Отримання дозволу у випадку погашеної та знятої судимості

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем oler117, 13 жов 2017.

Safari-Dnepr
 1. oler117

  oler117 Новачок

  Всім привіт!

  Підкажіть будь-ласка, чи можливо отримати дозвіл на гладкоствол у випадку, якщо у людини була судимість за кримінальним законодавством, яка була погашена та знята за рішенням суду після успішного завершення умовного терміну?
  Чи залежить можливість отримання дозволу від статті, за якою людина притягувалась до відповідальності?

  Я читав в інтернеті інформацію щодо цього, але все таки зрозумів не до кінця...

  Заздалегідь дякую за відповідь! :)
   
 2. Safari
 3. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  Наказ Міністерства внутрішніх
  справ України
  21.08.1998 № 622


  Зареєстровано в Міністерстві
  юстиції України
  7 жовтня 1998 р.
  за № 637/3077​

  ІНСТРУКЦІЯ
  про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів
  5. Погодження укладання трудових договорів на виконання робіт, пов'язаних з виготовленням, ремонтом, придбанням, зберіганням, обліком, охороною, перевезенням і використанням предметів, матеріалів і речовин, на які поширюється дозвільна система​

  5.1. Надання керівникам підприємств, установ, організацій, суб'єктам господарювання згоди на укладення трудових договорів на виконання робіт, пов'язаних з виготовленням, ремонтом, придбанням, зберіганням, обліком, охороною, перевезенням і використанням предметів, матеріалів і речовин, на які поширюється дозвільна система, здійснюється після перевірки таких осіб працівниками органів поліції за територією обслуговування (місця проживання таких осіб) на підставі листів керівників цих підприємств, установ, організацій, суб'єктам господарювання, які з цією метою подають до органів поліції необхідні дані (список осіб із зазначенням їхніх прізвищ, імен та по батькові, дати і місця народження і проживання, відомостей щодо попередньої трудової діяльності; медичні довідки; довідки про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування).
  Органи поліції не мають права давати згоду керівникам підприємств, установ, організацій та суб'єктам господарювання на укладення трудових договорів на виконання таких робіт, а також видавати дозволи на придбання, зберігання та носіння вогнепальної зброї та бойових припасів до неї, пневматичної чи холодної зброї, пристроїв та патронів до них громадянам, а також проводити їх перереєстрацію в разі:
  ;наявності в особи судимості за злочин, яка не погашена або не знята в установленому порядку.
  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98/page?text=%F1%F3%E4%E8%EC%EE%F1%F2
   
 4. вованыч15

  вованыч15 Новачок

  Добрый вечер!У меня была статья 263 у к.Срок дали условно на один год,попал под амнистию в августе,судимость закрыли.Но разрешение на оружие можно получить только через пять лет,после погашения судимости.Как то так!!!Я думаю вы 263 статью знаете?
   
  krushinski00 подобається це.
 5. krushinski00

  krushinski00 Снайпер

  Ну у вас підходяща.якщо попаде під амністію то зможете потім зайти за справочкою.якщо буде нормальна то дозвіл без питань
   
 6. oler117

  oler117 Новачок

  По поводу того, что можно получить через 5 лет после снятия судимости, это где-то прописано или это неофициальная информация?

  У меня 296 ч. 4, и я боюсь, что мне могут отказать. Условно дали 2 года, ходил отмечался, "вел себя хорошо", по окончанию этого срока судимость сняли по решению суда.
  С одной стороны в законе написано "наявності в особи судимості за злочин, яка не погашена або не знята в установленому порядку", а с другой стороны наверное те, кто выдают разрешения имеют полномочия не выдать его из-за такой статьи. Но я не уверен, поэтому и спрашиваю, чтобы оценить шансы...
   
 7. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Пацаны, вы или читать не умеете, или... даже не знаю, как вас обозвать!
  Там же написана, что если снята или погашена, то причин для отказа нет! Берете этот пункт в карман и ждете ответа. Если отрицательный. даете почитать пункт, еслим не помогает - с жалобой сначала к начальнику, а потом - в прокуратуру!!!
  Но убедитесь, что таки снята или погашена!
   
  oler117, tyrist 1945, немец1970 та ще 1-му подобається це.
 8. oler117

  oler117 Новачок

  Всем спасибо за ответы и советы, надеюсь все получится :)
   
  krushinski00 та tyrist 1945 подобається це.
 9. вованыч15

  вованыч15 Новачок

  После погашения судимости,должно пройти 5 лет потом разрешение хоть на гладкий хоть на нарезной нет разницы.
   
 10. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Источник в студию!!!
   
  tyrist 1945 подобається це.
 11. АТv

  АТv Мисливець

  Ребятки, запомните !!!! Прокуратура по новому закону в отношении полиции осуществляет ТОЛЬКО надзор за соблюдением законов органами, которые проводят оперативно-розыскную деятельность, дознание, досудебное следствие. ВСЁ !!!
  Разрешителей уже прокуратурой пугать глупо. Только через суд !!!
   
 12. АТv

  АТv Мисливець

  Если разрешитель не глупый - отказ для своего прикрытия зада. После чего Вы допустим подали в суд, выиграли его где Вам прописали ",,зобов"язати ОВС видати дозвіл" и соответственно Вы его получите. Но затем если у Вас залёт то железная аргументация "я не дал, так как знал, что ....., но это всё суд ....".
  С ув.
   
 13. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Спасибо, что наконец-то надзор у прокуратуры почти отобрали!
  В суд чуть сложнее, но можно написать жалобу и верхнему начальству разрешителz. Они там сидят не только для прикрытия задницы подчиненных. Но пугать ответственностью нарушителей законов и нормативно-правовых актов собственного начальства, думаю, следует.
   
  Останнє редагування: 19 жов 2017
 14. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  В наше смутное время - вполне возможный вариант. И даже объяснимый. Хотя, если требования законов или нормативно-правовых актов он не нарушил - да и бояться нечего, пусть эти законы и акты и меняют.
   
  АТv подобається це.
 15. Демян

  Демян Новачок

  у меня тоже была 263 . дали год условно. прошло 7 лет и все норм.
  Имею два гладких и сегодня забрал нарезной.
   

Поділитися цією сторінкою

Графф