Определите и оцените старое ружье (Бельг Ян Віссер)

Буга

Снайпер
З такими напрямками думок Вам не потрібно далеко віддалятись від розділу "Продам"!!ІМХО!!
я продаю своє . вся моя зброя не вилизана і ніхто ій губи не підкрашував . продаж зброі для мене не бізнес а хоббі . і роблю я це без " інтриг "
 

Саша30

Слідопит
это Вы о прогарах? Или о винтах безбожно крученных, а может о раковинах на гравировке или насечке на прикладе? Это ружьё не какого отношения не имеет к антикварному, даже если бы оно было в другом более бодром состоянии.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Саша,автентичність-це оригінальність!Неуважно і однобокого читаєте пости.Деякі реставраційні моменти пробачаються,при умові рідкості екземпляру.Вісер підлягає до такої категорії.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
А какой прайс может быть у халявщиков?!
Прайс- это у серьезных, адекватных, потенциальных покупателей!
Разбирающихся в ружьях.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Да, конечно! Именно авторитетные, адекватные, разбирающиеся в охотничьем оружие люди сориентировали по цене - еще на второй странице темы: а Вы, разве, пропустили, такой важный, для себя, момент?
 

Саша30

Слідопит
Да, конечно! Именно авторитетные, адекватные, разбирающиеся в охотничьем оружие люди сориентировали по цене - еще на второй странице темы: а Вы, разве, пропустили, такой важный, для себя, момент?
И дальше-это слова) Реальные предложения были?
 

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Доброго дня, зверху рушницю, видно, але хочеться побачити « прогари» і лоб колодки...:)
... дайте фото, а далі... побачим :confused:, що це за фрукт, і наскільки він перезрілий;););)
Стан мені подобається :):):)

P. S . Думаю на таку рушницю ціновий діапазон в межах: ;) 500- 1300$ -
, верхня границя зразу відмітається, бо на колодці (зверху) відсутня калка, довжина патронника значення не має... :cool: , а далі ........ :cool::cool::cool:
ЦІНА - є предмет домовленності між жадібністю продавця , та щедрістю - покупця... :cool:
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня, зверху рушницю, видно, але хочеться побачити « прогари» і лоб колодки...:)
... дайте фото, а далі... побачим :confused:, що це за фрукт, і наскільки він перезрілий;););)
Стан мені подобається :):):)

P. S . Думаю на таку рушницю ціновий діапазон в межах: ;) 500- 1300$ -
, верхня границя зразу відмітається, бо на колодці (зверху) відсутня калка, довжина патронника значення не має... :cool: , а далі ........ :cool::cool::cool:
ЦІНА - є предмет домовленності між жадібністю продавця , та щедрістю - покупця... :cool:
Здравствуйте!
Пожалуйста, лоб колодки и прогары

P1010721.JPG
P1010641.JPG
P1010652.JPG
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Любителям зброї з слабими нервами бажано в цю тему не заходити,або її покинути-настав епогей задумки,а значить починається кульмінація!!
 
Зверху