Определите и оцените старое ружье (Бельг Ян Віссер)

Буга

Снайпер
Но в любом случае, если в стволах действительно все окей и их внутри не трогали, то можно с него сделать конфетку!!!!!
Я бачив рушницi, за життя, яких боролись майстри з Зуля, але вони виглядають зовсiм по - iншому. Тут реставрацiя - не вийде шкiра за виправку !
 

Буга

Снайпер
Коли платиться грошi за простенького Франкота в iдеалi, це зрозумiло, бренд, стан , є майбутнє . А тут?
 

kef

Зброяр
З деревом не все так погано.,хоч металеві частини рушниці вже дещо виступають над місцем з"єднання колодки та ложі, .Головне що дерево немає "пошкодженя" збройовим маслом в місці з"єднання колодки .Бо в більшості старі рушниці,які були в"жорсткій" експлуатації мають такий недолік ,який вже майже ні чим не "лікується".Сам багато разів з такою проблемою стикався.А дане "дерево" ще має робочий запас використання.Це не для реклами,а власна думка.
 

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Что-то прояснилось?
Є декілька способів підгонки ваги до номінально вказаної на стволах. В даному випадку думаю, що антабка можливо не рідна, крива посадка, гвинти під різним кутом (може теж декілька разів мінялись). Головне це отвори, що відкривають доступ до міжствольної пустоти. Зазвичай краще, якщо вона припаяна на латунь ;) А взагалі, якщо є явні сліди перепайки стволів, то і наявність цих отворів, неважлива. :oops: Рушницю необхідно дивитись вживу.
Дерево явно «гнилувате», та ці декоративні «гвіздочки» щось зкріплювали. Просто так, для чого їх туди ставить:cool:. Цеж не збиті Мессершміти o_O
Моя думка, рушничка на любителя,/////// з гарним деревом (інвестиція) сягне в декілька разів більше її продажної ціни.
Хто на це піде при нашій « БОЛЮЧІЙ» любові до повнозамкових рушниць :confused:

П.С. Форма і <тирса> в канавках, при відновленні насічки, говорить про дуже критичний стан поверхні всього дерева..

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Дійсно, це не Франкотт:rolleyes::rolleyes:
 
Останнє редагування:

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
+100
Думаю у многих, кто бы это сделал, мнение поменялось бы. И не в худшую, заметьте, сторону.
Я з Вами повністю згоден. Іноді макро подача світлин шкодить адекватному розумінню ситуації.;)
 

Буга

Снайпер
Я з Вами повністю згоден. Іноді макро подача світлин шкодить адекватному розумінню ситуації.;)
Пане Паганель, я знаю, про те, що Ви по фото не помиляетесь, а зважаючи на те, шо у Вас немаэ комерцiйного (барижного) ставлення у виборi зброi, прошу вислухати думку " бариги" :
1. Стан - дерева - немаэ ( цi цвяхи- трiщина куточка)
2. Якicть воронiння, антабка навiть при 50/50 це вже - дiагноз невилiковний.

3. Iдеальна колодка, пiд яку варто мiркувати про новую пару?
4.Це Перша бельгiйська п,ятiрка?, Дроб- Лок??
Про що ми розмовляэмо???
 

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Пане Паганель, я знаю, про те, що Ви по фото не помиляетесь, а зважаючи на те, шо у Вас немаэ комерцiйного (барижного) ставлення у виборi зброi, прошу вислухати думку " бариги" :
1. Стан - дерева - немаэ ( цi цвяхи- трiщина куточка)
2. Якicть воронiння, антабка навiть при 50/50 це вже - дiагноз невилiковний.

3. Iдеальна колодка, пiд яку варто мiркувати про новую пару?
4.Це Перша бельгiйська п,ятiрка?, Дроб- Лок??
Про що ми розмовляэмо???
Пане Буга, я з Вами згоден, але, як кажуть : - На кожен товар, є свій купець.;)
Думаю в цьому випадку рушниця найде свого «господаря» і він не буде перейматися, що там, щось не так, а буде просто насолоджуватись гармонією особистого ґатунку. І таких прикладів, безліч. А той, хто наперед вирахує всі затрати на рівні 1000 -1200 $ ,:cool: його не придбає.
З одного боку буде опускати ціну від продавця, з другого буде переживать, що після всіх цих затрат, що не зможе повернуть вкладене після перепродажу...:(
Так , колего, формуються філософії двох поглядів , безтурботного мрійника , та розважливого БАРИГИ. ;) Тільки не подумайте, що все чорне , або біле;
кожен із нас в праві вибирати свої відтінки сірого. Деякі, наприклад, скажу примішують ще сюди особливості свого національного принципу.:p:p:p
 
Останнє редагування:

Буга

Снайпер
Пане Буга, я з Вами згоден, але, як кажуть : - На кожен товар, є свій купець.;)
Думаю в цьому випадку рушниця найде свого «господаря» і він не буде перейматися, що там, щось не так, а буде просто насолоджуватись гармонією особистого ґатунку. І таких прикладів, безліч. А той, хто наперед вирахує всі затрати на рівні 1000 -1200 $ ,:cool: його не придбає.
З одного боку буде опускати ціну від продавця, з другого буде переживать, що після всіх цих затрат, що не зможе повернуть вкладене після перепродажу...:(
Так , колего, формуються філософії двох поглядів , безтурботного мрійника , та розважливого БАРИГИ. ;) Тільки не подумайте, що все чорне , або біле;
кожен із нас в праві вибирати свої відтінки сірого. Деякі, наприклад, скажу примішують ще сюди особливості свого національного принципу.:p:p:p
Так справдi, iнодi краще з эвреем загубити, нiж з украiнцем зайти..якщо ми говорим про вiдтiнки, то тут варто зауважити, що э 12 песикiв i як назло нi одноi бiлоi...а вiдтiнки не приймаються. Стосовно мрiйникiв на цьому форумi, бiльшiсть так i буде мрiяти все життяпро щось краше, але - " на шару" .
 

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Не знаю, що Ви там губите з евреем, я бiльш переживаю за мертвого "студента":oops:
....... :oops: ну то таке - переживу :oops: Але очiкування, рiч не гарна навiть болюча -
мабуть тодi був мрiйником. Розчарування пicля слiв: - хотiв бiлу, а там нема... I все...
Я це називаю , як в анекдотi (Немой мальчик Хулио руками показал, как его зовут)
Нi тобi фото, нi тобi пояснень.
 
север - гляньте на номера ружей лебо -там тоже 5 цифр (а может я старею) прицельную планку такую производил ДЭФУРНИ потом ссср на тоз 57
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Значит, по ружью.
Владелец решил, пока что, не продавать его по поступившим предложениям ( были такие попытки), а... просто проверить его в работе, т.е.- на охоте!
Всем участникам обсуждения- спасибо!
Тему можно считать закрытой.
 
Зверху