Обстріляв сьогодні свою першу рушницю, прошу поради.

Статус
Закрита.

Vov-1

Зброяр
Плохой накол - как вариант может быть банально лишняя смазка в затворе. Протереть, расконсервировать, убрать лишнюю смазку для начала.
Не розумію,як при такому наколі,воно стріляє.деформації капсуля " нуль" .Я щось не розумію? :oops:
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Плохой накол - как вариант может быть банально лишняя смазка в затворе. Протереть, расконсервировать, убрать лишнюю смазку для начала.
Дуже часто таке буває і дуже часто,нажаль, це помічають лише після повної розборки і ревізії всіх механізмів!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Не розумію,як при такому наколі,воно стріляє.деформації капсуля " нуль" .Я щось не розумію? :oops:
Якісний ударний склад капсуля покриває деякі недоліки самого ударника,а власне його ігли!!Так що таке можливе.
 

ТАР

Снайпер
Сьогодні нарешті поїхав на стрільбище і зробив перші двадцять пострілів. Стріляв купленими в магазині кульовими набоями Тахо по мішені, тоді самокрутними кульовими з кулею д'яболо і самокрутами із 30 грамів шроту №3.

Враження від купованих кульових набоїв не дуже. Відбій скажений, думав що синця на плечі наб'є. Спершу стріляв дуже здалеку, метрів за сорок до мішені, ще й не знав як треба цілитись. Мушка на кінці дула є, а прицільної приспособи на коробці немає, тож я шість куль випустив "в молоко", доки зрозумів, що беру занизько. Мої кульові набої мені сподобались більше, бо відбій не такий жорсткий (я клав лише 1.8 та 1.9 грамів Крука), а купчатість бою ніби й краще. ОСБ дошку товщиною 20мм з 17 метрів прошиває навиліт, ну то таке.

А цікавить мене зрештою дві речі. Перше - оцініть якість бою мого саморобного шротового набою з дистанції 17 метрів. Мішень роздрукована на листку паперу формату А3. Друге - трохи бентежить, що бойок б'є капсуль не по центру. Була одна осічка із заводським набоєм Тахо. Коли я повторно заклав цей патрон в рушницю, то він вистрелив нормально. З моїми саморобними набоями осічок не було.
Накол очень слаб и сильно смещен от центра будут осечьки регулярно. такой капсуль без проблем срабатывает от такого накола если удар по центру, а если бьет в край то удар должен быть сильнее. Когда-то был тоз 34 с шатом решил устранить шат прокладкой, в итоге шат пропал но стволы при закрытии становились немного выше колодки что произвело к заниженому накола капсуля и регулярные осечки.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Накол очень слаб и сильно смещен от центра будут осечьки регулярно. такой капсуль без проблем срабатывает от такого накола если удар по центру, а если бьет в край то удар должен быть сильнее. Когда-то был тоз 34 с шатом решил устранить шат прокладкой, в итоге шат пропал но стволы при закрытии становились немного выше колодки что произвело к заниженому накола капсуля и регулярные осечки.
Нужно было поменять и старые боевые пружины на новые.
 

ТАР

Снайпер
Нужно было поменять и старые боевые пружины на новые.
Менял и пружины, и прокладку вытащил закончилось все заменой рамки запирания " подбирал по толще" и в добавок утолщил ее хромом. А сами капсуля срабатывают и от меньшего накола в центр. Так сказать проводил тесты :) .
 

Vov-1

Зброяр
Якісний ударний склад капсуля покриває деякі недоліки самого ударника,а власне його ігли!!Так що таке можливе.
Можливе,то да ,але як воно поведе себе на далі? Проблеми є,а буде:eek::eek::eek:
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хлопці, цей горе-стрілець, який навіть елементарних понять не тямить в зброї та пострілі , але робить самокрут, береться стріляти кулею, не спромігся навіть прочитати інструкцію до зброї та ТХТ, а на незаконні речі розуму вистачає. Ви йому допомогти - а він після створення теми і не заходив. коротше троляка, ще й неосвічена. хоча і 46 років по профілю. хай стріляє чим хоче і може затвор в голову вилетить - розумнішим стане і тем тупорилих менше буде!ІМХО
 

Хтось

Новачок
хлопці, цей горе-стрілець, який навіть елементарних понять не тямить в зброї та пострілі , але робить самокрут, береться стріляти кулею, не спромігся навіть прочитати інструкцію до зброї та ТХТ, а на незаконні речі розуму вистачає. Ви йому допомогти - а він після створення теми і не заходив. коротше троляка, ще й неосвічена. хоча і 46 років по профілю. хай стріляє чим хоче і може затвор в голову вилетить - розумнішим стане і тем тупорилих менше буде!ІМХО
Пішов робити харакірі :(. Вибачте, що запитав і прощавайте, більше не потурбую.
 
Статус
Закрита.
Зверху