Обміняю Target15-87на переломку 12кал

TOZ БМ

Мисливець
Обміняю на переломку 12кл
  • Производитель: TARGET Shotgun
  • Модель: 15-87 Синтетик
  • Калибр: 12
  • Патронник: 76 мм
  • Вес,кг: 3,1 кг
  • Длина ствола: 760 мм
  • Общая длина: 1300 мм
  • Ёмкость магазина: 4+1
  • Материал ложа: Пластик
  • Магазин: Подствольный трубчатый
  • Прицельные приспособления: Прицельная планка с мушкой
  • Система перезарядки: Газоотвод
 

Вкладення

Адвокат1987

Мисливець
Дивіться у мене до Вас є пропозиція, у мене є Така ж зброя, тільки в дереві. Правда в мене уже трішки лопнула Цівка її підклеїли і всередині вона вся була пройдена Єпоксидною смолою, тобто в середині там все гладенько зараз, при необхідності можу фото зробити. Готовий махнутись з Вами своїм прикладом і цівкою в дереві на Ваш Приклад і цівку в пластику і крім того я готовий доплатити, ну звісно не втридорога. На сайті магазину ствол Набор на тергет дерева коштує під дві тисячі гривень з копійками, а пластик 957 грн. Якщо зацікавитесь черканіть в ЛС. Заодне і ціну рушниці підіймете (бо в дереві вона коштує нова дорожче) і плюсь я щей доплачу. Дякую за увагу.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Дивіться у мене до Вас є пропозиція, у мене є Така ж зброя, тільки в дереві. Правда в мене уже трішки лопнула Цівка її підклеїли і всередині вона вся була пройдена Єпоксидною смолою, тобто в середині там все гладенько зараз, при необхідності можу фото зробити. Готовий махнутись з Вами своїм прикладом і цівкою в дереві на Ваш Приклад і цівку в пластику і крім того я готовий доплатити, ну звісно не втридорога. На сайті магазину ствол Набор на тергет дерева коштує під дві тисячі гривень з копійками, а пластик 957 грн. Якщо зацікавитесь черканіть в ЛС. Заодне і ціну рушниці підіймете (бо в дереві вона коштує нова дорожче) і плюсь я щей доплачу. Дякую за увагу.
Шановний після такого посту та ще й на огляд публіці це навряд підніме ціну рушниці!
 

Адвокат1987

Мисливець
ну по пeршe власник зброіі відмовився від такоіі опeрацііі, протe нe вкажу з якоіі причини.
По другe яку ціну ?ця рушниця нова 8000 грн. Коштувала літом, коли я іі купив. До нeіі цівка в дeрeві нова коштує 1000грн. Ми мабуть говоримо про якусь цінність про яку мeні нeвідомо. Цe бюджeтна рушниця яку нe шкода купити бо вона коштує своіх грошeй і повністю виконує своіі функцііі. Запчастини до нeіі коштують тeж копійки, а що нe продається виточується напильником. Купуючи таку рушницю тільки самий запeклий диванний мисливeць будe дивитись на приклад і цівку в цій рушниці :).
 
Зверху