Остановить браконьерство!

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вам, блин, хрен угодишь!!!
Но в таких случаях надо разбираться в конкретике - возможны разные причины и варианты ответа.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
KIRA;208927 сказав(ла):
Що робити з кабанами? Половина села вже не буде копати картоплю, інша половина до осені також лишится при своїх інтересах, люди грозяться сипата якусь отраву. Oдним словом кабаняча облога!

0_о
 

saeco

Мисливець
KIRA;208927 сказав(ла):
Що робити з кабанами? Половина села вже не буде копати картоплю, інша половина до осені також лишится при своїх інтересах, люди грозяться сипата якусь отраву. Oдним словом кабаняча облога!
Дуже цікавий підхід.
Якщо городи Ваша приватна власність, то будьте так добрі, навчіться її охороняти. До речі Цивільний Кодекс України, чітко вказує на тягар відповідальності за свою власність. Вам Держава дала безкоштовно землю, а Ви ще претензії пред'являєте. До речі тваринний світ є державною власнітю.
Ставте паркани, огорожуйте сіткою.
Але якщо, городи є самозахватом біля лісу, що на України скрізь, то тоді вибачайте.
Якщо кабани прийшли у городи значить у лісі проблема з кормом. Зробіть їм кормушки.
З іншого боку, в Білорусії кабани ходят дворами і ніхто не має право їх вбивати, бо вони державна власність. За вбивство кабана, якщо я не помиляюсь, кримінальна відповідальність до 5 років ув'язнення. Мабуть через те в Білорусії чудові полювання.
 

Гусар

Слідопит
Уже начали бракуши колесить озимку. На этой неделе будем делать выезды с егерями. Будет толк, отпишусь о результатах.
 

typict

Мисливець
Доброго дня, вирішив трохи поборотись з браконєрами в себе в селі на батьківщині, їх улюблене зайняття - це ганяти зайця машиною вночі, чув як хвалились що по 70 зайців за ніч брали, думаю брешуть ), але що ганяють - то точно. Вирішив розкинути саморобних їжаків щоб колеса пробивали. Може хтось займався таким і підкаже яких їжаків зробити краще, я поки думав просто набити цвяхів в доску і розкласти посеред поля де видно що їздили машиною.
І чи не зашкодять такі їжаки сг. техніці яка буде потім на цих полях садити або збирати урожай ?
 

мр 153 12 76

Мисливець
typict;228269 сказав(ла):
Доброго дня, вирішив трохи поборотись з браконєрами в себе в селі на батьківщині, їх улюблене зайняття - це ганяти зайця машиною вночі, чув як хвалились що по 70 зайців за ніч брали, думаю брешуть ), але що ганяють - то точно. Вирішив розкинути саморобних їжаків щоб колеса пробивали. Може хтось займався таким і підкаже яких їжаків зробити краще, я поки думав просто набити цвяхів в доску і розкласти посеред поля де видно що їздили машиною.

І чи не зашкодять такі їжаки сг. техніці яка буде потім на цих полях садити або збирати урожай ?
обязательно нашкодять!!!!Где то я уже читал по поводу ежей на этом форуме и был там спор по этому поводу вспомню кину ссылку.С Ув.
 

typict

Мисливець
Погано.... ( Бо я не знаю що з ними робити. Один собі навіть колеса на УАЗ приробив як у американських монстеркарів, думаю спеціально щоб по полям їздити і браконєрством займатись. А говорити з ними сенсу немає, в них своя правда
 

мр 153 12 76

Мисливець
typict;228277 сказав(ла):
Погано.... ( Бо я не знаю що з ними робити. Один собі навіть колеса на УАЗ приробив як у американських монстеркарів, думаю спеціально щоб по полям їздити і браконєрством займатись. А говорити з ними сенсу немає, в них своя правда
не факт у меня товарищ тоже охотник УАЗ у него есть с огромными колесами,но он занимается ТРИАЛом))))
 

typict

Мисливець
Довго думав про шипи і фарщиків, багато матеріалів перечитав і знайшов таку статтю http://www.ecoethics.ru/old/b39/0701.html Тут проводили розрахунки, що стержень діаметром в 1см не настільки гострий щоб проколоти взуття під натиском ваги людини, але для того щоб проколоти колесо - його вистачить. Тому єдиний варіант який я бачу, це розставляти такі їжаки по полю після польових робіт і забирати їх перед проведенням нових робіт. Для цього можна позначати місце на карті, щоб довго не шукати, і розкладати такі шипи не в довільному порядку, а чітко по схемі (фарщики всеодно її не продумають). Можна це навіть вписати в бюджет місцевого УТМР. Спробую це запровадити в себе на батьківщині...
 

