Открыта и закрыта планкы.

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем василь довжик, 25 січ 2018.

 1. Сергийко

  Сергийко Слідопит

   
  alexnowar подобається це.
 2. Safari
 3. Bessarab

  Bessarab Новачок

  Сергийко, попробуй вскидывая ружьё сразу смотреть на мушку т.е. целится не по планке, а по мушке! Мне с Бенелли помогло! Мне даже лучше стрелять по летящей птице с открытой планки, обзор лучше что ли?!o_O
   
 4. Сергийко

  Сергийко Слідопит

  Я смотрю на цель, подвожу мушку на цель,а планка уже выставлена закрытой,домашней заготовкой по мушке изменением угла приклада Это в полях,а на болотах по утке использую колиматор или если без него,то перекручиваю угол приклада.С каликом-приклад вверх,соотв.ствол ниже линии ; без калика ,по мушке,приклад вниз,соотв.ствол поднимается на линию прицеливания по планке.
  Открытой планкой с наведением мушки на цель не стреляю,стреляю закрытой выше цели.Было такое,что не перекрутил приклад и стрелял открытой планкой,так уж вложилось ружье-результат с 15метров промах.Пока больше не экспериментирую,да и стрельба с каликом приучает исключительно к стрельбе по марке,а без калика привычно ищешь марку(оптоволоконную мушку).
   
 5. Ромка

  Ромка Новачок

  Хочу розповісти про власний досвід з даного питання. Колись загубилася у мене мушка на МР-153, і я купив оптоволоконну, в надії, що вона більша і краще її буде видно, щоб цілитися. Але сталося не так як гадалося, почав взагалі не влучати в ціль. Вистреливши у пластикову пляшку, яка плавала на воді, побачив, що осип дробу лягла перед пляшкою, тобто рушниця почала низити. Здогадався, що мушка велика, а цілюся я так як і завжди (із закритою планкою), тобто ствол опускається нижче. Я замінив цю оптоволоконну мушку на звичайну (із тоз-54) і все стало на свої місця. У цьому році придбав п/а Франкі Аффініті. Після випробування помітив таку ж проблему (воно низить якщо цілитися із закритою планкою). Поміняв мушку на звичайну латунну (маленьку), змінив проставку у прикладі трохи відвівши його вправо та опустивши вниз, і стало все ГУД.
   
  Serg_otto та василь довжик подобається це.
 6. TRUST ME

  TRUST ME Мисливець

  Відкрита чи закрита планка - це чисто психологічний фактор. Мушка завжди повинна накривати (закривати) ціль.
   
 7. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  А если не пользуешься мушкой? :)
   
  ATIS подобається це.
 8. ATIS

  ATIS Снайпер

  Також мушку ніколи не бачу. Купивши аффініті побачив що низить, опустив проставкою приклад, мушку не трогав. Все туди бити як треба, при стрільбі відкрита чи закрита планка небачу.
   
  1gena73 подобається це.
 9. TRUST ME

  TRUST ME Мисливець

  В такому випадку, зріз планки підводиться під ціль. Мушка в глакостволі відіграє роль фіксації траекторії і ні в якому разу не вицілювання. Любе вицілювання це промах і втрата часу.
   
  Останнє редагування: 30 бер 2018
  василь довжик та 1gena73 подобається це.
 10. babur

  babur Мисливець

  Я не пользуюсь мушкой при стрельбе по движущейся мишени,а стреляю по планке.Пробовал стрелять с открытой планкой,что то не получается,привычка.Мне мушка нужна только тогда когда я стреляю по сидячей цели.например выбежал лисовин из леска на дорогу и крутит головой,определяет откуда надо ждать опасности,а он уже на мушке.
   
  василь довжик подобається це.
 11. мунька

  мунька Мисливець

  мені після 34-тоза,стріляти з зімсона з відкритою планкою ну просто пісня...вскинув і бьеш і не вицілюєш.на охоті воно ж як,пока вицілиш ту мушку,а це швиденько підвів практично на стволи і вистрілив,рахую що з відкритою планкою на вскид і на зорьках стріляти удобніше,моя така думка....
   
 12. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  І з двома откритими очима?Теж себе хочу перенастроіти і мушку тоді можна взагалі викрутити.Пока пребував з откритими очима якось двоіться.
   
 13. мунька

  мунька Мисливець

  ну око я прижмурюю,ше не практикував з відкритими очима скажу чесно,но стріляв з різних рушниць то бачу що з наших рушниць такбимовити треба брати під низ коли стріляєш з відкритою планкою,все це діло привички правда.....
   
  василь довжик подобається це.
 14. Сергийко

  Сергийко Слідопит

Поділитися цією сторінкою

Графф