Обманули?

Вчора вступив в УТМР. Заплатив повну сумму 1620 грн. Я військовий пенсіонер, в 2011 р. вийшов на пенсію за вислугою років. Мені пояснили, шо моя пенсія не дійсна і знижки 50% не буде. Мене обманули? Де почитати порядок і правила, чи за яким номером подзвонити за консультацією?
Одеська обл. смт Велика Михайлівка.
 
Останнє редагування:

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Дивно якось, вчора вступили а сьогодні обманули дайте щось почитати, а чому відразу не почитали??? Яковлев вже описував такі ситуації, можете пошутаки інфу на форумі а можете і в особисті написати Яковлеву, він вам розкаже все по порядку
 
Дивно якось, вчора вступили а сьогодні обманули дайте щось почитати, а чому відразу не почитали??? Яковлев вже описував такі ситуації, можете пошутаки інфу на форумі а можете і в особисті написати Яковлеву, він вам розкаже все по порядку
не можу найти на форумі. А як тому Яковлеву написати?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вчора вступив в УТМР. Заплатив повну сумму 1620 грн. Я військовий пенсіонер, в 2011 р. вийшов на пенсію за вислугою років. Мені пояснили, шо моя пенсія не дійсна і знижки 50% не буде. Мене обманули? Де почитати порядок і правила, чи за яким номером подзвонити за консультацією?
Одеська обл. смт Велика Михайлівка.
Вам невірно пояснили, у чому справа.
А справа у тому, що просто пенсіонерам, навіть військовим, пільги не передбачені з цього питання (а ні Законами, а ні Статутом УТМР).
Зазвичай, пільги щодо сплати внесків певними категоріями членів УТМР встановлюються рішеннями рад обласних організацій. Майже у всіх обласних організаціях встановлена така пільга: треба бути пенсіонером за віком (а Ви ще молодий!), по друге - треба мати 20 років загального стажу членства в УТМР. Ось коли Ви цього досягнете, то скористаєтеся цією пільгою (зазвичай - 50 %).
ПіСі. Але точні умови надання пільг різним категоріям членів треба з'ясовувати в обласних організаціях - вони певні умови вирішують самі, може десь діє щось інше!..
 

vlad88

Мисливець
В сторону с. Соше- Островское, Васильевка, Стояново, находятся лесхозовские охотугодья. Взносы платить не нужно, сезонка На пушного была в районе 250 грн.
 

vlad88

Мисливець
Вам одинаково по ростоянию что до охот угодий уоор что лесхозовских.
 
Зверху