agronom

Новачок
typict;228316 сказав(ла):
Довго думав про шипи і фарщиків, багато матеріалів перечитав і знайшов таку статтю http://www.ecoethics.ru/old/b39/0701.html Тут проводили розрахунки, що стержень діаметром в 1см не настільки гострий щоб проколоти взуття під натиском ваги людини, але для того щоб проколоти колесо - його вистачить. Тому єдиний варіант який я бачу, це розставляти такі їжаки по полю після польових робіт і забирати їх перед проведенням нових робіт. Для цього можна позначати місце на карті, щоб довго не шукати, і розкладати такі шипи не в довільному порядку, а чітко по схемі (фарщики всеодно її не продумають). Можна це навіть вписати в бюджет місцевого УТМР. Спробую це запровадити в себе на батьківщині...
згадав приказку"коли собакі робити нічого, вона яйця лиже". Краще пару кормушок зробіть за те время,що будете з косою тягатись. А форщиків треба просто їхоти і ловити.
 

typict

Мисливець
Про те, що треба їхати і ловити тут уже вздовж і поперек переписано, а тут наприклад http://www.uahunter.com.ua/forum/kak-borotxsya-s-farshtikami-t11356.html уже на 72 сторінки понаписували. Але "їхати і ловити" - як це ви собі уявляєте ? Вони стануть вийдуть з машини і здадуться ? До того ж серед тих хто за своїми службовими обовязками повинен якраз "їхати і ловити" багато і самі є фарщиками. То вони поїдуть ловити самі себе ? На тому форумі де 72 сторінки понаписували є люди які колись були фарщиками в 90-ті роки, так от один з них каже, що тільки шипи могли їх тоді зупинити, агрументів він наводить сотні і я йому вірю. А пару кормушок зробити - то з них скоро не буде кому їсти, якщо один такий фарщик за ніч може 30 зайців вбити.
 

agronom

Новачок
може 17гр за літр бензину допоможе. А ловить не обовязково, хватає записать номер. Їжаки може й поможуть, тільки подумайте скільки стое скат на трактор чи комбайн?
 

typict

Мисливець
agronom;228870 сказав(ла):
може 17гр за літр бензину допоможе. А ловить не обовязково, хватає записать номер. Їжаки може й поможуть, тільки подумайте скільки стое скат на трактор чи комбайн?
Розставляти такі їжаки по полю після польових робіт і забирати їх перед проведенням нових робіт. Все описав вище

17 гривень за бензин не допоможе, бо для багатьох це є просто заробіток, мясо яке вони здають подорожчає і все.
 

Атос

Мисливець
typict;228938 сказав(ла):
Розставляти такі їжаки по полю після польових робіт і забирати їх перед проведенням нових робіт.
Сам будешь определять сроки или к фермерам звонить?

typict;228824 сказав(ла):
Але "їхати і ловити" - як це ви собі уявляєте ? Вони стануть вийдуть з машини і здадуться ?
Конечно проще как и они, изподтишка,но 100% раскидать-раскидаешь ,а собрать не соберешь.

Гусар;227823 сказав(ла):
На этой неделе будем делать выезды с егерями
Единственно правильный метод.Есть же том первичка УООР,есть наверное и другие пользователи вот с ними и работай,а мелкие подлянки втихую...поверь они узнают быстро , кто Аника-воин. Последствия описывать? Только обществом или ты в том коллективе не состоишь.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Років 30 назад бачив, як на полюванні, в лісі, один мисливець розбатав собі ногу на їжаці; резинові чоботи не допомогли і дядьки його возили в лікарню зашивати ногу. Моя думка, що це малоефективний метод боротьби з бракошами і обов"язково хтось попаде невинний.
З пов.
 

typict

Мисливець
Одинокий Вовк;228955 сказав(ла):
Років 30 назад бачив, як на полюванні, в лісі, один мисливець розбатав собі ногу на їжаці; резинові чоботи не допомогли і дядьки його возили в лікарню зашивати ногу. Моя думка, що це малоефективний метод боротьби з бракошами і обов"язково хтось попаде невинний.
З пов.
http://www.ecoethics.ru/old/b39/0701.html Тут проводили розрахунки, що стержень діаметром в 1см не настільки гострий щоб проколоти взуття під натиском ваги людини. Потрібні правильні їжаки
 

typict

Мисливець
Атос;228954 сказав(ла):
Сам будешь определять сроки или к фермерам звонить?
В первичній організації (в нас наприклад) не так багато полів по яких можна фарити, всього 3-4 окремих поля (озима і ид.) Тому всі фони в одній власності. Фермеру також не подобається коли його поле витолочують, тому до цього можна підключити і його. Це не так складно як здається. Восени фермер дзвонить і каже "польові роботи закінчені", ми ідем ставим шипи. Весною сходить сніг - ідем забираєм їжаки, нічого неймовірного тут немає.

Атос;228954 сказав(ла):
Конечно проще как и они, изподтишка,но 100% раскидать-раскидаешь ,а собрать не соберешь.
Не із подтішка, а на кожному вїзді до поля поставити табличку "НА ПОЛІ ШИПИ!" От і все. На деяких можна навіть шипи не ставити а тільки таблички.

