Обставка з лисом по областях

Volodia Hirniak

Мисливець
Вітаю Форумчани, цікаво яка в вас обстановка з лисом?
Чи ви не боїтеся вигулювати собак, якщо можуть бути скажені лиси?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю Форумчани, цікаво яка в вас обстановка з лисом?
Чи ви не боїтеся вигулювати собак, якщо можуть бути скажені лиси?
А чого їх боятись щепленим собакам? Чи на полюваннях було інакше? Вакцин предостатньо.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
По областях, до кінця лютого, працюють бригади по відстрілу лисиць. Ніякого ажіотажу по рудих немає. Те, що вони бігають табунами - фейк, не більше.
 
Був на риболовлі з своїм ягдом, через хв 15 дивлюсь він лиса по льоду ганяє. Коли повернувсь на морді мав незначну подряпину, через три дні, повисипало вавки, на підборідді, голові, вухах морді. Прививки всі роблю завжди вчасно. Прийшлось вколоти 6 уколів, та мазати мазями тільки тоді зараза почала зникати. Ось так прогулялись... Лиса дійсно побільшало, але основна проблема що дуже багато хворого.
 

old hunter

Снайпер

Степанович 2

Снайпер
Вітаю Форумчани, цікаво яка в вас обстановка з лисом?
Чи ви не боїтеся вигулювати собак, якщо можуть бути скажені лиси?
Судячи з наших виходів у грудні я б не казав, що вона якась катастрофічна по кількості, все приблизно в межах норм.
Я писав, що десь на початку року (2023) ми самі мисливці активно розкидали в угіддях брикети для запобігань поширення сказу.
А за собак чого боятись, коли вони мають прививки.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Сезон умовний мисливський завершився. За лиса і вовків можна забувати десь до серпня-вересня, коли знову почне в голодних "чесатися" боротися зі сказом і "спасати галузь".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Був на риболовлі з своїм ягдом, через хв 15 дивлюсь він лиса по льоду ганяє. Коли повернувсь на морді мав незначну подряпину, через три дні, повисипало вавки, на підборідді, голові, вухах морді. Прививки всі роблю завжди вчасно. Прийшлось вколоти 6 уколів, та мазати мазями тільки тоді зараза почала зникати. Ось так прогулялись... Лиса дійсно побільшало, але основна проблема що дуже багато хворого.
Який був діагноз? Що за захворювання і чим лікували?
 

daw81

Мисливець
Вітаю Форумчани, цікаво яка в вас обстановка з лисом?
Чи ви не боїтеся вигулювати собак, якщо можуть бути скажені лиси?
Лиса стало більше. Повертаючись з прогулянок по темному, завжди під світло фар попадає пару штук. На одному полі нарахував 7шт.
 

Volodia Hirniak

Мисливець
До мого сусіда лис заліз на подвір'я весь побитий і з крові, не пішов поки сам не вигнав((
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Лиса стало більше. Повертаючись з прогулянок по темному, завжди під світло фар попадає пару штук. На одному полі нарахував 7шт.
За останні рік зайця бачив один раз, а лиса разів з чотири
 

Volodia Hirniak

Мисливець

Volodia Hirniak

Мисливець
Якби відкрили сезон полювання і підняли ціну на шкіру лиса тоді б лиса стало набагато менше))
 
Зверху