Ответы для сдачи экзамена на удостоверение охотника

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем PavelS, 13 сер 2015.

1. pio

pio Новачок

Посмотрел - в охот книжках пишут 1000 м.
    Цитату пп 1.13 удалил как ошибочную, вставил из книжки где 1000 м для пули, 250-300 для дроби и 400-600 - картечь.

2. ColdSteel

ColdSteel Новачок

+1 все именно так

Вкладення:

• vampire.gif
      vampire.gif
      Розмір файлу:
      10,6 КБ
      Переглядів:
      10
  3. Серг-Кл

Серг-Кл Мисливець

https://drive.google.com/open?id=0B5L0Qflk33fAVzRVS3M3a1hFVVE есть ошибки! Когда учил исправлял на распечатаном, где уже не вспомню. Их мало, но есть. Актуальность - хз)) хотя в кладке фазана тоже количество яиц как и раньше. Законодательство - может что то поменялось.

4. lopan

lopan Новачок

pio подобається це.
  5. Адвокат1987

Адвокат1987 Мисливець

Допомагав здавати екзамен двом своїм колегам. Екзамен здавали 14.07.2017 року. Територія здачі Волинська область (
    Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства).
    Скидаю в в форматі ПДФ питання та відповіді на чорновику, в якому строки полювання та штрафи зазначені станом на 14.07.2017 року, а не по старих як в більшості питань. Також після здачі іспиту видають на руки Звіти про здачу іспиту (два екземпляра яких я долучаю білет номер 6 та 11). Враховуючи, що в нас в Україні єдина структура лісгоспів то я думаю питання в Усіх областях однакові. Надіюсь комусь допоможе.
    Хочу звернути увагу, що в нас в Лісгоспі при здачі, ніхто ні кого як Казав Олег Олєйнік "завалити не хоче", якщо щось призабули і хочете підглянути це можна зробити. Просто дають на 24 питання 15 хвилин тобто 37,5 секунди на одне питання, всі точно не вспієте списати, і як наслідок нездасте, але якщо ви призабулись якийсь розмір штрафу або період гону чи скидання рогів чи строку полювання підглянути як то кажуть дають можливість. При здачі екзамену було 15 чоловік, всіх розсажують по одному, екзамен здають кожного вівторка на 11.00 та 14.30. Після здачі екзамену оплачуєте 60 грн за посвідчення та 1.7грн за Картку, при цьому банківські послуги склали ще 40 грн. бо в найближчому банку одна проплата коштує 20 грн. З 15 чоловік, що здавали з першого раза здало чоловік 5 (два з яких мої колеги), з другого чи третього 4 чоловіка, всі інші 6 здається не здали.
    По питаннях відразу звертаю увагу в білетах Є питання яких немає в переліку визначеному Державним агенством лісових ресурсів України, їх небагато в білеті по одному максимум два трапляється, наприклад в одного з моїх було питання : "При зарядці патронів, яка із поданих нижче комбінацій пороху і капсіля є правильною", це при тому що один з тих, що здавав взагалі незнав, що капсулі є різні, бо він набої завжди купував для стенду і як він казав а нащо воно мені взагалі треба, я прийшов сказав на що мені треба, а виробник сам має потурбуватися про те, що я купую. Ну і я частково поділяю його думку, тим більше багато мисливців нових взагалі незнають, що таке центробій і можливо латунних гільз ніколи не побачать, але це лірика.
    Зверніть увагу, що деякі питання (відповіді на них) сформульовані не так як у білетах, наприклад : "До якої групи тварин відноситься кабан" у всіх відповідях написано, що Парнокопитні, але у тестах відповіді Травоїдні, Хижаки, Всеїдні. Ну взагалом якщо готуватись тест здати не проблема, більшість тих, що не здали це хлопці або дідусі з села де немає "світла і газу" і вони не знають, що таке інтернет, і що є 237 питань, рушниця у них не бенелі і не берета, а якийсь допотопний іжачок чи ТОЗ, але при цьому Вони у своїх угіддях будуть найкращими мисливцями, можете навіть несумніватись. Всім цим юнакам та Дідусям мої заготовки були відксерені і безкоштовно передані до вивчення, думаю з наступного ексамену у них все буде успішно. При цьому їх зобовязав ці ксерокси на наступному екзамені передати інших "Нездавшим", а не в смітник викидати.
    Як то кажуть : "Ні пуху, ні пера!" .

Вкладення:

pio, Genry та PinchukMP подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф