Открыта и закрыта планкы.

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем василь довжик, 25 січ 2018.

reloader
 1. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Вітаю шановне товариство.Поділітся хто як себе переналаштував цілитись з відкритою планкою після того як користувались при естрільби закритою планками.Чому питаю тому,що після переходу з тож34 на нео12 виходить дріб лягае нижче.Можливо хтось щось придумав щоб і на далі цілитись з закритою планкою.Дякую.З павагою.
   
 2. Safari
 3. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Берите выше!
   
 4. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  http://www.hunter.ru/node/1818
  http://piterhunt.ru/pages/nk-os/1/6-loga.htm
  http://www.hunter.ru/node/2975
  http://www.logovo.info/main.mhtml?Part=5&PubID=766
  http://www.logovo.info/main.mhtml?Part=5&PubID=836
  и т.д. и т.п.
   
 5. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  То "азбука". А в современном полуавтомате еще проще:
  [​IMG]
   
  Dimastiy та ATIS подобається це.
 6. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Дякую,прочитав дуже цікаво і повчально.А також спало на думку вирахувати всі розміри по яким майстри роблять приклад під замовника і виставити таким чином приклад конкретно під себе.Не хочу просто переналаштувати себе на прицілювання з відкритою планкою.
   
 7. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Дякую за пораду,але я люблю точно і конкретно а не думати зайвий раз чи достатньо я взяв вище.С повагою...
   
  север подобається це.
 8. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Та ні,я не до того.Якщо приклад без проставок,то це його "домашня заготовка",але планку в такому положенні буде видно яа відкриту,то малоб бити вище.Можливо,щоб не висило,забагато опускається ствол,ще більше закриваючі планку.Або відстань до цілі і робота патрона на такій відстані.
  Спробуйте стрілити кулею на короткій,середній,довгій дистанціях,потім те саме дроб'ю,бо по ідеї планка паралельна осі ствола і розмір мушки ні до чого,це як марка коліматора.
   
  Ohotnik47 подобається це.
 9. vkkovalov

  vkkovalov Мисливець

  Я поставил меньшего размера мушку. Проблема ушла что на 35 м что на 50 м.
   
 10. CheshireCat

  CheshireCat Мисливець

  Мені простіше було б перевчитись на стрільбу з відкритою планкою.
  Невже це так складно?

  https://goo.gl/BpSJ4Z
   
 11. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Підняв приклад все стало на своі місця.Стало чітко при прицілюванні видно планку можна як с відкритою так і закритою цілитьсь.А саме головне те що зараз при прицілюванні при укладці видно як початок так і кінець планки по лінії яб сказав,що мушка і не потрібна.
   
  1gena73 подобається це.
 12. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Підняли приклад?Може так і зручніше саме для Вас за антропометричними даними,якщо говоримо про одне й те саме.Взагалі для стрільби по планці приклад опускають до низу,а застосовуючи оптику приклад піднімають догори(затильник вверх).
   
  Останнє редагування: 29 січ 2018
 13. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Так підняв.Поставив проставку 55 та,що піднімає приклад,ставив 50 забагато.Яб навіть сказав,що зараз цим зробив завищений бій буде але це те що треба.Шкода що в роботі не випробовувати тобто на зайчика піти.Але ні чого по тарілочкам треба спробувати.Поки що можу сказати те що рушницю підігнав під себе чудово.
   
 14. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  І відвід під правшу також поставив там вона
   
 15. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Відстріляєтесь по мішенькам,то скажете,чи проблема зникла.Бо ,гадаю,Ви не перший і не останній в кого рушниця попадає куди їй заманеться,а рішення питання в прикладі.Стріляє ружжо,а попадає приклад.
   
 16. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Мав не одну рушницю і зараз можу твердо сказати,що буде влучно.При укладці рушниці все чітко співпадає а саме планку чітко по прямій видно без будь яких зайвих рухів головою.Ну хіба,що якийсь заводський косяк с планкою.З'явиться час неодмінно кулею пристріляю
   
 17. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  А ще таке питання,чи розмір мушки тепер має якесь значення?
   
 18. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Як на мене то чим менша тим менш іі помітно.Але все покаже коли виїду постріляти.Для мене як добових 35-45 метрів не думаю,що мушка має велике значення.Як ви там говорили попадає приклад.Отож рахую в першу чергу підігнати рушницю під себе інакше не поможе ні мушка ні цілення з відкритою чи закритою планками. Ну це моя думка яка надіюсь після відстрілу покаже с позитивної сторони.С повагою...
   
  Сергийко подобається це.
 19. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Я перший рік теж влучав вкрай погано.Вирішив поставити коліматор-допомогло,хоча ставив його для сутінок,бо вся качка була тільки надвечір і хмари затуляли небо геть як вночі,а потім могло і розвиднитись і ще бачили захід сонця.Але в комплекті відсутні прокладки і товариш просто випадково запропонував це диво,я спробував підняти приклад під каліматор-всп вийшло чудово,потім ту саму прокладку перевернув і почав стріляти без каліка по планці,але щоправда тільки цьоги року по планці,би настільки звик до каліка,що по планці не міг себе змусити.Проте сильні заметілі плюс зайва вага на зброї змусили зняти каліматор,перегнути приклад,зняти муфту з прикладу з шістью набоями і заряджати в магазин один патрон,а це загалом півкіло!,і то з'явилось натхнення до 20 калібру у пластику,до тогож з коротким стволом.
  Зрештою,бачу і Ви перешли до півавтомата з ,як казав один форумчанин,з двохстовбурової(двоствольної) рушниці.Я одразу брав п/а,тому і доходив до всього сам плюс форум,хоча не зі всім згоден,вірніше,поки сам на граблі не наступиш.Парні з форуму кажуть,візьми щось добре з радян ького або італійського,і буде тобі і щастя,і розуміння,проте і запитую у Вас,чи є доцільність і сенс у придбанні такої зброї,чи буде вона краща за любого "працюючого" турка,окрім,звісно понтів і краси самого виробу?Дякую.
   
 20. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Щось забагато написав.Простіше- чи варто купляти бренд і чому.Можливість є,але доцільності не вбачаю.
   
 21. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Я теж такої думки.Нео цілком мене задовольнило.Як би я купив за 3-4 тисячі доларів рушницю то напевно хустинка в кишені постійно булаб.А так за таку ціну в пластику в мог и болото по барабану.Да і для полювання хватить ,от для стенда це вже під знаком питання.
   

Поділитися цією сторінкою

Графф