Отстрелочные карточки

Корнилов

Снайпер
Абсолютно правильный вопрос.
Я приводил пример своего ПОК, где примерно половина (человек 30) сдали деньги, за которые закупили необходимое.
А вторая половина (местные хлопцы) вышли и отработали с этими материалами (деньги не сдавали).
По моему идеальный вариант и главное все остались довольны (включая зверушек) :)
Во ответ!100%
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну я тут з Вами не згідний. В Польщі кількість мисливців приблизно така ж як і в Україні, а дичини?
А ми що, у Польщі живемо? До речі, можете сказати, скільки у нас в країні офіційних мисливців?
 

KFoR

Зброяр
А ми що, у Польщі живемо? До речі, можете сказати, скільки у нас в країні офіційних мисливців?
Полюють приблизно 200000, в Польщі трішки менше десь 170000. Ото по вашому ті 30000 всю дичину вибили, що в нас її не так як в Польщі?
 
Абсолютно правильный вопрос.
Я приводил пример своего ПОК, где примерно половина (человек 30) сдали деньги, за которые закупили необходимое.
А вторая половина (местные хлопцы) вышли и отработали с этими материалами (деньги не сдавали).
По моему идеальный вариант и главное все остались довольны (включая зверушек) :)
А все довольны? (включая зверушек).
 
Володимирович АУ ставайте не спіть 2018 рік Леніна і піонерів вже немає :D

Школярі вже не їздять збирати картоплю - цим займаються фермерські господарства - тобто щоб Ви були у курсі на жаль Колгоспів теж нема….:p

"КОЛГОСПИ, колективні господарства – с.-г. підпр-ва в СРСР. Створені в ході сусп.-екон. перетворень, здійснюваних більшовиками, шляхом насильної колективізації індивідуальних сел…."


Володимирович не в той час живете – тут кожен повинен займатись своїм і бути на своєму місці

Visioner сказав(ла):
«Считаю. что каждый должен заниматься своим делом и делать его хорошо.
Сантехник чинить краны, плотник делать таблички.» ........ Лікар – лікувати,
Вчитель – навчати ……. Ітд .. Не можна до обіду лікувати, а після картоплю збирати… - кожному своє. – До цього якось помаленьку йдемо так як решту цивілізованого світу !


Володимирович за гроші в наш час (2018-08-09) можна робота спаяти:D:D:D щоб ловив браконєрів і бив їх током - просто потрібно цього хотіти і все.


Володимирович УТМР – це нормальна штука . тільки поміняти колгоспний підхід. (Зробити одне велике прибуткове фермерське господарство ;))
Тогда робот вместо Вас и на охоту будет ходить, а Вы как он робот охотится, по телевизору дома смотреть будите.
 
Лично мне такое нравится, минимум оплатил и хорош чем я не барин то же в городе живу. А зверушки и так выживут и разводится будут а если нет моя совесть чиста я деньги дал.
Браконьеров гонять тоже пусть наверно копы по полям гоняют у них для этого все есть баллончик, шокер.
 
Ну я тут з Вами не згідний. В Польщі кількість мисливців приблизно така ж як і в Україні, а дичини?
Да, вот Польша это да, там хорошо, и в Германии хорошо охота организована, в Британии тоже охота на лис хороша ещё сафари в Африке есть на львов охотится можно вот, в Нидерландах незнаю интересно а кто знает как в Нидерландах?
 
Останнє редагування:

TRUST ME

Мисливець
Чому ж тоді Ви у своїх таблицях не зазначили (без зауважень) площ, які порівнюєте?
По-друге. Ви б ще нагадали, що Польща - у ЄС, що в них вже трошки краще із законослухняністю та судами та поліцією. Та й керівництво мисливським господарством в них дещо краще останні 25 років керували, а не продавали кращі угіддя нужним людям за кошти. І, до речі, цим не УТМР торгував - тут парафії УТМР не вистачає!
Я не буду вихваляти наше Товариство, але нагадаю думку розумних, що простому народові альтернативи УТМРу немає!
А який бардак в приватних господарства я теж знаю - не перший рік стежив за полюванням в Україні!
Пане Яковлєв, не треба все звалювати в одну кучу: прості економічні розрахунки і "...законослухняністю та судами та поліцією."
Пан Яковлєв, скажіть будь ласка, Чи існує Закон України, стаття іншого законодавчого акту, який відміняє дію Законів УРСР про відповідальність за порушення правил полювання?
Якщо ні, то можна цілком застосовувати норму за часів Радянської України.

План розвитку і Економіка - це одне, Відповідальність мисливця - це інше. Мушу сказати, що відповідальності не має там, де не має системи і контролю.
Я цілком підтримую УТМР, як безальтернативного оператора мисливського бізнесу. Але я не бачу ні стратегії ні плану розвитку.

Що означає "кращі угіддя"?
Любе угіддя може стати кращим, якщо в нього вкладаються кошти. Звір не дурний, звір мігрує, шукаючи кращу кормову базу. Де є корм та є звір.
Вам треба приклад. Без питань Візьміть господарство І. Бакая. Поки вкладалися кошти, все було чин чином - Угіддя було кращим.
Прийшли халявщики - Угіддя зникло. Не треба прекладати з хворої голови на здорову.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Пане Яковлєв, не треба все звалювати в одну кучу: прості економічні розрахунки і "...законослухняністю та судами та поліцією."
Пан Яковлєв, скажіть будь ласка, Чи існує Закон України, стаття іншого законодавчого акту, який відміняє дію Законів УРСР про відповідальність за порушення правил полювання?
Якщо ні, то можна цілком застосовувати норму за часів Радянської України.