Почитайте коментарі тут http://www.uahunter.com.ua/forum/kak-borotxsya-s-farshtikami-t11356.html Де колишній фарщик 1000 разів розказував як вони колись браконєрили, ніхто їх ніразу не спіймав, за ніч вони проїжджали по 2 області і на одному полі не були більш ніж по 10хв. Кого ви там спіймаєте ? Їх тоді зупиняли тільки шипи, вони на поля де попадались на шип просто більше не їздили.
 

Атос

Мисливець
Я не против борьбы,боритесь но с умом.Расскажу одну ситуацию,пожарка двинула на речушку через поле и три ската на прикопаной бороне- капут ,две хаты в пепел.Продумывать все надо,а вообще "гуртом и батька легче бить".
 

гуп

Новачок
Цього тижня житель села Ніверка
повідомив громадським активістам
Кам’янця-Подільського про те, що на
річці Збруч систематично здійснюється
незаконний вилов риби за допомогою
рибальських сіток.
Варто зауважити, що ця територія
знаходиться в межах Національного
природного парку «Подільські Товтри»,
в межах якого діє особливий режим
ведення рибальства та полювання, що
ускладнює суть злочинного діяння.
В ніч з понеділка на вівторок активісти
сформували мобільну групу, яка
вирушила на місце події за для
припинення продовжуваного злочину.
Приєдналися до них і журналісти
Громадського телебачення Podillya.tv,
які вирішили зафільмувати зловмисні
дії.
Прибувши на визначене місце, де, за
словами небайдужого жителя Ніверки,
полюбляють «рибалити» невідомі,
активісти виявили автомобіль
ВАЗ-2101 з якого двоє дістали мішки з
сітками та відправились на човні
встановлювати їх у водоймі Збруча.
Було прийняте рішення чекати «збору
врожаю», аби взяти зловмисників «на
гарячому».
Добряче виспавшись у автівці, близько
5-ї ранку, невідомі вирушили збирати
улов. Тим часом активісти наблизилися
впритул до автомобіля, де виявили
мішок свіжовиловленої риби і зайняли
позиції аби не сполохнути браконьєрів.
Збір врожаю тривав близько двох
годин. При цьому невідомі робили це
особливо не ховаючись: голосно
розмовляли, кашляли, наче робили
буденну справу, а тому не відразу
помітили по прибутті на берег, що за
ними пильно стежать. І лише висипана
активістами (для відео фіксації) з
мішка риба привернула їхню увагу та
змусила роздивитися по сторонам.
Однак вже було пізно, відеокамери
зафіксували шість мішків із зібраними
сітками та ще один мішок з рибою.
Зрозумівши всю суть ситуації невідомі
пред’явили посвідчення членів ГО
«Українського товариства мисливців і
рибалок» та почали доводити те, що
вони здійснювали плановий рейд по
виявленню фактів незаконного вилову
риби в річці Збруч. Невідомими
виявилися голова президії районного
товариства мисливців і рибалок
Микола Пиріг та єгер Микола
Кравченко. На питання чому вони
роблять вилучення рибальських
засобів та проводять рейд без участі
представника водної міліції «рибалки»
так і не змогли пояснити. При цьому в
них не знайшлося жодної
документації, яка б підтверджувала
плановість рейду та фіксувала факти
вилучення не лише рибальських
засобів, а й виловленої риби.
На місце події був викликаний наряд
міліції. За дві години після виклику
правоохоронці таки прибули. Вони
перерахували усі потенційні засоби
скоєння злочину і точну кількість
витягнутої з сітками риби, взяли
пояснення в присутніх, після чого були
внесені відомості до ЄРДР. Сітки та
човен було вилучено до вияснення
справи по суті.
Хоч цього разу улов рибалок виявився
не надто вражаючим (ледь менше
мішка), однак можна лише уявити,
скільки риби було незаконно
виловлено та реалізовано раніше,
адже за словами мешканця села
Ніверка такі «рейди» в цих чолов’яг
відбувалися систематично.
Виходить так, що представники
організації, яка мала б об’єднувати
громадян для охорони, відтворення,
збереження, раціонального
використання тваринного світу та
захисту спільних інтересів (саме це
вказано у визначені загальних
положень діяльності УТМРу),
використовують її у власних
меркантильних інтересах. «Так
склалося, що в нашій державі
контролюючі органи «підминають» під
себе незаконні схеми та процедури, –
каже один із громадських активістів,
що приймав участь в полюванні на
браконьєрів, – прийшов час змінювати
це».
Відео з «рейду» дивіться нижче:


http://podillya.tv/2014/11/15/polyuvannya-na-brakonyeriv/
 

typict

Мисливець
От так і буває, ті хто має боротись з браконєрством самі є самими активними браконєрами
 
Зверху