Открытие на пушного 2017

Статус
Закрита.

Pavel1988

Снайпер
А на этого барсука, то же, была "лицензия" ????????
Хлопцы, не уже ли нет никого с Хмельницкой области ??????
Данные видео, есть прямым доказательством БРАКОНЬЕРСТВА !!!!!!, пусть малыш ответит по всей строгости Закона, достаточно все это отнести в УООР, Лес Хоз и пусть заплатит штраф .....
А ми на якому форумі? Для чого кудись щось нести? Я думаю достатньо того що тут викладено відео, а реакція повина бути.
 

КДН

Слідопит
Вірш не з вершин,а так,по селі
Звіти «правдиві» клеять вони.
)(улі нам хлопці,вони не при чім,
Бахнули зайціВ,а пишуть- ОДИН!
На полюванні одна є біда,
Мисливців багато,а зайця нема
Якого зайця?... Спитаєте ви
А того що йобнув з « природи» один
Борсук появився
-»СТАЯТЬ» ДАРАГОЙ
Тер’єра пустили і кинулись «в бой»
Да,це біда,нема що сказати,
Арго і Яремко годі мовчати !!!!!

П.С. Читати ПРАВИЛЬНО !!!
 

Гобой

Снайпер
А на этого барсука, то же, была "лицензия" ????????
Хлопцы, не уже ли нет никого с Хмельницкой области ??????
Данные видео, есть прямым доказательством БРАКОНЬЕРСТВА !!!!!!, пусть малыш ответит по всей строгости Закона, достаточно все это отнести в УООР, Лес Хоз и пусть заплатит штраф .....
Этот козак когда не будь пристрелит своих товарищей. То он зайца лупит перед носом у товарища, то барсука стреляет в пару сантиметрах от коленки товарища.
 

YaSancho

Мисливець
Я противник таких говновидео, зачем снимать момент жестокости со стороны собак и человека, ведь действительно кино смотрят все, потом и неадекватное отношение к охотникам и т.д. Красивые фото с трофеем, это да, а видео с затравленным животным, порванной собакой и пальба хрен знает как, это не для всех... Таког нельзя выкладывать на общее рассмотрение...
ИМХО
 

kef

Зброяр
Це надто мягко сказано.....Морду бити за таке кіно щоб іншим не повадно було....Разом із тими хто це відео до вільного перегляду допускає...
 

Копатыч

Зброяр
а видео с затравленным животным, порванной собакой
Ну как бы, это есть "жизнь", другое дело, когда человек покупает себе "норную" собаку и думает, что лисы и еноты будут сами вылазить из норы :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:, ни фига ....., норная собака, это не лягаш ........., это труд, это рваные раны у собаки, это нитки, иголки, антибиотики ......, лопаты, иногда трактор .....
Подобные видео, надо смотреть тем, кто думает, что вот заведу себе "норника" и ......... все лисы (еноты) мои, ага, сейчас ......
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Постанова :D Сейчас модно делать такие вещи, особенно когда вроде как случайно гробятся очень не дешевые вещи. Я Костю Академика смотрю постоянно, считаю что он король в этой области. Особенно после угробленного БМВ Х5 за лимон рублей :)
 

Croc

Мисливець
Люди ті що ніколи не втрачали своїх вірних собак не зможуть зрозуміти. А коли відкопуєш собаку з нори а вона вже мертва і пошматована, на душі дуже тяжко повірте.
 
:D:D:D:D:D:D:D:D... нє так:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: чи так :p:p:p:p:p:p:p:p:p а може так:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Пишем шо бачим, та відчуваєм,
Розум, натхнення, душу теж маєм.
Всіх " буквоїдів та правотворців"
посилаю Я - нахуй, бо не вартують
і сцика собаки.
С выражениями и матом по аккуратнее! Здесь в большинстве народ культурный!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

mulyavchik

Снайпер
Так все вірно. Бракош серед нашого "брата" ще нажаль - вистачає. Як це не прикро, нам чути.
А як мені здається, їх (бракош) з кожним роком, стає все більше і більше. Раніше, було набагато їх - менше.
Чи то голод, чи жадібність людська підштовхує людину до цього, чи ще щось. Тут треба вже психологи.
Не голод, шан. пане Механік,не голод. Пох..зм, безкарність, вседозволеність та відсутність нормального контролю з боку тих людей які мають його родити. Ну і наш бидлячий менталітет.Після мене хай там хоч трава неросте, аби сьогодні було. І починати вчити треба ще в утробі матері що так неможна,от тоді то може й буде якийсь толк.
 
Статус
Закрита.
Зверху