План розвитку і Економіка - це одне, Відповідальність мисливця - це інше. Мушу сказати, що відповідальності не має там, де не має системи і контролю.
Я цілком підтримую УТМР, як безальтернативного оператора мисливського бізнесу. Але я не бачу ні стратегії ні плану розвитку.

Що означає "кращі угіддя"?
Любе угіддя може стати кращим, якщо в нього вкладаються кошти. Звір не дурний, звір мігрує, шукаючи кращу кормову базу. Де є корм та є звір.
Вам треба приклад. Без питань Візьміть господарство І. Бакая. Поки вкладалися кошти, все було чин чином - Угіддя було кращим.
Прийшли халявщики - Угіддя зникло. Не треба прекладати з хворої голови на здорову.
Про господарство Бакая можете мені не розповідати, я у ньому полював, коли Бакая ще, можливо, не народився!..
Там сама по собі дуже гарна місцевість, непроїзні буєраки та урвища. Це перше. По-друге, вкладання великих коштів (які, до речі, можливо й у нас з вами накрадені!) - це вже є економіка! А також - відсутність правової держави...
По-третє, я особисто відбив не менше двох випадків, коли шановані Вами працівники-керівники господарства похабно склали протоколи на ніби-то порушників полювання. Причому я зустрічався особисто із начальником господарства, пояснив, що вони роблять не так, а як треба! Нічого не дало!
І головний економічно-правовий момент цього прикладу, наданого Вами: лише закінчилися не зовсім правомірно зароблені кошти - і навіть урвища не допомагають! І залишилося лише дивитися на "Трофеї" кіно, як ОДНА ЛЮДИНА НАСОЛОДЖУЄТЬСЯ ТИМ, що практично вкрали в УТМР!
Так що можу лише нагадати, що я тут давно живу!..
Успіхів у Вашому ще молодому житті!!! ;)
 

ura83

Слідопит
Про господарство Бакая можете мені не розповідати, я у ньому полював, коли Бакая ще, можливо, не народився!..
Там сама по собі дуже гарна місцевість, непроїзні буєраки та урвища. Це перше. По-друге, вкладання великих коштів (які, до речі, можливо й у нас з вами накрадені!) - це вже є економіка! А також - відсутність правової держави...
По-третє, я особисто відбив не менше двох випадків, коли шановані Вами працівники-керівники господарства похабно склали протоколи на ніби-то порушників полювання. Причому я зустрічався особисто із начальником господарства, пояснив, що вони роблять не так, а як треба! Нічого не дало!
І головний економічно-правовий момент цього прикладу, наданого Вами: лише закінчилися не зовсім правомірно зароблені кошти - і навіть урвища не допомагають! І залишилося лише дивитися на "Трофеї" кіно, як ОДНА ЛЮДИНА НАСОЛОДЖУЄТЬСЯ ТИМ, що практично вкрали в УТМР!
Так що можу лише нагадати, що я тут давно живу!..
Успіхів у Вашому ще молодому житті!!! ;)



Проти стажу як кажуть :«не попреш»


Но тут не можна і не погодитись із


TRUST ME сказав(ла): ↑

Я цілком підтримую УТМР, як безальтернативного оператора мисливського бізнесу. Але я не бачу ні стратегії ні плану розвитку.




Можливо вона є але чомусь її не видно…., не продивляється запал на це у Всеукраїнській раді УТМР


Причин на це напевне є багато, але і вихід повинен бути щоб зрушити з місця (хоча б стояти на ньому , а не падати у низ .)


Ось є стаття https://www.ekoinform.com.ua/index....catid=7:2009-07-06-09-51-16&Itemid=63&lang=uk - Васьки Егеря:D він звичайно не тут на місці, а десь у Словаччині чи ще десь?

Йому звідти простіше робити аналіз., де що у ці статті мені сподобалось є й таке що ні …, але розвиток повинен бути у любому випадку
 

ura83

Слідопит
Ось Василь Егер правильно підмітив і це на мою думку є одна із більших проблем в УТМРі

"Тому і виходить, що в мисливських господарствах працюють всі, крім фахівців цієї справи, в результаті немає кому правильно організувати господарську діяльність, полювання, оцінити трофей… А головне, нікому передавати досвід, забуваються традиції..."
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Василь, якщо не забув, працював десь в Іспанії, хоча вже не пам'ятаю...
Недоліки є у любому господарстві. З багатьох причин. Але, повертаючись до УТМР, у багатьох випадках винуваті члени Товариства самі: обирають не тих, добравшись до керівництва або до друзів-керівників роблять те, що не потрібно і не можна.
Закони не знають чи зневажають.
І багато таких, хто любить себе у полюванні, а не полювання у собі! (Трошки перефразував класика...).
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Задали мне такой вопрос - " существуют ли все украинские и областные отстрелочные....?" Про межрайонные вроде как слышал.
А что Вы думаете по этому поводу?
 

ura83

Слідопит
Задали мне такой вопрос - " существуют ли все украинские и областные отстрелочные....?" Про межрайонные вроде как слышал.
А что Вы думаете по этому поводу?
Фантастика - фактор, який невідомий або неможливий в реальному світі:D.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я тоже самое ответил. И еще добавил, реально если ты депутат ВР)))
 
Зверху