патронник, некоторые не до конца заходили-специально выбрал). После обжимки !!! совсем другое дело, чпок и на месте. Мне понравилось. Слесарю респект.
Перед этой, были давилки-калибровки, колотилки-калибровки- на них жопки гильз выдувались, разбивались. А эта класс.
 
Останнє редагування:

1710

Новачок
З дозволу автора теми ...
Виявив одну "побічну дію" обжимки.
Мав кілька сот гільз декапсульованих на DL-150 і ще якась кількість стріляних з капсулем, не обжатих. Так от, після обжимки декапсульованих гільз, капсуль тяжче заходив у посадочне місце у порівнянні з обжатими а потім декапсульованими гільзами, навіть коректор використовувати не довелось. Тобто "побічність" виявилась у корекції капсульного отвору. В ідеалі декапсулювати тоді обжимати.
Слесарю ще раз дякую за серйозний підхід до роботи.
 

1710

Новачок
Обжав всі свої наявні гільзи, десь 600 штук, задоволений, гільзи шакарні, розмір супер.
Ну, думаю, на сезон пернатих вистачить, а "заячих" в мене з минулого року залишилось. Вирішив розібрати обжимочку, почистити, змастити і в ящик, до наступної потреби.

Розбираю - ШОК
IMG_20180809_214015-min.jpg

Один сектор, бачу, зігнутий в середину
IMG_20180809_214058-min.jpg
IMG_20180809_214145-min.jpg

Пробую його вирівняти, і він з хрустом ламається - :eek:, тільки потім, переглядаючи фото, побачив тріщину
IMG_20180809_214241-min.jpg
IMG_20180809_214306-min.jpg

Думав щось з циліндром - та ні, наче все добре
IMG_20180809_214435-min.jpg

От таке-то
IMG_20180809_214524-min.jpg
IMG_20180809_214547-min.jpg

Маю кілька варіантів розвитку подій:
По-перше - міг сильно перетиснути ричаг, хоча сектори при зменшенні діаметру впирались один в одного, обмежуючи звуження;
По-друге - метал, може закалка, не знаю;
По-третє - проточка в циліндричній частині цанги. Тільки в моєму екземплярі вона є? На перших сторінках на відео і фото самого автора немає такої проточки.

Чекаю реакцію шановного Слесаря та користувачів обжимки.
В жодному разі не хотів образити майстра, особливо після своїх же схвальних відгуків, штука корисна, зручна, але якщо є конструктивні недоліки давайте разом їх виправляти.
Дякую.
 

amin

Мисливець
По-третє - проточка в циліндричній частині цанги. Тільки в моєму екземплярі вона є? На перших сторінках на відео і фото самого автора немає такої проточки.
Посмотрел проточка в нижней части цанги тоже имеется. Пока обжал не много, таких проблем не наблюдаю.
 

слесарь

Мисливець
Чекаю реакцію шановного Слесаря та користувачів обжимки.
В жодному разі не хотів образити майстра, особливо після своїх же схвальних відгуків, штука корисна, зручна, але якщо є конструктивні недоліки давайте разом їх виправляти.
Дякую.
На жаль інструмент, тай і все інше, інколи ламається:(. Така штука, як закалена цанга, це надзвичайно тендітна деталь. Фрезеровщики знають, що коли цанга падає на бетонну підлогу, то замість одної цанги можно підняти дві!!! Причину поломки в Вашому випадку я знать не можу! За плечима у Вас не стояв і в яких умовах працювала цанга я не знаю. Аналіз виходу з ладу деталі, робіть самі. Засмучуватись причин не має. Ви можете замовити нову цангу у мене, можете купити на базарі, можете замовити хоть з китайського сайту (цанга ER32 коштуе у китайця близько 10 мертвих призидентів!). Але наголошую, що цанги були, є, і будуть -термообробленні, а це означає-КРИХКІ. З повагою і вітаю УСИХ з відкриттям сезону!!!
 

1710

Новачок
Виточіть, будь-ласка, ще одну, але не кидайте її на бетон;)
і такої конфігурації
DSC01718.JPG
Дякую.
 

слесарь

Мисливець
Виточіть, будь-ласка, ще одну, але не кидайте її на бетон;)
і такої конфігурації
Вибачте! Але, як що у Вас зламалася цанга з потовщенням в основі, то цанга без потовщення, на мою думку, ще "ніжніша"??? Ви мабуть не зрозуміли, цанга не може бути товстотілою в основі виходу лепестків!!! В такому випадку вона не буде виконувати своєї функції. Те що вам здається на відео цангою без потовщення, в реалі повністю по товщині таке саме як і на вашій цангі!!! На Вашій цангі зробленне потовщення, яке виконує функцію направляючої. Хоть на мою думку, воно не являється обов'язковим для даного інструмента! То Вам просто прибрать потовщення???
 

kef

Зброяр
Перекал. ..можливо...але якщо буде просто "сирий " метал то взагалі вся суть обжиму втрачається...або щось таки з інших причин з тою деталею сталося...
Не ма що гадати...у мене є у двох калібрах...навіть латунні гільзи прокалібрував ...тільки без лишньої сили треба це робити...
 

Каменяр

Слідопит
Перекал. ..можливо...але якщо буде просто "сирий " метал то взагалі вся суть обжиму втрачається...або щось таки з інших причин з тою деталею сталося...
Не ма що гадати...у мене є у двох калібрах...навіть латунні гільзи прокалібрував ...тільки без лишньої сили треба це робити...
Сирий зрозуміло що не буде працювати. треба калити але провести відпуск, тоді він буде пружинити. я так думаю.
Я мек цангою обжимаю, тисячі 3-4 обжато, і ніби все в нормі, правда не кидаюсь нею.
 

1710

Новачок
цанга з потовщенням в основі
цанга без потовщення
здається на відео цангою без потовщення, в реалі повністю по товщині таке саме як і на вашій цангі
IMG_20180813_102518.jpg
Тобто Ваша №2 ?
Тоді давайте таку ж, буду пробувати...
Думав на Ваших фото №1, а в мене зламалась така, як №3
 
Статус
Закрита.
Зверху